NordVPN’in ücretsiz deneme sürümü var mı? 30 Gün Ücretsiz Deneme Hack 2021

Credit Card Required Yes
Trial Period 7 Days
Refund 30 Days
Price $3.71/mo
Website NordVPN.com
Get NordVPN free trial

Evet, NordVPN’in 7 günlük ücretsiz deneme sürümü var. NordVPN ücretsiz deneme sürümü yalnızca Android kullanıcıları için kullanılabilir. Ayrıca risksiz 30 günlük para İade garantisi sunar, böylece hem hizmeti test etmek hem de NordVPN’i ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

NordVPN sektördeki en hızlı VPN’lerden biridir. Ayrıca, her türlü coğrafi engellenen web sitesinin ve akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için en iyi seçenektir.

Ama benim sözüme inanın – NordVPN’i kendiniz denemeniz gerekecek.


NordVPN 7 günlük ücretsiz deneme sürümü
, ancak yalnızca Android cihazlariçin . Ücretsiz deneme sürümünü almak için kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekecektir, ancak NordVPN deneme süresi sona erene kadar herhangi bir ücret talep etmeyeceksiniz.

NordVPN’in 7 günlük ücretsiz deneme sürümüyle ilgili tek sorun, zaman zaman kullanılamaz hale gelme eğiliminde olmasıdır. Bu yüzden
NordVPN’in 7 günlük
deneme sürümü yerine NordVPN’in 30 günlükpara İade garantisinin kullanılmasını öneririm. Hizmeti neredeyse bir ay boyunca test edebilir ve beğenmezseniz aboneliğinizi iptal edebilir ve para iadesi alabilirsiniz.

NordVPN 30 günlük ücretsiz deneme hack’i (NordVPN Desteği ile onaylandı)

Bildiğiniz gibi NordVPN, Android cihazlar için yalnızca kullanılabilirliğini sınırlayan 7 günlük deneme sürümü sunar. Ancak, diğer cihazlar için kullanabileceğiniz 30 günlük ücretsiz deneme hack’i vardır. Bu yüzden, 30 günlük para geri garantisini ücretsiz deneme sürümü olarak kullanıp kullanamayacağımızı onaylamak için NordVPN müşteri desteğine (Haziran 2021) gittim ve sadece Android’de değil, birden fazla cihazda 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğinizi doğruladılar.

nordvpn-ücretsiz deneme-hack-30 gün

Bu, NordVPN’i ücretsiz olarak kullanmak ve özelliklerini birden fazla cihaz ve platformda denemek için 30 günün olduğu anlamına gelir. Tüm NordVPNs özelliklerini test etmek ve akış, torrent, oyun ve daha fazlası için ücretsiz kullanmak için 30 gün fazlasıyla yeterlidir. Ve en iyisi, 30 günlük para geri garantisiyle, deneme süresinin aksine tüm özelliklerine ve sunucularına erişebileceksiniz.

NordVPN ücretsiz deneme sürümü nasıl alınır (Risksiz 30 Gün Hack)

NordVPN Ücretsiz Deneme sürümü almak için NordVPN’in web sitesini ziyaret edin ve Şimdi Başlat düğmesinetıklayın. Ardından, önce ihtiyaçlarınızı içeren bir abonelik planı seçin ve bir hesap oluşturun. Bundan sonra, ödeme bilgilerinizi verin ve check-out. Son olarak, NordVPN’den hoş geldiniz e-postası için posta kutunuzu kontrol edin ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü başlatmak için cihazınızın uygulamasını indirin.

NordVPN’in 7 günlük ücretsiz deneme sürümü zaman zaman kullanılamaz hale geldiğinden, 30 günlük para geri verenden faydalanmak daha uygun bir seçenektir. Bir abonelik satın almak zorunda kalacaksınız, ancak istediğiniz zaman iptal edebilecek ve tam bir NordVPN geri ödemesi.

NordVPN’in tamamen ücretsiz deneme sürümünü nasıl edinebileceğinize dair ayrıntılı bir kılavuz:

1. NordVPN’in ücretsiz deneme sayfasına gidin ve “Şimdi Başlat” düğmesine tıklayın.

NordVPN-30 günlük deneme sayfası

2. Bir abonelik planı seçin ve “Ödemeye Devam Et”e tıklayın. 2 yıllık plan sadece maliyeti EUR 3.68/mo (US$ 3.99/mo) - Save up to 63% with exclusive 2-year plan + 3 months free ve% 68 indirim ile geliyor.

NordVPN fiyatlandırma-planları-ile-30 günlük iade-politikası

3. Hangi aboneliği satın alacağınıza karar verdikten sonra bir ödeme yöntemi seçmeniz gerekir. Tercih ettiğim ödeme yöntemi olarak kredi kartı seçtim.

NordVPN-abonelik-ödeme yöntemi

4. Şimdi, geçerli bir e-posta kimliğiyazarak yeni bir hesap oluşturun.

NordVPN-hesap oluşturma

5. Ardından, ödeme bilgilerinizi doldurun ve “Devam” düğmesinetıklayın.

NordVPN-çıkış ekranı

6. işiniz bittiğinde, e-postanızda “Hoş Geldiniz” mesajıolup olmadığını kontrol edin.

NordVPN-hesap için e-posta-etkinleştirme

7. Şimdi, posta kutunuzda NordVPN’in e-postasını bulun ve yeni bir şifre oluşturmak ve yeni NordVPN hesabınızı etkinleştirmek için “Şifre Ayarla ve Hesabı Etkinleştir” düğmesine tıklayın.

nordvpn-hesap aktivasyonu

8. Ardından, “Uygulamayı İndir” e tıklayın > cihazınızı seçin ve İndir düğmesine tıklayın

NordVPN-Uygulama-İndir-İndir-sayfası

9. Uygulama indirildikten sonra, yükleme işleminin tamamlanmasına izin verin.

NordVPN-uygulama-indir

10. Ardından, NordVPN uygulamasını başlatın ve hesabınızı kullanarak giriş yapın.

nordvpn-giriş ekranı

11. Giriş yaptıktan sonra, “Hızlı Bağlan” düğmesine tıklayın veya manuel olarak bir sunucu bulun.

NordVPN-uygulama arayüzü

Artık NordVPN aboneliğinizi sıfır kısıtlamayla 30 gün boyunca kullanmaya hazırsınız.

NordVPN Tam İade başvurusu nasıl yapılır – Hızlı Yöntem

Geri ödeme talep etmeye hazır olduktan sonra NordVPN’den geri ödeme almak için aşağıdaki hızlı adımları izlemeniz yeterlidir. NordVPN’in % 100 miktarınızı geri iade edeceğini unutmayın, ancak işlenmesi 2-5 gün sürebilir.

1.NordVPNs müşteri destek sayfasına gidin ve sayfanın sağ alt köşesindeki sohbet baloncuğuna tıklayın.

NordVPN-SSS Desteği

2. NordVPN sohbet robotunu açın ve onlara geri ödeme istediğinizi söyleyin. Ayrıca kaydolmak için kullandığınız ödeme yöntemini de belirtmeniz gerekir. Ayrıca neden iptal etmek istediğinizi de soracaktır.

NordVPN-geri ödeme başvurusu

3. Cevap verdikten sonra, ücretsiz deneme sürümünüzün iptal edildiğine dair bir onay e-postası gönderilecektir. Geri ödemenin 3-5 iş günü sürebileceğini unutmayın.

ve işte bu, gitmeye hazırsın. Tam olarak yararlanmak için, tam bir geri ödeme almak için mümkün olduğunca 30 güne yakın iptal etmenızı öneririz. Bu şekilde NordVPN’i ücretsiz olarak deneyebilir ve 30 gün içinde tam bir geri ödeme alabilirsiniz.

NordVPN 7 günlük ücretsiz deneme sürümü nasıl elde edilir? Yalnızca Android Kullanıcıları İçin

NordVPN yalnızca Android kullanıcıları için 7 günlük ücretsiz deneme sürümü sunar, yani iOS cihazlar için NordVPN ücretsiz deneme sürümü yoktur. Tek ihtiyacınız olan geçerli bir kredi kartı ve bir e-posta adresidir. Endişelenmeyin, ücretlendirilmeyeceksiniz ve NordVPN’i hiçbir şey hakkında endişelenmeden deneyebilirsiniz. Bunu NordVPNs müşteri desteğinden de doğruladık ve bu onların yanıtıydı:

NordVPN ücretsiz deneme-geçirmez-müşteri desteği

Android cihazlarınızda NordVPNs 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü almak için şu adımları izleyin:

1. Google Play Store’a gidin ve
NordVPN
‘i arayın. Ondan sonra, sadece indirin.

NordVPN-android uygulaması

2. Uygulama indirildikten sonra başlatın ve kayıt düğmesinedokunun.

nordvpn-kayıt

3. Şimdi, bir hesap oluşturmak için bir e-posta adresi ve şifre yazın.

Nordvpn-android-uygulama-kayıt

4. Şimdi, NordVPN’in 7 günlük ücretsiz denemenize başlamak için 1 yıllık planına abone olmalısınız. Bunu yapmak için, “Plan Seç” düğmesinetıklayın.

nordvpn-ücretsiz deneme-android cihazlarda

5. Şimdi abonelik bilgilerinizi görüntüleyin ve NordVPN 7 günlük denemenizi başlatmak için “Abone Ol ve Ücretsiz Dene” düğmesine tıklayın.

İşte bu kadar. “Abone Ol düğmesine” tıkladiğinizde, ödeme bilgilerinizi girmeniz gerekecek ve gitmeye hazır olacaksınız. Otomatik abonelik için ücretlendirilmemek için NordVPN’in canlı sohbet destek ekibiyle iletişime geçin ve bunu sizin için yapmalarını sorun.

Neden NordVPN Ücretsiz Deneme sürümünü seçmelisiniz?

nordvpn-ücretsiz deneme özellikleri

NordVPN’in ücretsiz deneme sürümü birçok özellik ile birlikte gelir. Yeni başlayanlar için NordVPN tüm dünyada 5500’den fazla sunucu sunuyor. Bu kadar çok sunucu ile NordVPN Netflix de sorunsuz çalışır ve yüksek hızlarsunar. hızlarla ilgili olarak, merak ediyorsanız derinlemesine NordVPN hız testi kılavuzumuza göz atın.

Buna ek olarak, NordVPN mükemmel cihaz uyumluluğu sunar. Windows, macOS, iOS ve Android için uygulamaları kolayca indirebilir ve hatta NordVPN’i Firestick, Roku, Kodive yönlendiricilerde

de ayarlayabilirsiniz. Hepsinden iyisi, bant genişliği kısıtlaması ve karartılmış sunucular olmadan, NordVPN torrent için mükemmel bir seçimdir.

Başka ne var?

NordVPN 7/24 canlı sohbet desteğisunar. Sadece bu değil, NordVPN’in web sitesinde tonlarca yararlı rehber ve bilgi tabanı bulunmaktadır. Bu nedenle, NordVPN sizin için çalışmıyorsa, hemen yardım alabilirsiniz. Hepsi bu kadar değil. Diğer bazı özelliklerin kısa bir listesi aşağıdadır:

  • Güvenli yargı yetkisi (Panama merkezli)
  • Kullanımı süper kolay ve sezgisel
  • İstediğiniz zaman iptal etme özgürlüğü
  • Delicesine yüksek hızlar
  • Doğru veri günlüğü ilkesi yok
  • Kill-schakelaar
  • Çift Atlama
  • 6 gelijktijdige verbindingen
  • Anonim Bitcoin ödemelerini destekler
  • Güçlü şifreleme

Surfshark’ı veya NordVPN’insektördeki en iyi ücretsiz deneme sürümünü seçebilirsiniz. Tüm özellikler listesi ve artıları ve eksileri için nordVPN incelemesinin tamamına göz atın.

NordVPN Ücretsiz Deneme Sürümü ve Para İade Garantisi

Para İadesi garantilerini ücretsiz denemelerle karşılaştırırsanız, para İadesi garantileri her zaman daha iyidir. Ücretsiz denemeler yalnızca birkaç sunucu konumu gibi sınırlı özelliklere erişmenizi sağlarken, para İadesi garantileri her özelliği tamamen test etmenizi sağlar.

Ücretsiz denemeler de sınırlı geçerliliğe sahiptir. Genellikle, ücretsiz deneme süresi en fazla bir gün sürer. Para İadesi garantileri, diğer yandan en az 30 günlük bir geçerliliğe sahiptir. Genel olarak, tamamen gönül rahatlığı için, sınırlı süreli ücretsiz denemelere gitmektense geri ödeme politikasından yararlanmak her zaman daha iyidir.

SSS – NordVPN Ücretsiz Deneme Sürümü

Artık NordVPN’in ücretsiz deneme sürümünü nasıl alacağınızı tam olarak bildiğinize göre, NordVPN ve ücretsiz deneme sürümü hakkında en sık sorulan sorulardan bazılarını gözden geçirelim.

[inner_ppa]

NordVPN’in ücretsiz deneme sürümü var mı? |=| Evet, resmi olarak yalnızca Android cihazlar için kullanılabilen bir NordVPN 7 günlük deneme sürümü . Kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekecektir, ancak ücretsiz deneme sürenizin geçerliliği geçene kadar sizden ücret alınmaz. Ancak ilkinde de belirttiğim gibi, NordVPN’in 7 günlük ücretsiz deneme sürümü üzerinden 30 günlük geri ödeme politikasından faydalanılmasını öneririm.

| SEP|

NordVPN ücretsiz deneme süresi ne kadardır?| =| Mevcut NordVPN ücretsiz deneme sürümü yalnızca Android cihazlar için 7 günlük bir geçerliliğe sahiptir. Ancak NordVPN’i daha da uzun süre test etmek istiyorsanız, 30 günlük para İade garantisinden yararlanabilirsiniz.

| SEP|

NordVPN ücretsiz deneme sürümü nasıl iptal edilir?| =| NordVPN ücretsiz deneme sürümünüzü iptal etmek için, deneme süresi sona ermeden önce NordVPN’in müşteri desteğini bildirmeniz yeterlidir. Destek ekibi ücretsiz denemenizi sizin için iptal edecektir. Ayrıntılı adımlar için NordVPN aboneliğinizi nasıl iptal edeceğinizedair kılavuzumuza göz atın.

| SEP|

Diğer VPN sağlayıcıları da NordVPN’e benzer bir geri ödeme politikası sunuyor mu?| =| Evet, ExpressVPN ve Surfshark, NordVPN gibi kapsamlı 30 günlük geri ödeme politikaları sunar. Bu en yüksek puanlı VPN’lerin hiçbirine yanlış gidemezsiniz.

| SEP|

NordVPN’in ücretsiz deneme sürümünü almanın uzun süreciyle uğraşmak yerine neden ücretsiz bir VPN kullanmayayım?| =| Ücretsiz VPN’ler güvenilmez. Çoğu ücretsiz VPN hizmeti, kullanıcı verilerini toplayarak ve satarak para kazandır. Öte yandan NordVPN’in ücretsiz deneme sürümü tamamen güvenlidir ve gizliliğinizi riske atmadan hizmeti test etmenizi sağlar.

| SEP|

NordVPN ücretsiz sürümü var mı?| =| Hayır, şu anda ücretsiz NordVPN sürümü yok. Web’de güvenli bir şekilde gezinmek, inanılmaz içerik akışı yapmak veya torrent indirmek için NordVPN 30 günlük deneme sürümüne abone olmanız gerekir.

| SEP|

NordVPN’i ücretsiz olarak nasıl etkinleştirebilirim?| =| NordVPN’i ücretsiz olarak etkinleştirmek için Android cihazınızdaki Google Play Store’u ziyaret edin ve abonelik bölümünün altındaki “Ücretsiz Deneme” düğmesine tıklayın. Ödeme bilgilerinizi girin, herhangi bir tutardan ücret almayacağınız için endişelenmeyin. Bundan sonra, NordVPN’i hiçbir şey ödemeden 7 gün boyunca kullanmanın tadını çıkarın.

| SEP|

NordVPN ücretsiz deneme buna değer mi?| =| Evet, NordVPN’in ücretsiz deneme sürümü tamamen almaya değer. NordVPN ücretsiz deneme sürümünün size hiçbir şey talep etmeden tüm premium özelliklerine erişmenizisağlar , kesinlikle buna değer.

| SEP|

NordVPN para İade garantisi neden diğer ücretsiz VPN’lerden daha iyidir?| =| NordVPN’in para İade garantisinin herhangi bir ücretsiz VPN’den daha iyi olmasının nedeni, ücretsiz VPN’lerin yalnızca sınırlı sunucular ve sınırlı bant genişliği . NordVPN’in para İadesi garantisi ile 5500’den fazla sunucuya ve en üst düzey güvenlik özelliklerine erişebilirsiniz. Ücretsiz VPN kullanmanın risklerihakkında bilgi edinmek istiyorsanız, ücretsiz VPN blogumuzagöz atın .

| SEP|

NordVPN’i kredi kartı olmadan ücretsiz deneme sürümü alabilir miyim?| =| Hayır, yaygın kötüye kullanım nedeniyle NordVPN, kredi kartı bilgilerinizi gerektirmeden ücretsiz deneme sürümünü sunmaz. Bir abonelik satın almanız gerekir, ancak 30 günlük geri ödeme süreniz sona ermeden önce geri ödeme talep edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.

[/inner_ppa]

NordVPN Dışında VPN Ücretsiz Denemeleri

NordVPN 7 günlük deneme buna değer mi?

Evet, NordVPN’in 7 günlük ücretsiz deneme sürümü ve 30 günlük para İade garantisinin tüm premium özelliklerini herhangi bir kısıtlama olmadan denemenize izin verdiğini düşünürsek, NordVPN’in ücretsiz deneme sürümü Android kullanıcıları için tamamen buna değer.

NordVPN’in ücretsiz deneme sürümü ile, bu VPN hizmetini gerçekten 7 gün risksiz. Meksika ve diğer ülkeler için uygun fiyatlı bir VPN olarak kullanabilirsiniz. Ya da daha iyisi,
30 günlük para İade garantisi
ile daha da uzun süre test edebilirsiniz. 5500’den fazla sunucuya, kill switch’e,sızıntı korumasına, günlük ilkesine ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz.

Bu ücretsiz deneme sürümünü birçok ülkede kullanabilirsiniz. NordVPN, ücretsiz deneme sürümünde şaşırtıcı özelliklere sahip Filipinler’deki en iyi ücretsiz VPN olarak adlandırılabilir.

Yasal test hesapları veya 30 günlük geri ödeme politikaları sunan başka bir VPN hizmetini kontrol etmek istiyorsanız, risksiz denemeler listesine sahip VPN’lerimize göz atın.


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *