ExpressVPN Ücretsiz Deneme Sürümünü Hemen Alıp Alın! (Garantili 2024 Hack)

  • Laatst bijgewerkt januari 24, 2024
  • Geschreven door
    Editor
Credit Card Required No
Trial Period 30-Days
Price $6.67/mo
Website ExpressVPN.com
Get ExpressVPN 30-day Risk Free Trial

VPN dünyasının Ferrari’sini arıyorsanız, ExpressVPN tam ihtiyacınız olan şey. Pahalı, süper hızlı ve güvenilir. Ama önce denemeden hiçbir şeyden emin olamazsın, değil mi? ExpressVPN’in parladığı yer. ExpressVPN’i risksiz para İade garantisi ile 30 gün boyunca tamamen ücretsiz kullanabilirsiniz.

ExpressVPN, yalnızca IOS ve Android cihazlar için 7 günlük ücretsiz deneme sürümü sunar ve bu da zaman zaman kaybolmaya devam eder. Ancak, tüm cihazlarda risksiz 30 günlük para İade garantisi. Böylece, ExpressVPN’in tüm premium özelliklerini 30 gün boyunca bant genişliği sınırı olmadan teknik olarak test edebilir ve daha sonra tam bir geri ödeme talep edebilirsiniz.

ExpressVPN 30 gün boyunca ücretsiz deneme sürümü nasıl elde edilir [Simplest Hack]

ExpressVPN ile, ExpressVPN’in tüm özelliklerini test etmek için 30 günlük geri ödeme hack’ini deneyebilirsiniz. 30 günlük, soru soru sormadan geri ödeme politikası sunduğundan, bir abonelik planı satın alabilir, 30 günlük işarete ulaşana kadar ExpressVPN’i deneyebilir ve tam bir geri ödeme talep edebilirsiniz.

Tüm süreç bu kadar basit. Ancak yine de biraz yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:

1. İlk olarak, ExpressVPN.comziyaret edin ve “Başlarken” e tıklayın.

expressvpn-ücretsiz deneme-2020

2. Bunu yaptığınızda, istediğiniz abonelik planını satın alın. Maak je niet druk. Daha sonra geri ödeme talep edebilirsiniz

ExpressVPN-fiyat sepeti

 

3. Ödemeyi yaptıktan ve kullanıma girdikten sonra, uygulamayı çalıştırmak için girmeniz gereken bir ExpressVPN aktivasyon kodu sağlanacaktır.

expressvpn-login-member-dashboard

4. Şimdi ExpressVPN uygulamasını cihazınıza indirmeniz yeterlidir.

expressvpn-web sitesi-indirme-uygulamalar-sayfa

5. Giriş yapmak ve uygulamayı 30 günden biraz daha kısa bir süre boyunca yoğun olarak kullanmak için etkinleştirme kodunu girin

expressvpn-risksiz-giriş-aktivasyon-kod-giriş

6. Son olarak, 30 günlük geri ödeme süreniz dolmadan hemen önce, 24 7 canlı sohbet desteğine atlayın ve tam bir geri ödeme isteyin.

Geri ödemeler genellikle yedi (7) güniçinde işlenir , ancak, Apple App Store’dan ExpressVPN satın alan kullanıcıların ExpressVPN 30 günlük para iade garantisine erişemediklerine dikkat etmek gerekir. Böyle bir durumda, bunun yerine Apple App Store’dan (iTunes) geri ödeme talep edebilirsiniz.

İOS & Android’de ExpressVPN ücretsiz deneme sürümü nasıl elde edilir?

Bu VPN’i 7 gün boyunca denemek için Apple App Store veya Google Play Store. Şimdi Surfshark’ın ücretsiz deneme sürümününaksine, ExpressVPN sadece uygulamayı yukarıda belirtilen cihazlardan herhangi birine indirdiğinizde ücretsiz 7 günlük deneme sürümü sunduğundan bahseder.

Bu ücretsiz deneme sürümü yalnızca bazen kullanılabilir ve yalnızca bir cihazda denemenize izin verdiği için birçok sınırlamaya sahiptir. Ayrıca, kredi kartı bilgilerinizi de eklemeniz gerekir.

Ancak, ExpressVPN’i 7 gün boyunca ücretsiz almak istiyorsanız, hızlı bir şekilde başlamak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:

1. Apple App Store’a veya Play Store’a giderek başlayın ve ExpressVPN’i arayın

2. Ardından, uygulamayı cihazınıza indirin

3. Şimdi, ExpressVPN uygulamasını başlatın ve “Hesap Oluştur” a tıklayın

4. Geçerli bir e-posta adresi girin ve “Devam” a dokunun

5. Bir abonelik planı seçin ve tekrar “Devam” seçeneğine dokunun

6. Ücretsiz deneme sürümüne devam etmek istediğinizi onaylayın

7. Ödeme yöntemi isteyen bir açılır pencere göründüğünde, devam et’e tıklayın

8. Son olarak, ödeme sürecine devam edin ve ücretsiz deneme sürümünüz otomatik olarak etkinleştirilecektir.

Deneme süresi sona ermeden önce aboneliğinizi iptal etmek zorunda kalacağınızı, aksi takdirde tam abonelikle ücretlendirilirsiniz.

Adımları takip etmekte sorun yaşıyorsanız, endişelenmenize gerek yok
30 Gün risksiz deneme
her zaman kullanılabilir.

ExpressVPN Ücretsiz deneme sürümü vs para İade garantisi, hangisi daha iyi?

Para İadesi garantileri her zaman ücretsiz denemelerden daha iyidir. Bunu söylüyorum çünkü ücretsiz deneme ya sınırlamalarla geliyor ya da suistimal nedeniyle zaman zaman kullanılamaz hale geliyor.

Öte yandan, para İadesi garantileri, hizmeti test etmek için size daha fazla zaman, sınırlama olmadan daha fazla özgürlük ve tam bir gönül rahatlığı verir.

Bu VPN’i denemek istiyorsanız, 7 günlük ücretsiz deneme iyi bir seçenektir. Ama ne zaman kesileceğini asla bilemezsin. Bu yüzden her zaman 30 günlük para İade garantisi için gitmenizi öneririm. IPVanish 30 günlük para iade garantisi ile 2 ay sunduğu için ExpressVPN vs. IPVanish incelememize de göz atabilirsiniz. IPVanish ayrıca ücretsiz deneme sürümü sunar.

ExpressVPN ücretsiz deneme sürümüyle ne elde edersiniz?

ExpressVPN’i 7 günlük deneme sürümünden ve 30 günlük geri ödeme politikasından yararlanmak için satın almanız gerektiğinden, tüm premium özelliklerine erişebilirsiniz. Örneğin, ExpressVPN dünya çapında 160’tan fazla sunucu konumunda 3000’den fazla sunucuyaerişmenizi sağlar. Büyük bir sunucu ağı ile, hatta indirebilirsiniz Torrent ExpressVPN.

Şimdi ne düşündüğünü biliyorum. CExpressVPN ücretsiz deneme sürümünde Netflix’e erişiyorum mu? Şey, evet, evet. Aslında, Netflix ExpressVPN ile harika çalışıyor. İşte ExpressVPN ile Netflix izlemekne kadar kolay.

Bunun yanı sıra, ExpressVPN yüksek hızlar sunar. ABD- New York sunucusundan 85.84 Mbps indirme hızı almayı başardım. Tüm test sonuçları için ExpressVPN hız testi bloguna göz atın.

Sadece bu değil, Aynı zamanda ExpressVPN ayrıca ağ kilidi (Kill Switch), AES 256, 7/24 canlı sohbet desteği ve P2P optimize edilmiş sunucular gibi güvenli protokoller gibidiğer birinci sınıf özelliklere de erişmenizi sağlar. Ayrıca İngiliz Virgin Adaları’nın güvenli bir yargı yetkisine dayanır ve gerçek bir kayıt tutma politikası izler. Bu nedenle, DAHA FAZLA GIZLILIK SUNUYOR IPVanishgibi ABD merkezli VPN’lere kıyasla.

Destekten bahsetmişken, herhangi bir bağlantı sorunuyla karşılaşırsanız, ExpressVPN çalışmıyor kılavuzumuzaracılığıyla her zaman hızlı sorun giderme ipuçları alabilirsiniz.

Hepsinden iyisi, Bu VPN çok çeşitli cihazlarla uyumludur. Yönlendirici uyumluluğu aracılığıyla VPN’ler için yerel desteğe sahip olmayan cihazlarla bile çalışır. ExpressVPN’i kullanmaya başlamak istiyorsanız, Roku, FireStick, Kodive yönlendiriciler için bu kurulumkılavuzlarını yararlı bulabilirsiniz.

Ancak hepsi bu değil, sayısız başka özellik de var. Yeri açılıp, bu kapsamlı ExpressVPN incelemesindebu VPN hizmeti hakkında neyin iyi ve kötü olduğuna göz atabilirsiniz.

Redditer’ların ExpressVPN hakkında ne düşündükleri hakkında daha fazla bilgi için, ExpressVPN’deki Reddit incelemelerihakkındaki kapsamlı blogumuzu okuduğunuzdan emin olun.

SSS – ExpressVPN Ücretsiz Deneme Sürümü

Artık ExpressVPN’in ücretsiz deneme sürümü ve 30 günlük para iade garantisi hakkında her şeyi bildiğinize göre, en sık sorulan sorulardan bazılarına göz atalım.

[inner_ppa]

ExpressVPN ücretsiz deneme sürümü nasıl iptal edilir?

|=|

ExpressVPN ücretsiz deneme sürümünüzü iptal etmek için ExpressVPN’in canlı sohbet destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekir. Aboneliğinizin iptalini sağlamak için şu hızlı adımları izleyin:

1. ExpressVPN’in web sitesine gidin.

 

2. Canlı sohbet seçeneğine onaylar ve ardından geri ödeme isteyin.

Müşteri desteği-expressvpn-iptal

3. Kayıtlı e-posta kimliğinizi sağlayın.

4. İptal ve iade nedeni sağlayın.

5. Destek temsilcisinin iptal ve geri ödeme talebinizi onaylamasını bekleyin.

Uygun ekran görüntülerine sahip mod ayrıntılı adımları için ayrıntılı iptal ExpressVPN kılavuzumuzagöz atın.

| SEP|

ExpressVPN’in 7 günlük ücretsiz deneme sürümü sona erdikten sonra ücretlendirilir miyim?

|=|

Evet, 7 günlük süre sona erdiğinde Apple uygulama mağazası hesabınızdan otomatik yenilemeyi kapatmadıkça otomatik ücretlendirilirsiniz. Bunu yapmayı unutursanız, ücretsiz deneme sürümünden ilk kez avlandığında seçtiğiniz ilgili abonelik planına otomatik olarak abone olursunuz.

| SEP|

Ücretsiz deneme sona erdikten sonra ExpressVPN ne kadardır?

|=|

Ücretsiz deneme sona erdikten sonra, ExpressVPN size 12.95 / ay veya 12 aylık bir plan seçerseniz 6.67 / ay’a mal olacak, 3 ay ücretsiz böylece% 49’a kadar tasarruf edebilirsiniz.

| SEP|

ExpressVPN’in bir yönlendirme programı var mı?

|=|

Evet, ExpressVPN bir yönlendirme programı sunuyor. Hem yönlendirme hem de hakem, hesap aboneliklerinin üzerine 1 aylık bir planı ücretsiz alabilir. Aynı kişiyi iki kez yönlendiremeyeceğinizi, yeni bir hesap olması gerektiğini unutmayın.

| SEP|

Ücretsiz deneme sürümü ve ExpressVPN indirim kuponsu aynı şey mi?

|=|

Hayır, ücretsiz deneme ve ExpressVPN indirim kuponları tamamen farklı iki şeydir. ExpressVPN kupon kodları sunan çevrimiçi web siteleri bol bulacaksınız olsa bile, gerçekte, böyle bir şey yoktur. Öte yandan ücretsiz deneme yasaldır. Ancak, zaman zaman kullanılamaz hale gelme eğilimi vardır.

| SEP|

Müşteri desteği aboneliğimi ne kadar hızlı iptal edebilir?

|=|

Aboneliğinizi iptal etmek için müşteri desteği birkaç dakika sürer. İptal için herhangi bir neden sunmayı reddederseniz, destek temsilcisinin zamanınızı sorularla harcamak için bir nedeni olmayacaktır. Bu, iptal talebinizin hemen işlemesini sağlayacaktır.

[/inner_ppa]

ExpressVPN Dışında VPN Ücretsiz Denemeleri

ExpressVPN Ücretsiz Deneme Buna Değer mi?

ExpressVPN, sektördeki en premium VPN’lerden biridir. Buna rağmen, yine de kullanıcıların ücretsiz olarak denemesine izin verir. Android ve iOS için 7 günlük ücretsiz deneme sürümüsunmanın yanı sıra, ExpressVPN ayrıca 30 günlük para geri ödeme garantisi.

ExpressVPN ücretsiz giriş bilgilerine zaten erişiminiz varsa ve nihayet satın almak istiyorsanız, sadece maliyeti olan en popüler 12 + 3 aylık ücretsiz abonelik planına gitmenizi öneririm. EUR6.15/mo (US$ 6.67/mo) - Save up to 49% with exclusive 1-year plans + 3 months free.

Ayrıca, ücretsiz denemeler sunan diğer VPN’leri kontrol etmek istiyorsanız, kesinlikle ücretsiz deneme VPN’lerilistemize göz atın. Kredi kartı gerektirmeyen en iyi VPN ücretsiz deneme sürümünü arıyorsanız, Ivacy.


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *