Reading Time: 8 minutes
Temel olarak Romanya
prijs EUR1.88/mo (US$ 2.03/mo) - Save up to 84% with exclusive 2-year plans + 4 months free
Sunucu 6800 (89 Ülke)
Günlük Günlük Yok
Çoklu Oturum Açma 7 Cihazlar
Iade 45 Gün
Önerilen evet
Web Sitesi CyberGhostVPN.com
CyberGhost Fırsatları
**COVID-19 Güncellemesi**
COVID-19 ile ilişkili ihlal ve hack’lerin siber güvenlik risklerindeki son artış nedeniyle, VPNRanks olarak VPN sağlayıcılarının bu yeni zorluklara nasıl yanıt verdiğini yakından takip ediyoruz. Özelliklerdeki son yükseltmeler ve güncellemeler VPN incelemelerimize derhal yansıtılır.

CyberGhost, dünya çapında 89 ülkede 6800’den fazla sunucu aracılığıyla hizmetlerini sunan Romanya merkezli bir VPN sağlayıcısıdır. Kape Technologies, CyberGhost’u 2017 yılında satın aldı. Şirketin adı eskiden Crossrider Plc idi.

Bu CyberGhost incelemesinde, hiçbir günlüğe kaydetme, güvenli yargı yetkisi, uyumluluk, ücretsiz deneme, İnternet Kill Switch, Netflix ve Torrent desteği,geri ödeme politikası, 7 cihaz çoklu giriş ve göreve eşit en güncel CyberGhost 8 sürümü gibi çeşitli özelliklerini buldum.

Dahası, şirket, dünyanın salgının yarattığı yıkımdan kurtulmasına yardımcı olmak için 30 Mart’a kadar satışlarının% 10’unu Coronavirus yardım fonuna bağışlamak için takdire şayan bir girişimde bulundu.

Genel olarak, CyberGhost sektörde bulunan güvenilir VPN’lerden biridir. Hizmet, kullanıcılara çeşitli çekici özellikler sunan etkileşimli uygulamalar sunar. Üç yıllık fiyatlandırma planından EUR1.88/mo (US$ 2.03/mo) - Save up to 84% with exclusive 2-year plans + 4 months free aylık olarak.

Yukarıda açıklanan özelliklere dayanarak, uygun fiyatlı bir VPN markası aracılığıyla dijital yerinizi korumak istemeniz durumunda CyberGhost’u öneririm.

Derecelendirme Ölçütlerim

CyberGhost’u kendi 9 adım derecelendirme kriterlerime göre derecelendirdim:


 1. Yargı Yetkisi
  – CyberGhost nerede?

 2. Güvenlik
  – CyberGhost ne kadar güvenli?

 3. Sızıntılar
  – IP, DNS ve WebRTC Sızıntı Testleri

 4. Sunucular
  – Dünyanın her yerinde var

 5. Hız
  – CyberGhost VPN ne kadar hızlı?

 6. Yayın
  akışı – Netflix, Torrent ve Kodi

 7. Uyumluluk
  – Tüm İşletim Sistemlerini ve Aygıtlarını Destekler

 8. Fiyatlandırma
  – Pahalı mı, Ucuz mu?

 9. Güvenilirlik
  – GDPR Uyumluluğu, Trustpilot Derecelendirmeleri ve Destek

Yargı Yetkisi – CyberGhost nerede?

CyberGhost
Romanya’da,
on dört gözulaşamayacağı kadar uzakta yer almaktadır. Ülke herhangi bir göz ittifakının parçası değildir ve kullanıcılarının bilgilerini başka hiçbir ülkeyle paylaşmaz.

Güvenlik- CyberGhost ne kadar güvenli?

CyberGhost, sektördeki
en güvenli VPN’lerden
biridir. Çevrimiçi koruyucunuz olarak bir VPN seçmenizin temel nedenlerinden biri güvenliğinizdir. Bir VPN hizmetinin güvenliğinizi ve gizliliğinizi sağladığı farklı yöntemler vardır, ancak bunların en önemlisi şifrelemedir.

Şifreleme, gizliliğinizi güvence altına alan bir tür yedekleme planıdır.

CyberGhost-VPN Protokolleri

CyberGhost’un desteklediği protokoller L2TP, IKEv2 ve OpenVPN. Pptp ve SSTPgibi alternatif sağlayıcıların sunduğu başka protokoller olmasına rağmen, en son ve en güvenli protokollere odaklanır, yani OpenVPN ve IKEv2. CyberGhost ayrıca, çok fazla VPN’in sunmadığını gösteren WireGuard protokolünü de kullanır. Ancak, WireGuard protokolü yalnızca Linux işletim sistemleri için kullanılabilir.

Şifrelemesi devam ettiği sürece CyberGhost, önemli bilgilerinizi bir sonraki seviyede koruyan askeri sınıf 256 bit şifreleme sunar. CyberGhost bu şifreleme standardını 4096 bit RSA anahtarı ve SHA256 kimlik doğrulaması ile birlikte kullanır.

CyberGhost’un Kill Switch’i var mı?

CyberGhost, aniden çalışmayı durdurduğunda bile anonim kalmanızı sağlar. Oldukça yararlı bulduğum yerleşik bir Kill switch özelliği ile birlikte geliyor. Bu özellik, CyberGhost uygulamalarında varsayılan olarak etkinleştirilir. VPN bağlantınız herhangi bir nedenle aniden düştüğünde, internet bağlantınız da çalışmaz. Gizliliklerini güvence altına almak isteyen herkes için kesinlikle bir kazan-kazan durumudur.

TOR ile Uyumluluk (Optimum Anonimlik Seviyesinin Keyfini Çıkarın)

CyberGhost’u ayrıntılı olarak incelediğimde, hem TOR hem de CyberGhost’u paralel olarak yapabileceğimi anladım. Bunu yaparak, istediğiniz anonimlik derecesini elde edebilirsiniz. Çin, İran, Rusya ve diğerleri gibi baskıcı ülkelerden herhangi birinde yaşıyorsanız, bu özellik sizin için bir lütuf haline gelir.

CyberGhost Akıllı DNS

CyberGhost artık VPN uygulamalarını desteklemeyen cihazlarda coğrafi kısıtlamayı atlamayı etkinleştirmek için Akıllı DNS ayarları sunuyor. Örneğin, Akıllı TV’leriniz ve Xbox ve PlayStation gibi oyun konsollarınız muhtemelen VPN için yerleşik bir desteğe sahip değildir, ancak yine de coğrafi kısıtlamalarla başa çıkmanın bir yoluna ihtiyacınız vardır.

CyberGhost’un Akıllı DNS’sinde, yolunuza çıkan coğrafi çitin üzerinden atlamak için DNS ayarlarını değiştirmenize izin vererek kullanışlı olacaktır.

CyberGhost “Reklam Engelleme” (İyileştirme Gerekiyor)

Ne yazık ki, CyberGhost’un reklam engelleme özelliği kullanıcıların beklentileriyle gelmiyor. HTTPS web sitelerinde de çalışmaz. Ancak, yukarıdaki avantajı HTTP sitelerinde kullanabilirsiniz. Reklam engelleme özelliği Windows, Mac ve iOS cihazlarda uygulanabilir.

CyberGhost’un şu anda eksik olduğu şey, nordVPN’in CyberSec’i gibi, aynı zamanda kötü amaçlı yazılım, casus yazılım, izleyici veya diğer zararlı yazılımları barındırmasıyla bilinen web sitelerinin gerçek zamanlı bir engelleme listesini kontrol eden bir reklam / kötü amaçlı yazılım engelleme özelliğidir. Bu nedenle, DNS sunucumuz belirli bir siteye girme isteğinizi aldığında, CyberSec adresini olası tehditler listesiyle karşılaştırarak hızlı bir şekilde kontrol eder ve erişime izin verip vermeyeceğinize karar verir. NordVPN’in CyberGhost’u yendiği diğer özellikleri bilmek istiyorsanız, CyberGhost vs. NordVPN‘i kontrol etmeyi unutmayın.

Genel olarak, CyberGhost güvenlik açısından verimli bir markadır. Bilgilerinizi güvenli ve anonim hale getiren güvenli Romanya yargı yetkisi ile birlikte bir günlüğe kaydetme politikası yoktur. IP adresinizi sızdırmaz ve Netflix, torrent ve Tor tarayıcısıyla da uyumludur.

cyberghost-8 arabirimi

Günlük Yok İlkesi

Birçok VPN servis sağlayıcısı, uygun fiyatlar karşılığında mükemmel paket planları sunar; ancak, gizliliğinizi sağlamadıkları için uygulanabilir seçenekler olarak kabul edilemezler.

kafası karışmış? Açıklayayım. Birçok VPN servis sağlayıcısının net bir günlük ve gizlilik politikası yoktur. Bu, VPN servis sağlayıcınızın günlüklerinizi, arama geçmişinizi veya açıklamak istemediğiniz ayrıntıları izleyebileceği anlamına gelir.

Öte yandan, çok az VPN servis sağlayıcısı somut gizlilik ve günlük politikası sunarak gizliliğinizi sağlar. CyberGhost’un günlük tutup tutmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Rahatınız için, size kategorik olarak bir şey söylüyorum.

CyberGhost VPN, kayıt tutmama politikası ile bu konuda dikkate alınması gereken mükemmel bir VPN’dir.

CyberGhost45 günlük para geri garantisi alın

Sızıntılar – DNS, IP, WebRTC ve Virüs Testleri

CyberGhost IP, DNS veya WebRTC verilerinizi çevrimiçi olarak sızdırmaz.

Ancak, servis virüs testini mükemmel bir şekilde geçemedi.

CyberGhost DNS test sonuçlarına göre, sağlayıcı daha iyi bir web sayfası yükleme özelliği sunar. Şaşırtıcı bir şekilde, VPN bağlantı süresi istediğim gibi çok gelişmedi.

DNS-Sızıntı-Test-CyberGhost

Yine de, hizmetin yakın gelecekte bu konudaki performansını artıracağını umuyorum.

Benzer şekilde, IPv4 ve IPv6 WebRTC sızıntı testleriyle birlikte IPv4 ve IPv6 DNS sızıntı testlerini de içeren IP sızıntı testlerini geçtim.

IPleak-CyberGhost

VPN, varsayılan olarak DNS ve IP sızıntı koruma özellikleri sağladığını resmen iddia ediyor. Sağlayıcının performansını bu alanda başka bir seviyeye yükselttiğine dikkat çekmek beni etkiledi.

WebRTC-Sızıntı-Test-CyberGhost

Virüs Testi

Hizmetin herhangi bir virüs olup olmadığını görmek için VirusTotal aracılığıyla Windows kurulum dosyasını kontrol ettim, ancak ne yazık ki, uygulama test sırasında bir kötü amaçlı yazılım ortaya çıkardı.

Virüs Testi-CyberGhost

Sunucular – Dünyanın her yerinde bulunur.

Sunucuların sayısı ve coğrafi dağılımları, bir VPN hizmeti satın almadan önce göz önünde bulundurulacak önemli faktörlerden bazılarıdır.

Sunucular coğrafi olarak ne kadar dağınık olursa, içerik üzerindeki coğrafi kısıtlamaları o kadar kolay atlayabilirsiniz. Bu nedenle, bir VPN ile, her yerden herhangi bir yerde olan içeriğe (web siteleri, sosyal ağ platformları, akış bağlantıları ve hatta TV şovları) erişebilirsiniz.

Bu VPN, bu incelemeyi yazarken 89 ülkede 6800 coğrafi olarak dağınık sunucu sunar. Bu bölgelerden bazıları ABD, İngiltere, Kanada, Almanya, Danimarka, İspanya, Hong Kong, Fransa, İrlanda, İtalya, Hollanda ve daha birçok bölgedir. CyberGhost ayrıca Romanya’da50′ den fazla VPN sunucusuna sahiptir.

CyberGhost'un Tüm Sunucuları

CyberGhost kopen en nemen 45-Days Money Back Guarantee

CyberGhost Torrent için iyi mi?

CyberGhost, indirmeleri torrentleme için bir şeye sahip kullanıcılar arasında popüler bir seçenektir. Torrent için adanmış birçok CyberGhost sunucusu vardır.

En iyi performans ve güvenlik için, “Torrent için” sekmesinde bulunan bu sunucuları kullanmalısınız.

Torrent için CyberGhost-VPN

Hız – CyberGhost VPN ne kadar hızlı?

CyberGhost hızları ortalamanın daha yüksek ucuna düşer. En son hız testlerimizde CyberGhost, 100 Mbps temel İnternet bağlantısında ölçüldüğünde makul derecede yüksek hızlar sağladı:

Sunucu konumu İndirme hızı Yükleme hızı ping
Avustralya 45,14 Mbps 87,25 Mbps 166 ms
Canada 67,17 Mbps 80,09 Mbps 218 ms
Duitsland 63,67 Mbps 64,5 Mbps 141 ms
Hong Kong 72,47 Mbps 73,25 Mbps 256 ms
Hindistan 69 Mbps 75,55 Mbps 222 ms
İtalya 54,67 Mbps 64,44 Mbps 273 ms
Verenigd Koninkrijk 58,51 Mbps 71,09 Mbps 148 ms
Verenigde Staten 73,41 Mbps 73 Mbps 255 ms
Birleşik Arap Emirlikleri 77,88 Mbps 80,15 Mbps 240 ms

CyberGhost sunucuları arasındaki hız tutarlılığının o kadar güçlü olmadığını gözlemleyebilirsiniz. Bazıları BAE (77,88 Mbps) gibi dikkat çekici derecede iyi performans gösterirken, diğerleri Avustralya (45,14 Mbps) gibi hız spektrumunda oldukça düşüktü.

Genel olarak, CyberGhost iyi ama olağanüstü hızlar sunmaz.

Yayın – Netflix için çalışıyor mu?

Evet, CyberGhost Netflix’i destekliyor.

CyberGhost Akışı

CyberGhost’u incelerken, markanın Netflix ABD engelini kaldırma özelliği sunarak kapağına bir tüy daha eklediğini araştırdım. Ayrıca, hizmet, uygulamasında en sevdiğiniz dizileri veya filmleri anonim olarak izlemenizi sağlayan özel bir Netflix modu sağlar.

Kullanıcılarına kayda değer yayın hızları sağlamak için cephaneliklerine son derece optimize edilmiş Netflix sunucuları eklediler. Özetle, CyberGhost, Netflix için CyberGhost’u kullanma konusundaki özel kılavuzumuzdadaha ayrıntılı olarak belirtildiği gibi, kullanıcılarının video akışı deneyimini güçlü bir şekilde vurgulamıştır.

siberghost-engellemeleri kaldırma-us-netflix-1

Uyumluluk – Tüm İşletim Sistemlerini ve Aygıtlarını Destekler

CyberGhost tüm önde gelen platformlarla uyumludur.

Uyumluluk-CyberGhost

Bu VPN’i Windows, macOS, Linux, Android ve iOS gibi farklı işletim sistemlerinde ve platformlarda kullanabilirsiniz. CyberGhost’u tarayıcı uzantılarında, yönlendiricilerde, oyun konsollarında, Amazon Fire TV’de, Akıllı TV’lerde, Android TV’lerde, Apple TV’lerde ve diğer birçok cihazda bile kullanabilirsiniz. FireStick demişken, merak ediyorsanız FireStick cihazınızda CyberGhost’u şu şekilde kurabilirsiniz.

CyberGhost En Yeni Sürüm 8’i Deneyimleyin

CyberGhost’un sürümünü 7’den 8’eyükselttiğini bilmek beni şaşırttı. Şu anda, CyberGhost’un en son sürümünü tüm iOS cihazlarınıza hemen yükleyebilirsiniz. Etkileyici 1 günlük ücretsiz deneme özelliğini iOS cihazlarda elde etmek için önce CyberGhost uygulamasını indirmeniz gerekir.

Ayrıca, aşağıda belirtilen adımları izleyerek markayı Windows ve diğer işletim sistemlerinde ayarlayabilirsiniz:

 • Hesabınızagiriş yaptıktan sonra , “Cihazlarım” seçeneğine gidin
 • Windows veya Mac, Android ve diğerleri gibi seçimlerinizin yeni bir cihazını ekleme
 • Tercih ettiğin cihazı ekledikten sonra “Şimdi indir”seçeneğini belirleyin
 • İndirme işlemini tamamlamak için birkaç dakika bekleyin
 • İndirme prosedürüyle işiniz bittiğinde yükleme işlemiyle başlayabilirsiniz

Bu nedenle, CG8’in gizli avantajlarını sorunsuz bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

cyberghost-8-yeni sürüm

CyberGhost 8 Windows İstemcisi

CyberGhost, kullanıcılarına etkileşimli bir windows istemcisi sunar. İndirme sekmeleri aracılığıyla farklı özellikleri anında keşfedebilirsiniz. Bu nedenle, medya akışı isteğinizi başka bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

cyberghost-8 arabirimi

Aynı şekilde, çekici bir ekran, VPN bağlantı durumunuz hakkında hemen net bilgiler sağlar. Sonuç olarak, coğrafi olarak engellenen akış hizmetlerine tercih ettiğiniz konumlardan sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz. CyberGhost Pro’yu ayrıntılı olarak değerlendirirseniz, kullanıcı yükü ve ping oranlarıyla birlikte sunucu listesi hakkında farkındalık elde edebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen müşteri OpenVPN UDP ve OpenVPN TCP protokolleri sunar. Ancak, bağlantı noktası seçimi özelliğini bulamazsınız. Yine de, uygulama koruması ve Wi-Fi koruma avantajını deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, CyberGhost 8 Windows istemcisi aracılığıyla 24 saat ücretsiz deneme dahil olmak üzere çeşitli özelliklerden yararlanabilirsiniz.

CyberGhost 8 macOS İstemcisi

CyberGhost 8 macOS, kullanıcılarına 24 saat ücretsiz deneme gibi çok sayıda özellik sunar. İncelemem, aboneler için Wi-Fi koruması ve bölünmüş tünel oluşturma avantajları sağladığını ortaya koyuyor. Bu nedenle diğer VPN servislerinin macOS istemcilerinden daha ilgi çekici görünüyor.

CyberGhost'un Mac-İstemcisi

CyberGhost 8 Linux İstemcisi

Aynı şey Linux istemcileri için de geçerlidir, çünkü tercih ettiğiniz işletim sistemini kullanırken çeşitli özellikleri deneyimleyebilirsiniz. Hizmet, Linux cihazlarınızda özel bir bağlantı kurmanızı sağlar.

CyberGhost-Linux-Uygulaması

Kodi (Ünlü medya platformuyla çalışır)

Kodi, herkes için her şeyi içeren eksiksiz bir akış hizmetidir. Ancak, Kodi ile ilgili sorun, bazı eklentilerin coğrafi olarak kısıtlanmış olmasıdır. Örneğin, NBC ve ABC gibi eklentilere yalnızca ABD’de erişilebilir. Bu nedenle, bu kısıtlamaları atlamak için belirli bir Kodi VPN hizmeti.

Kodi için CyberGhost, herhangi bir içeriğe her yerden kolayca erişmenizi sağlayacaktır. Benzer şekilde, kodi’ye yerleştirilen her türlü internet sansüründen de sizi özgür edecektir. Kodi demişken, CyberGhost’u kodi ‘deşu şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kodi’nin yanı sıra, CyberGhost’un sevdiğim yanı, Roku ile de son derece iyi çalışmasıdır. Testim sırasında, CyberGhost’u bir Roku cihazında kurmanınsüper kolay olduğunu gördüm.

Bu uygulamalardan herhangi biriyle ilgili herhangi bir sorunla karşı karşıyaysanız, CyberGhost’un çalışmadığınıtespit ederseniz uygulanacak bazı düzeltmeler aşağıda bulabilirsiniz.

CyberGhost kopen en nemen 45-Days Money Back Guarantee

Fiyatlandırma- Pahalı mı, Ucuz mu?

CyberGhost haklı olarak en ucuz VPN’lerden biri olarak kabul edilir.

Sağlayıcı tarafından sunulan dört temel paket planı vardır:

CyberGhost

CyberGhost aylık planına $ 12.99 maliyetle kaydolabilirsiniz. Yıllık planına abone olduğunuzda, yalnızca $ 3.99/ mo ödemeniz gerektiğinden çok miktarda para tasarrufu yapabilirsiniz. Benzer şekilde, iki yıllık planından yararlandıysanız $ 3.49 / mo ödemeniz gerekir. Ama bence en iyi plan, maliyeti olan 3 yıllık EUR 1.88/mo (US$ 2.03/mo) - Save up to 84% with exclusive 2-year plans + 4 months free plandır.

Her paket planıyla, sınırsız bant genişliği, sınırsız trafik, 6.800’den fazla sunucu,parmak izi önleme sistemi ve 7 eşzamanlı bağlantı. Bu, VPN hizmeti tarafından sunulan önceki fiyatlandırma planlarından ferahlatıcı bir değişikliktir.

Daha önce sadece iki seçeneğiniz vardı. Premium veya Premium Plus hesabı seçin. Ancak, yeni paketlerle, ne kadar süre abone olmak isterseniz edin tüm özelliklere sahip olursunuz. CyberGhost ücretsiz VPN incelemesine göre, marka ücretsiz bir spp sunmaz. Ancak, kullanıcılar bir CyberGhost alabilir 1 günlük ücretsiz deneme avantajı.

CyberGhost kopen en nemen 45-Days Money Back Guarantee

Ayrılmış IP Adresi

CyberGhost, aşağıdaki beş (6) ülkeden özel IP adresleri sağlar:

 • New York, Amerika Birleşik Devletleri ($5.00/mo)
 • Londra, Birleşik Krallık ($5.00/mo)
 • Manchester, Birleşik Krallık ($5.00/mo)
 • Paris, Fransa ($5.00/mo)
 • Frankfurt, Almanya ($5.00/mo)
 • Montreal, Kanada ($5.00/mo)

Ödeme Yöntemleri

Sunulan ödeme yöntemlerindeki çeşitlilik, bir VPN servis sağlayıcısını incelerken keşfedilecek temel özelliklerden biridir. Kullanıcılara uygun bir işlem süreci sağlamak gibidir.

Bu VPN, geçen yıldan itibaren ödeme seçeneklerini geliştirdi ve şimdi çok çeşitli ödeme yöntemleri sunuyor. Yeni kullanıcılar kredi kartları, PayPal ve hatta bitcoinler aracılığıyla hizmeteabone olabilir.

CyberGhost-Ödeme Yöntemleri

45 Günlük Para İade Garantisi

CyberGhost-Para İade Garantisi

Geri ödeme talep etmek için 45 günlük süre oldukça uzun bir süredir. Sektördeki sağlayıcıların çoğu ya bir haftalık geri ödeme garantisi sunuyor ya da hiç teklif etmedi. Bu nedenle, CyberGhost fiyatlandırma ve para İadesi garantileri söz konusu olduğunda birçok sağlayıcının önündedir.

Ancak, 45 günlük geri ödeme politikası yalnızca yıllık, 2 yıllık ve 3 yıllık fiyatlandırma planları için geçerlidir. Aylık plan, para İadesi garantisini yalnızca 14 günlük satın alma ilesınırlar. Herhangi bir nedenle VPN’den memnun değilseniz, burada açıklandığı gibi geri ödeme talep edebilir ve CyberGhost aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Gideceğiniz VPN sağlayıcısının geri ödeme politikasını dikkatlice incelemek ve onaylamak çok önemlidir. TunnelBear gibi çok belirsiz bir geri ödeme politikasına sahip ve duruma göre geri ödeme sunan bir sağlayıcıyla ilişkilendirilmek istemediğiniz açık. Hizmetlerine abone olduysanız ve devam etmemeye karar verdiyseniz, fonlarınızı geri alacağınızın% 100 garantisi yoktur. TunnelBear’ın belirsiz bir geri ödeme politikası olmasına rağmen, CyberGhost gibi üst düzey VPN sağlayıcılarına karşı tamamen sınanabilir. CyberGhost vs. TunnelBear karşılaştırması hakkında daha fazla bilgi edinin

Güvenilirlik – GDPR Uyumluluğu, Trustpilot Yorumları ve Destek

CyberGhost, GDPR yönergelerini doğru şekilde takip eder. Bu nedenle, CyberGhost GDPR uyumlu VPN’ler listesine dahil edilir. Bunun nedeni, veri toplama prosedürlerini oldukça şeffaf hale getirmeleridir.

Gizlilik politikasını iyice gözden geçirdiğınızda, GDPR hakkında bir özveri bölümüne tanık olacaksınız.

CyberGhost-GDPR Uyumluluğu

CyberGhost Trustpilot Yorumları

11,191 incelemeyedayanarak CyberGhost’un VPN endüstrisinde ayaklarını başarıyla bulduğunu varsayabilirsiniz, çünkü kullanıcıların% 84’ü onları mükemmelolarak derecelendirdi. Aynı şekilde, sağlayıcı genel olarak 5 yıldız derecelendirmesi üzerinden mükemmel bir 4.8 yıldız aldı.

trustpilot-siberghost derecelendirmesi

Müşteri Desteği

Müşteri desteği, herhangi bir VPN hizmeti için bir “yap ya da boz” durumudur. Sorgularınızı zamanında çözmek için çeşitli yollar sunan bir VPN hizmeti kullanıyorsanız, bu bir lütuftur.

CyberGhost’u, kullanıcılarının beklentilerini karşılamak için seviyelerini en iyi şekilde deneyen VPN hizmetleri listesine ekleyebilirsiniz. CyberGhost’un kullanıcılara sunduğu farklı seçeneklerin listesi:

 • Kılavuzlar ve SSS
 • 7/24/365 gün Canlı Sohbet
 • Yazılım ve diğer Öğreticiler

CyberGhost’un güvenilirliği, hizmetin kullanıcıların kullanımı ve kurulumu konusunda yardımları için kapsamlı kılavuzlar ve SSS’ler sunmasından kaynaklanmaktadır.

CyberGhost-Kurulum Kılavuzları

Hala memnun değilseniz, sorun giderme sorularınızın yanıtını buna göre almak için bir istek göndererek bir bilet oluşturma seçeneğiniz de vardır.

CyberGhost-Sorun Giderme

Sohbetim sırasında müşteri hizmetleri temsilcisi, çoğu servis sağlayıcının yaptığı gibi“Neden hizmetlerini satın almalıyım”diye övünmesine rağmen sorduğum her soruya sakince cevap verdi.

Kısacası, bu VPN mükemmel müşteri ve teknik desteğe sahiptir ve tüm endişelerinize zamanında yanıt verecektir.

Canlı Sohbet (7/24 kullanılabilir)

Müşteri desteği, herhangi bir hizmet sağlayıcısı için önemli bir özniteliktir. Bununla birlikte, VPN endüstrisinde iyi ve duyarlı teknik destek bulmak zordur. CyberGhost, düşük yanıt süresiyle 7/24 mükemmel destek sunan birkaç sağlayıcıdan biridir.

Sağlanan Yazılım ve Öğreticiler

Sağlayıcı, çeşitli platformlar için son derece etkileyici bir istemci sunar. Yazılım, Linux, macOS, Android ve iOS gibi diğer işletim sistemleri ve platformlarla birlikte Windows’ta sorunsuz çalışır. Yazılımın kullanımı kolaydır ve sabit sürücünüzde fazla yer kaplamaz.

CyberGhost, diğer VPN servis sağlayıcıları gibi farklı platformlar için öğreticiler veya kılavuzlar sunar. Ayrıca, kullanıcıların geldikleri, etkileşimde bulundukları ve endişelerini paylaştıkları resmi bir forum işletmek için kullanılır. Ne yazık ki, forum şimdi terk edildi ve artık kullanımda değil.

Şeffaflık Raporları

CyberGhost, şeffaflık raporlarını düzenliolarak yayınlayan en az VPN’den biridir. Bu raporlarda aşağıdaki bölümler vardır:

 • DMCA şikayetleri
 • Kötü amaçlı etkinlik bayrakları
 • Polis istekleri

2021’de şirket 40.473 DMCA isteği, 3.164 kötü amaçlı etkinlik bayrağıve 4 polis talebialdı , sağlayıcı kayıt tutmama politikasına uyduğundan hiçbiri uyulmadı.

CyberGhost için alternatifler

Bu VPN sağlayıcısından memnun değilseniz, bu alternatifleri benzer özelliklerle de kontrol edebilirsiniz.

CyberGhost’u tavsiye ediyor muyum?

Evet, çeşitli nedenlerden dolayı CyberGhost’u öneririm.

Şimdi bu CyberGhost incelemesini sonuçlandırarak, CyberGhost’un şu anda bir VPN arayanlar için mükemmel bir alternatif olarak hizmet veren yetenekli bir VPN hizmeti olduğunu söylemek güvenlidir. Bu hizmet, uygun fiyatlandırma karşılığında zengin özelliklere sahip paket planları da sunar.

Ayrıca, istediğiniz cihazlardaki performansı ücretsiz olarak kontrol etmek için hizmeti 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. CyberGhost hakkında sevdiğim şey GDPR uyumluluk özelliği. Sonuç olarak, kullanıcılar veri toplama ve işleme sorunsuz hakkında bilgi alabilir.

CyberGhost’un ABD Netflix engelini kaldırdığını ve dost müşteri desteğine sahip olduğunu unutmamak gerek. Bu nedenle, ABD Netflix dizilerinizi ve diğer medya içeriğinizi izlemek için hizmete abone olmayı düşünebilirsiniz.

Yukarıdaki analize dayanarak, CyberGhost’a genel olarak 4.1/5.0 yıldız derecelendirmesi verirdim.

CyberGhost VPN ile ilgili deneyim ve yorumlarınızla ilgili deneyimlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşmaktan çekinmeyin.

CyberGhost dışındaki VPN’ler hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, özel VPN inceleme kılavuzumuzuokuyabilirsiniz.

CyberGhost kopen en nemen 45-Days Money Back Guarantee