PureVPN Ücretsiz Deneme 2021

Credit Card Required Yes
Trial Period 7 Days
Refund 31 Days
Price $0.99/mo
Website PureVPN.com
Get PureVPN 7-days free trial

PureVPN, sektördeki en yüksek puanlı VPN’lerden biridir. PureVPN’i daha da uzun süre test etmek için 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü deneyebilir veya 31 günlük geri ödeme politikasından yararlanabilirsiniz. Oyun oynamak, torrent çekmek ve hatta Netflix’i Ultra HD kalitesinde izlemek için mükemmeldir. PureVPN ücretsiz deneme sürümü hakkında bilmeniz gereken her şeyi bu kısa ve basit kılavuzda öğrenin.

PureVPN, süper popüler olmasına rağmen, 7 günlük geçerliliğe sahip iki deneme sürümü sunar. Her ikisi de kredi kartı bilgilerine ihtiyaç duyar.

PureVPN’in ücretsiz deneme sürümü Apple App Store ve Google Play Store‘dan indirilebilir. Bir plan satın almanız gerekir, ancak deneme süresi sona erene kadar ücretlendirilmeyeceksiniz.

Ancak hizmeti test etmeniz için bir hafta yeterli değilse, PureVPN hizmeti daha da uzun süre test etmenize yardımcı olmak için özel bir 31 günlük para geri ödeme garantisi de sunar.

Bu, hizmeti bir ay boyunca test etmenize ve deneme süresi sona ermeden önce memnun değilseniz tam bir geri ödeme talep etmenize olanak sağlayacaktır. Ve en iyi yanı, PureVPN bant genişliği sınırı uygulamaz, böylece ücretsiz denemeyi herhangi bir sınırlama olmadan kullanabilirsiniz.

PureVPN’i denemek istiyorsanız, PureVPN ücretsiz deneme sürümü hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatmak için bu kısa ve basit kılavuzu derledim.

PureVPN 7 günlük ücretsiz deneme sürümü nasıl elde edilir?

1. İlk olarak Google Play Store veya Apple App Store’a gidin ve PureVPN uygulamasını indirin

2. Uygulama indirildikten sonra, “7 günlük ücretsiz denemeyi şimdi başlat!” seçeneğine tıklayın.

Purevpn ücretsiz deneme android ekran görüntüsü-1

3. Şimdi, hesabınızı e-posta adresinizle oluşturun ve sonrakine tıklayın

Purevpn ücretsiz deneme android ekran görüntüsü-2

4. Şimdi, hüküm ve koşullar ortaya çıktığında, “KABUL ET VE DEVAM ET” e tıklayın

Purevpn ücretsiz deneme android ekran görüntüsü-3

5. Ardından, bir abonelik planı seçin ve “7 günlük ücretsiz denemeyi şimdi başlat!” düğmesine tıklayın (Endişelenmeyin, denemeniz sona erene kadar ücretlendirilmeyeceksiniz)

Purevpn ücretsiz deneme android ekran görüntüsü-4

6. Son olarak, kredi kartı bilgilerinizi girin ve

Purevpn ücretsiz deneme android ekran görüntüsü-5

İşte bu, artık PureVPN ücretsiz deneme hesabını tüm özel özelliklere ve sunuculara erişimle 7 gün boyunca kullanabilirsiniz. Tam abonelik planı için ücretlendirilmemek için aboneliğinizi 7 günlük işaretten önce iptal etmeyi unutmayın.

PureVPN’i bir ay risksiz mi deneyin?

Daha önce de belirttiğim gibi, 7 günlük bir VPN test hesabı sizin için yeterli değilse, PureVPN’in 31 günlük para geri ödeme garantiini her zaman deneyebilirsiniz. PureVPN’i bir ay EUR3.03/mo (US$ 3.29/mo) (5 Months FREE + 84% Off on a 2-year plan) boyunca kullanabilir ve para iade garantisinin süresi dolmadan hemen önce geri ödeme talep edebilirsiniz.

PureVPN fiyatlandırması

PureVPN'i Hemen Alıp Alın! 31-Days Risk Free Trial

PureVPN ücretsiz hesabı ile ne elde edersiniz?

Yeni başlayanlar için PureVPN 7 günlük deneme sürümü, dünya çapında 140’tan fazla ülkede 6500’den fazla sunucuya erişmenizi sağlar. Bazı sunucuları çin’de bile mevcuttur. Çok fazla sağlayıcı bu kadar kapsamlı bir sunucu ağı sunmaz. PureVPN ayrıca hızlıdır ve 70 Mbps ile 80 Mbps arasında hızlar sunabilir. Merak ederseniz PureVPN’in hız testine göz atabilirsiniz

PureVPN’in P2P ve akış için optimize edilmiş sunucuları süper hızlıdır ve Netflix, Disney Plus, Huluve BBC iPlayer gibi torrent ve akış hizmetleriyle son derece iyi çalışır. Netflix demişken, PureVPN ile Netflix nasıl izlenir. Torrent gelince, PureVPN’in torrent performansına buradangöz atın.

Sadece bu değil, aynı zamanda OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP, PPTP ve hatta IKEv2 gibi AES 256 bit şifreleme ve güvenli VPN protokolleri de elde edersiniz. Ama belki de en iyisi, PureVPN sektördeki en iyi Kill Switch’lerden birini sunar ve size aynı anda 10 cihazda tek bir abonelik planı kullanma özgürlüğü verir.

PureVPN ayrıca 7/24 canlı sohbet desteği sunar. PureVPN için hızlı sorun giderme yardımına ihtiyacınız varsa destek konusundayken, PureVPN çalışmıyor kılavuzumuzagöz atarak kontrol edin.

Hepsinden iyisi, PureVPN birinci sınıf uyumluluk sunar. Windows, macOS, iOS ve Android için uygulamaları kolayca indirebilir ve hatta PureVPN’i Firestick, Roku, Kodive yönlendiricilerde de kurabilirsiniz. Tüm özellikler listesi ve artıları ve eksileri için, tam PureVPN incelemesinegöz atın.

PureVPN’in 31 günlük para İade garantisinin sınırlandırılması

PureVPN size hizmeti 31 gün boyunca test etme özgürlüğü verse de, paranızı geri istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken birkaç gizli şart ve koşul vardır.

PureVPN’in geri ödeme politikasını gözden geçirirseniz, geri ödemeye hak kazanmak için pureVPN’i özel bir etkinlik için satın almamanız veya geri ödeme için Uygun olmak için Google Play Store ve Apple App Store gibi üçüncü taraf uygulama mağazalarından PureVPN satın almamanız gerektiğini fark edeceksiniz.

purevpn-geri ödeme-politika-hariç tutmalar

Başarılı bir geri ödeme almak için, PureVPN’in aylık planını PayPal veya kredi kartıyla tercih etmeyi ve 31 günlük geri ödeme sınırının ötesine geçmemeyi öneririm.

PureVPN Dışında VPN Ücretsiz Denemeleri

Toparlanıyor!

PureVPN sadece 7 günlük ücretsiz VPN denemeleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda sektördeki en iyi para geri ödeme garantilerinden birini sunar. Kredi kartı olmadan meşru bir VPN ücretsiz deneme sürümü sunan bir VPN istiyorsanız, Ivacy ücretsiz deneme. Ücretsiz denemeler sunan diğer VPN’leri kontrol etmek istiyorsanız, kesinlikle geri ödemeler ve ücretsiz denemeler ile VPNlistemize göz atın.


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *