Surfshark Ücretsiz Deneme Sürümünü Hemen Alıp Alın! (Garantili 2021 Hack)

Credit Card Required Yes
Trial Period 7 Days
Refund 30 Days
Price $2.49/mo
Website Surfshark.com
Get Surfshark 7-days free trial

Surfshark belki de ExpressVPN’den hemen sonra sektördeki en hızlı VPN hizmetlerinden biridir. Surfshark’ın hız testimizde nasıl performans gösterdiğinegöz atın. Ancak, sizin için doğru VPN olup olmadığına karar vermek için hala test etmeniz gerekiyorsa, aynı zamanda bir deneme sürümü de sunar. Surfshark 7 günlük ücretsiz deneme sürümü yalnızca Google Play ve Apple App Store ‘dakullanılabilir.

Surfshark’ın denemesi bir haftalık geçerliliğe sahiptir ve 7 günlük ücretsiz deneme süresiiçinde herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Kredi kartı bilgilerini girmeniz gerekecektir, ancak deneme süresi sona erene kadar sizden ücret alınmaz. Bu nedenle, bir Surfshark VPN hesabını ücretsiz almak istiyorsanız, bu kısa kılavuzda almak için size 7 basit adım göstereceğim.

Ancak, 7 günlük bir deneme sizin için çok kısaysa, Surfshark’ı tam 30 günlük bir süre için ücretsiz olarak test edebilir ve tam bir geri ödeme alabilirsiniz.

Surfshark 30 gün boyunca ücretsiz deneme sürümü nasıl talep edilir? [Money-Back Guarantee Hack]

Ücretsiz deneme sürümünü 30 gün boyunca talep etmek için Surfshark’ın VPN 30 günlük deneme politikasındanyararlanmanız gerekir. 30 günlük para iade garantisi sunduğundan, tüm süre boyunca hizmetlerinden yararlanabilir ve 30 günlük süre içinde istediğiniz zaman destek temsilcisinden tam bir geri ödeme isteyebilirsiniz.

Geri ödeme gerekmeyeceğinden eminim, ancak her nedense hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, paranızı geri alacağınızı bilmek iyidir.

Her neyse, Surfshark’ın 30 günlük para İade garantisinden nasıl yararlanılacağı:

1.
Surfshark’ın web sitesine
gidin ve Surfshark’ı alıp al düğmesinetıklayın.

surfshark-30 günlük ücretsiz deneme

2. İstediğiniz abonelik planlarını seçin. 24 ay + 3 ay ücretsiz planalmanızı öneririm. Endişelenmeyin, daha sonra tam bir geri ödeme talep edebilirsiniz.

surfshark-fiyat planları

3. Bir hesap oluşturmak ve tercih ettiğinizi ödeme yöntemini seçmek için e-postanızı yazın. PayPal kullanmanızı öneririm. Ödeme bilgilerinizi doldurun ve Satın Alma Işlemini Tamamla‘ya tıklayın.

surfshark-hesap-ödeme-ayrıntılar

4. Şimdi, cihazınız için Surfshark uygulamasını indirin (Windows, iOS, macOS, Android ve daha fazlası). Uygulama indirildikten sonra, diğer uygulamalar gibi yükleyebilir ve geri ödeme almak için bir aydan biraz daha az bir süre kullanabilirsiniz.

surfshark uygulamaları

5. Geri ödeme talep etmek için canlı sohbete erişin ve tam bir geri ödeme istediğinizi söyleyin. Bundan sonra, sadece bir e-posta adresi sağlayın ve geri ödemeniz hemen işlenecektir.

Surfshark-müşteri desteği

Surfshark mobil cihazlarda ücretsiz deneme sürümünden nasıl yararlanabilirsiniz?

Surfshark’ın 30 günlük para İade garantisinin aksine, mobil cihazlar için ücretsiz deneme sürümü sadece 7 günlük bir geçerliliğe sahiptir. Sadece Android ve iOS cihazlar için alabilirsiniz.

Surfshark ücretsiz hesabını ele almak açık ve basittir. Geçerli bir kredi kartınızolduğu sürece herhangi bir sorunla karşılaşmamalısınız. Surfshark VPN ücretsiz hesabını aşağıdan almak için 5 kolay adımı listeleyeceğim.

1. Apple App Store veya Google Play Store’a gidin ve Surfshark uygulamasını indirin.

2. İndirildikten sonra,“Hesap oluştur” düğmesine tıklayın.

surfshark ücretsiz deneme sürümü için yeni hesap oluşturma

3. Bundan sonra, bir hesaba kaydolmanız gerekir. Bir e-posta adresi ve şifre girin ve “Hesap oluştur” a dokunun.

surfshark ücretsiz deneme hesabı için e-posta adresi ve şifre girin

4. Abone Ol düğmesine tıklayın. Deneme süresi sona erdikten sonra, iptal etmezseniz yılda 47,99 ABD doları otomatik ücret alacağınızı unutmayın.

surfshark'a abone olmak

5. Bir haftalık deneme için ödemeyi onaylayın. Surfshark deneme süreniz sona erene kadar ücretlendirilmeyeceksiniz.

ücretsiz deneme için ödeme ayrıntılarını onaylama

İşte bu! Artık sağlanan Surfshark ücretsiz hesap giriş bilgilerini kullanarak uygulamayı ateşleyebilir ve bir hafta boyunca kullanabilirsiniz. Hizmetlerinden memnun değilseniz, her zaman istediğiniz zaman iptal edebilir ve 7 gün içinde ücretlendirilmekten kaçınabilirsiniz.

Not: Surfshark VPN hesabını diğer cihazlarda ücretsiz almak için, Android veya iOS uygulamasında ücretsiz deneme sürümüne kaydolmak için kullandığınız Surfshark VPN giriş kimlik bilgilerini kullanabilirsiniz.

Sadece belirtmek gerekirse, Surfshark aynı zamanda ücretsiz deneme sürümü nedeniyle PC için en iyi ücretsiz VPN’lerden biridir.

Surfshark ücretsiz deneme sürümüyle ne yapabilirsiniz?

Surfshark VPN deneme sürümü biraz farklıdır. Sadece sınırlı bant genişliği ve birkaç seçili özellik ile gelen diğer ücretsiz denemelerin aksine, Surfshark tüm premium özellikleri deneme sürümünde . Temel olarak, ücretli sürümü tamamen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz ve bu da bir hafta boyunca.

Tüm süper güvenli VPN sunucularına erişebilir ve hatta ünlü kill switch’lerinin güvenliğini elde edersiniz. Ücretsiz deneme sürümünü, Hulu ve Netflix gibi genel çevrimiçi içerik akışı hizmetlerinin engelini kaldırmak için de kullanabilirsiniz. Netflix demişken, Surfshark ile Netflix nasıl izlenir?.

Surfshark ayrıca Popcorn zamanı için en iyi ücretsizVPN’lerden biridir. Amazon Prime’ın engelini Surfshark ilede kaldırabilirsiniz. Buna ek olarak, Surfshark’ın Kodi, yönlendiriciler, FireStickve Roku cihazlarıile inanılmaz derecede iyi çalıştığı gerçeğini seveceksiniz. Çok fazla VPN bu kadar esneklik sunamaz.

Bununla birlikte, Surfshark VPN hesabını ücretsiz almak için kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekir. Endişelenmeyin, ilk 7 gün boyunca ücretlendirilmeyeceksiniz ve Surfshark’ı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Surfshark’ın vurgulanan özelliklerinden bazıları aşağıda listelenmiştir:

  • Birinci sınıf müşteri desteği
  • Temiz ve kullanımı kolay uygulama arayüzü
  • Gerçek günlüğe kaydetmema ilkesi
  • Destek P2P(Surfshark’ı torrent için harika yapan nedir)
  • Kill Switch destekleniyor
  • 65 ülkede 3200’den fazla sunucu
  • Sınırsız bant genişliği
  • Onbeperkte gelijktijdige verbindingen
  • Kaya gibi sağlam şifreleme
  • 30 günlük geri ödeme politikası

Artıları ve eksileri içeren eksiksiz bir özellik listesi için, 2021 için derinlemesine Surfshark incelememegöz atın. Hangisinin daha fazla değer sunduğunu görmek için NordVPN vs Surfshark karşılaştırmamıza da göz atabilirsiniz.

Surfshark VPN rakiplerine göre fiyatlar

Surfshark, uygun fiyatlılığı ve ömür boyu fırsatları nedeniyle en iyi VPN sağlayıcılarından biridir. Ayrıca inanılmaz özellikler ve sınırsız eşzamanlı bağlantı sunar.

Ücretsiz denemeler sunan diğer VPN’ler

SSS

[inner_ppa]

Surfshark’ta ücretsiz deneme sürümü var mı? |=| Evet, Surfshark 7 gün boyunca ücretsiz deneme sunuyor. Deneme hesabı, seçtiğiniz plan için ödeme yapmanız gereken oldukça cömert olan tam 7 günlük bir geçerliliğe sahiptir.

| SEP|

Surfshark Ücretsiz Deneme Sürümümü nasıl iptal ederim?| =| “Ayarlar seçeneğine” gidip adınıza tıklayarak Surfshark ücretsiz denemenizi iptal edebilirsiniz. Bundan sonra, aboneliğe tıklayın. Ardından, Surfshark aboneliğine dokunun ve Surfshark Ücretsiz Deneme sürümünüzü iptal etmek için Aboneliği İptal Et’i seçin. Ayrıca müşteri desteğine başvurabilir ve deneme süreniz bitmeden aboneliğinizi iptal etmelerini isteyebilirsiniz.

| SEP|

Surfshark’ı ücretsiz nasıl alırsınız?| =| Surfshark’ı ücretsiz almak için, sadece Android ve iOS cihazlar için kullanılabilen 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne gitmeniz gerekecek. Ayrıca, satın alırsanız ve ardından 30 günlük süre içinde geri ödeme isterseniz Surfshark’ı ücretsiz olarak alabilirsiniz.

| SEP|

Surfshark’ın geri ödeme politikası nedir?| =| 30 gün içinde geri ödeme talep edebilirsiniz. Geri ödeme politikalarına göre, Surfshark’tan iki kez iptal için geri ödeme alabilirsiniz. Zaten bir kez geri ödeme talep ettiyseniz, 6 aydan önce başka bir geri ödeme talep edemezsiniz. Surfshark para iade garantisine buradangöz atabilirsiniz.

| SEP|

Surfshark Ücretsiz Deneme Kredi Kartı Gerektirir mi?| =| Evet, Surfshark ücretsiz deneme sürümüne kaydolırken bir ödeme yöntemi ve kart bilgileri ister. Ancak Surfshark, deneme süreniz sona erene kadar sizden ücret talep etmeyecektir.

[/inner_ppa]

Surfshark ücretsiz deneme sürümü para İade garantisinden daha mı iyi

Surfshark’ın para İade garantisi 7 günlük ücretsiz deneme sürümünden daha iyidir. Surfshark’ın 7 günlük ücretsiz deneme sürümü yalnızca iOS ve Android cihazlar için kullanılabilir olsa da, 30 günlük para İade garantisi herhangi bir cihazda kullanılabilir.

Bir şey ne kadar iyi görünürse görünsün, satın almaya değer olup olmadığını gerçekten bilmenin tek yolu onu kendiniz kullanmaktır. Surfshark ücretsiz deneme sürümü ve 30 günlük para İade garantisi sayesinde, şaşırtıcı VPN hizmetlerini 7 gün boyunca deneyebilir veya daha uzun süre kullanabilir ve hizmetleri hakkında gerçekten bilgi edinebilirsiniz.

Surfshark’ı indirmek ve kurmak da çok kolaydır. Kill switch ve CleanWeb gibi harika özelliklerin yanı sıra 256 bit şifreleme sunar. Ve canlı sohbet müşteri desteğiyardımıyla, sıkıştığınızda her zaman yardım alabilirsiniz. Yeri gelirsek, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız
Surfshark çalışmıyor kılavuzumuza
göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Denemeler veya 30 günlük geri ödeme politikaları sunan diğer VPN’leri kontrol etmek istiyorsanız, gidin ve En İyi Risksiz VPN’leregöz atın.


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *