Reading Time: 8 minutes

abd için best-vpn

Çevrimiçi gizlilik gün tarafından aşınıyor ve hiçbir yerde eski güzel ABD’dendaha belirgin değil. Ulusal Güvenlik Agency(NSA), ABD vatandaşlarına karşı yasal gerekçe göstermeden kitlesel gözetim yapma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir.

Telefon hatlarımız ve internet etkinliğimiz ajanslar tarafından sebepsiz yere izleniyor, gizliliği kendi ellerimize almamızın ve hükümettarafından desteklenen amansız gözetim programlarına karşı koruyucu önlemler uygulamamızın zamanı geldi.

ABD için en iyi VPN’ler, çevrimiçi gizliliğinizi geliştirmek ve ABD ajanslarının gözetim radarlarınınaltında kalmak için en kolay çözümü sunar.

İşte gizliliği resmi maskaralıklara karşı korumanıza yardımcı olacak en iyi 6 ABD VPN’i:

 • ExpressVPN 23 farklı ABD eyaletindeki sunucularla ABD için genel olarak en iyi VPN.
 • Surfshark– Güçlü çevrimiçi güvenliğe sahip ABD için en iyi VPN.
 • NordVPN – 5.400’den fazla sunucu ve ABD’li kullanıcılar için kullanışlı güçlü gizleme teknolojisi.
 • IPVanish – 19 eyalette ABD sunucuları ve güçlü gizlilik özellikleri ile ABD merkezli VPN.
 • CyberGhost– 6.500’den fazla sunucuya sahip ancak ortalama hızıyla ABD için en iyi VPN.
 • PIA– ABD’de binlerce sunucuya sahip çok yönlü VPN, hem akış hem de gizlilik için verimlidir.

ExpressVPN, ABD’deki en iyi VPN için en iyi öneridir. Bunun nedeni, İngiliz Virgin Adaları’nınaçık deniz yetki alanındaolması, Amerikalı kullanıcılara ABD topraklarında gizlilik demlenmesine yönelik tüm tehditlere karşı yeterli korumayı garanti eder.

2021’deki En İyi 6 ABD VPN’i

Aşağıdaki hizmetlerin tümü, çevrimiçi gizliliği pekiştiren ve coğrafi kısıtlamaları en iyi ABD VPN’lerinin yardımıyla sona erdiren premium VPN’lerdir.

1. ExpressVPN – ABD için Genel Olarak En İyi VPN

ExpressVPN

ExpressVPN, ABDde dahil olmak üzere 94 ülkede 3.000’den fazla sunucudan oluşan bir ağ işletmektedir. Ayrıca ABD’de kullanmak için en iyi VPN’dir. İngiliz Virgin Adalarımerkezli , 5 Göz’ün ulaşamayacağı bir ülke,abd’nin bir parçası. Bu nedenle, abd vatandaşıysanızbu sağlayıcıdan birinci sınıf gizlilik bekleyebilirsiniz.

Abd’nin 14 eyaletinde sunucuları vardır. ABD’de yaşamıyorsanız ve Netflix US, Huluve Amazon Prime Video (ABD)gibi ABD merkezli coğrafi kısıtlı içeriğe erişmek istiyorsanız, bu sağlayıcıyla bunları asla kaçıramazsınız. ABD’de yaşayanlar, büyük sunucu ağı sayesinde Hotstar, Zoom, Astro TV ve BBC iPlayergibi yabancı içeriğe ExpressVPN ile erişebilir. Ayrıca ExpressVPN’in Kanada sunucularını kullanarak ABD’deki Crave TV’nin engelini sorunsuz bir şekilde kaldırabilirler.

Hizmet, güçlü çevrimiçi güvenliği ve inanılmaz yüksek hızları nedeniyle şiddetle tavsiye edilir. Sonuç olarak, gizliliğinizin makul derecede yüksek bir seviyede kalmasını sağlarken günlük çevrimiçi etkinliklerinizi normal yüksek hızlarınızda gerçekleştirebilirsiniz.

OpenVPN, PPTPve L2TP / IPsecgibi protokollerle, verilerinizi yalnızca kaya gibi sağlam gizlilikle güvence altına almakla kalmaz, aynı zamanda herhangi bir gecikmeolmadan çevrimiçi oyunlar yayınlayabilir ve oynayabilirsiniz. Herhangi bir otorite kesinlikle ExpressVPN’in AES-256 şifrelemesinikırmaya çalışırken zorlanacak , bu yüzden ABDgibi amansız gözetim rejimlerinden sığınak sağlayacağına güvenebilirsiniz.

Uyumluluk açısından Windows, macOS, Linux, Android, iOS gibi tüm popüler işletim sistemlerini destekler ve aynı anda 5 cihazdakullanılabilir. ExpressVPN ayrıca Ekvador ve diğer ülkeler için en iyi VPN’dir.

ExpressVPN incelememiz, bu VPN’e mükemmel performansı için büyük övgüler verir ve tüm gizlilik iyileştirme ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçimdir. Tek dezavantajı maliyeti EUR6.35/mo (US$ 6.67/mo) (Get 49% Off + 3 Months FREE on its 12-Month Plan) , çoğu muadilinden daha pahalıdır. Ancak, satın almadan önce test etmek için 30 günlük ücretsiz deneme sürümünden yararlanabilirsiniz.

Pros
 • 94’den fazla ülkede 3.000’den fazla sunucu
 • 5 eşzamanlı bağlantı
 • Akıllı DNS özelliği
 • Birinci sınıf güvenlik ve şifreleme

Cons
 • pahalı

2. Surfshark – Sınırsız cihazla ABD için en iyi VPN

Surfhaai

Surfshark, büyük ABD eyaletlerinde 20’den fazla sunucu sunan en iyi Amerikan VPN’lerinden biridir. Toplamda, sağlayıcı 65 ülkede 3.200’den fazla sunucudan oluşan bir ağa sahiptir ve bunların hepsi akış ve genel tarama amaçları için mükemmel hızlar sunar.

Surfshark’ın merkezi İngiliz Virgin Adası’nda (BVI)dır ve sıkı bir kayıt tutma politikası izler. Bu aslında oldukça etkileyici, özellikle de yeterince devlet gözetimiolan gizlilik bilincine sahip Amerikalı kullanıcılar için .

ABD’deki 20+ eyaletteki sunucularıyla NBC, CBS, ABC, Fox, CWve daha fazlası gibi birden fazla ABD merkezli içeriğe erişebilirsiniz. Benzer şekilde, BBC iPlayer, iTV, Channel4, ABD’de Hayu veya ABD’de BFI Player’a erişmek, dünya çapında 3.200’den fazla sunucusuyla bir daha asla sorun olmayacaktır.

Güvenlik açısından Surfshark, OpenVPN ve IKEv2 protokolünü destekler, ancak IKEv2 protokolü üzerinde son derece iyi performans gösterir. Surfshark’ın bir vurgulama özelliği sınırsız eşzamanlı bağlantıları. Tek bir abonelik planıile birdenfazla cihazıngüvenliğini sağlayabilirsiniz.

Bu özellikler Surfshark’a yorumcular arasında büyükbir ün kazandırdı. Surfshark ayrıca Hong Kong’daki en iyi VPN’lerdenbiridir. Hizmet, Windows, macOS , Linux, Androidve iOSgibi tüm büyük platformlarla uyumludur. Son derece uygun EUR2.19/mo (US$ 2.30/mo) (Get 84% + 2 Months FREE on 2-Year Plan) fiyatlı ve 30 günlük para İade garantisi ve 7 günlük deneme.

Pros
 • Meer dan 3.200 servers in 65 landen
 • sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • Web ve MultiHop’ı temizleme
 • Versleuteling van militaire kwaliteit

Cons
 • Orta büyüklükte bir sunucu ağı sunar
 • Sınırlı P2P Sunucuları

3. NordVPN – Geniş bir sunucu ağına sahip ABD için en iyi VPN

NordVPN

NordVPN sadece ABD’de 1.970 sunucu sunarak ABD’de kullanılan en iyi VPN’lerden biri haline geliyor. Genel olarak, sağlayıcının çoğu torrent ve akış amaçları için verimli olan 5.400’den fazla sunucu vardır. Gerçekte, sağlayıcı Panama merkezli bir sağlayıcıDıR ABD gözetim ve veri saklama yasalarındankaçmak istiyorsanız son derece değerli hale getirir. Ayrıca, bu VPN’i Panama için en iyi VPN’lerdenbiri .

ABD’de yaklaşık 2.000 sunucu ile, ABD’nin coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğine erişmek isteyen internet kullanıcıları, bu sağlayıcının her şova ve kanala erişmelerine izin vereceği için asla hayal kırıklığına uğramayacaktır. Bu sağlayıcının engelini kaldırabileceği popüler kanallar arasında PBS, Antenna TV, Tru Crime Network, Court TV mysteryve ABD’de CBCbulunmaktadır. Abd’de Kayo Sports ve daha fazlası gibi yurtdışındaki spor kanallarını izlemek için de mükemmel bir seçimdir.

ABD’dekidiğer en iyi VPN gibi, Windows, Mac, Android, iOS, Firestick ve Android TV’lergibi popüler platformları da destekler.

NordVPN’in ABD’deki insanlar için değerli olmasının nedenlerinden biri CyberSec, DoubleVPNve Onion over VPNgibi yenilikçi gelişmiş özellikleridir. Bu özellikler sizi çevrimiçi trafiğinizi ve etkinlikleriniziizlemek için gözetim aparatı ile bilgisayar korsanlarından ve ajanslardan korur. ABD ajanslarının teknolojik yetenekleriile anonim kalmak ve faaliyetlerinizi gizli tutmak istiyorsanız bu özellikler önemli hale gelir. NordVPN’in hizmeti için büyük ölçüde iyi yorumlar almasınınnedenlerinden biri budur.

Sağlayıcı şu anda EUR3.8/mo (US$ 3.99/mo) (Get 57% Off + 3 Months FREE on 2-Year Plan) 6 eşzamanlı bağlantı için kullanılabilir ve gelir. Hepsinden iyisi, bir ay boyunca ücretsiz NordVPN denemesi de alabilirsiniz.

Pros
 • 6 eşzamanlı çoklu girişe izin verir
 • 59 ülkede 5.400+’ın sunucu gücü
 • Kullanıcı etkileşimli sunucu seçim aracı
 • VPN üzerinden çift VPN, CyberSec ve Onion özelliği

Cons
 • Belirli sunucularda desteklenen torrent
 • Yavaş sunucu bağlantısı

4. IPVanish – Akış için ABD’de harika bir VPN

IPVanish

 

IPVanish, ABD’de 1.097’den fazla sunucu ile ABD’debaşka bir harika VPN. Bunlar Miami, New York, Atlanta, Seattle, Washingtonve daha fazlası dahil olmak üzere ABD’nin önemli konumlarında mevcuttur. Sağlayıcının kendisi Amerika Birleşik Devletleri merkezlidir. Kayıt tutmama politikasıile birleştiğinde, bu VPN, ABD vatandaşlarının gözetime maruz kalmaktan kaçınmasına yardımcı olmanın mükemmel yararına sahiptir.

Ayrıca, dünya çapında yayılmış 1.600’den fazla sunucu ile dünya çapında en küçük VPN sunucu ağlarından birini barındırır. Bu sunucuları kullanarak, ABD vatandaşları farklı bölgelerden akış içeriğine kolayca erişebilir. Bu tür içeriklere birkaç örnek BBC iPlayer, Sony Liv, Hotstar, UK TV, NHK, CCTVve Abd’de Kanal 4olacaktır.

Satıcı, müşterilerine Split-Tunneling, Internet Kill Switchve 7/24 müşteri destek hizmeti ve temel özelliklergibi çeşitli katma değerli avantajlar sunmaktadır. Güvenlikhakkında konuşursak, IPVanish OpenVPN, SSTP, L2TP / IPsecve IKEv2gibi endüstri kıyaslama protokollerini destekler.

Hizmet farklı cihazlarla büyük ölçüde uyumludur ve Windows, macOS, Linux, Android, iOSve diğer birkaç cihaza yüklenebilir. ABD dışındaki kullanıcılar, ABD’deki Sky Go , Netflix ABD, Peacock TV, Disney+ve diğerleri gibi ABD merkezli coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek için IPVanish’i de kullanabilir.

Hizmet pahalı bile değil; $ 3.75 / mo, en az söylemek için inanılmaz. Bu nedenle, birden fazla cihaz kılavuzu için VPN’de de listelenir. Unutmayalım ki aynı zamanda Norveç’teki en yüksek puanlı VPN’lerdenbiri .

Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için lütfen IPVanish incelemesini ziyaret edin.

Pros of IPVanish
 • 75 konumda 1.600’den fazla sunucu
 • 10 çoklu giriş
 • Gelişmiş şifreleme özellikleri
 • Canlı sohbet özelliği 7/24 kullanılabilir

Cons of IPVanish
 • Merkezi ABD’de
 • Popüler akışın engelini kaldırmak için mücadele eder

5. CyberGhost – Optimize edilmiş sunucularla güvenli ABD VPN

Cyber Evghost

CyberGhost, 1.155’i ABD’de olmak üzere 90 ülkede6.500’den fazla sunucudan oluşmaktadır. Abd’de gizliliğinizi güvence altına almak için düşünmeye değer başka bir seçenektir. Sağlayıcının merkezi Romanya’dadır ve çoğu sunucuda P2p faaliyetlerine güvenli bir şekilde izin vermek için korsanlıkla mücadele yasalarını gevşek bir şekilde uygulama avantajından yararlanır.

Yalnızca ABD’de binden fazla sunucuyla, yalnızca ABD sınırları içinde çalışan coğrafi olarak kısıtlanmış hizmetlere kolayca erişmenize yardımcı olabilirsiniz. Bu hizmetler CBS, Fox-Sports, NBC Live, ABC Go, ESPN+ve Court TV‘yi içerir. Yurtdışındaki okuyucular ABD merkezli farklı şovların tadını çıkarırken, ABD’de YAŞAYANLAR BBC iPlayer, Sky-News, Eleven Sports Network, France 24ve Sky Sports gibi dünya çapında farklı şovların tadını çıkarabilirler.

Bu VPN hizmeti hayranlık uyandırıcıdır ve sektördeki en yüksek hızlardan birini bütçe fiyatıyla [get_priceid=22553url= .vpnranks.com/visit-provider/cyberghost-bvch/” https:=””] sunar. L2TP, IKEv2, OpenVPNve özellikleraçısından güçlü bir İnternet Kill Switch gibi protokolleri görmeyi bekleyebilirsiniz. Emin olabilirsiniz ABD’den hiçbir kötü niyetli kullanıcı veya casus ajansı CyberGhost’un güçlü şifreleme ve güvenlik özelliklerialtında sizi koklamayacak. Bu sağlayıcı İran’da sunucuları olan tek sağlayıcı olduğu için, onu İran için en iyi VPN ‘den biri yapar Gurbetçiler yerel TV şovlarıyla güncel kalmak için İran sunucusunu kullanabildiği için.

Bu süper düşük anahtar VPN hizmeti, Windows, macOS , Android, iOSgibi tüm büyük işletim sistemleriyle uyumludur ve aynı anda 7 cihazakadar koruyabilir. Aynı zamanda Peru içinen iyi VPN . Bu VPN hizmeti hakkında daha fazla bilgi için CyberGhost incelememize göz atın.

Pros
 • 90 ülkede 6.500’den fazla sunucu
 • En Büyük VPN sunucu ağlarından biri
 • 45 dagen geld-terug-garantie

Cons
 • Tehlikeli veri yargı yetkisi ve anonimlik
 • Sınırlı ödeme seçenekleri

6. PIA – Güvenli torrent için ABD için en iyi VPN

Pia

Özel İnternet Erişimi (PIA), ABD’de 35.300’den fazla sunucu ile en iyi ABDVPN’lerinden biridir. Bu sunucular akış için iyi optimize edilmiştir ve bilgilerinizi ve kimliğinizi web’de gizli tutmak için güçlü gizlilik denetimleri kullanır. Ayrıca, birden fazla sunucuda torrentleri destekler, bu özellikle torrent indirirsenizyararlıdır ABD’desert korsanlıkla mücadele cezaları göz önünde bulundurularak tehlikeli bir uygulamadır.

Sağlayıcı AES-256 şifreleme kullanır ve kullanıcı bilgilerinin gözetimden ve bilgilerimizidepolamaya aç şirketlerden korunmasını sağlayan iyi bir günlük politikası sunar. Muhtemelen 77 ülkede 29.000’den fazla sunucu sunan tek VPN’dir. Bu gerçekten torrentbüyük bir hayranı olan kullanıcılar için iyidir En büyük VPN ağlarından birini kullanarak torrent indirebilecekler.

Ancak PIA, Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Videove daha fazlası gibi akış hizmetleriyle çalışmaz. Ancak, denizaşırı ülkelerde yaşayan gurbetçiler PIA’yı, normalde yalnızca BIR ABD, İngiltere ve Kanada IP adresiyleçalışan ABD, İngiltereve Kanadadahil olmak üzere bazı Netflix kütüphanelerine erişmek için kullanabilirler. Sadece bu değil, aynı zamanda Hotstar, Voot, Sony Liv, UK TV, Channel4, France TV, BT Sports in the USAvb.

Bu faktörler nedeniyle, PIA yorumcular arasında yüksek puan almayadevam ediyor. Ayrıca 2021’de torrent için en iyi VPN’lerden biridir.

Şu anda, PIA maliyetleri EUR2.01/mo (US$ 2.11/mo) ve 10 eşzamanlı bağlantıile 30 günlük geri ödeme politikası ile birlikte gelir.

Pros
 • 77 ülkede 29.000’den fazla sunucu
 • En büyük VPN sunucu ağı
 • 10 eşzamanlı giriş.

Cons
 • Merkezi ABD’de
 • Netflix, Hulu gibi sitelerin engelini kaldırma sorunlarıyla karşı karşıyadır.

İşte en iyi 3 en iyi VPN ABD’mizin video eğitimi açıklandı.

ABD için en iyi VPN nasıl seçilir?

Hiç şüphe yok ki bir VPN, farklı coğrafi olarak kısıtlanmış bölgesel içeriğe erişmenize izin vermekten çevrimiçi gizliliğinizi askeri düzeyde şifrelemeile güvence altına almaya kadar internetin tüm potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Denklem, akış içeriğine erişmek ve çevrimiçi etkinliklerinizin güvenliğini sağlamakarasında mükemmel bir şekilde dengelenmelidir. Bunu başarmanıza yardımcı olmak için ABD’nin en iyi VPN’iniseçerek, temel kriterleri listeledik, VPN’iniz yerine getirmelidir.

 • ABD’deki sunucular
 • Katı Kayıt Tutma yok politikası
 • Yüksek hızlı sunucular
 • Güçlü Şifreleme (AES 256 veya üstü)
 • Yargı Yetkisi (5 göz veya 14 göz durumu olmamalıdır)
 • Birden fazla gizlilik özelliği

Amerika Birleşik Devletleri’nde neden bir VPN’e ihtiyacınız var?

Çevrimiçi gizliliğin durumu ABD’deciddi reformlar gerektirir VPN hizmetlerini Amerikalılar için önemli hale getirir. VPN’lerin ABDiçin gerekli olmasının bazı iyi nedenleri şunlardır:

 • Ajanslardan gözetim: NSA tarihsel olarak ABD vatandaşlarına karşı yetkilerini kötüye kullandı ve masum insanları sebepsiz yere gözetim altına aldı. PRISM gibi geniş kapsamlı gözetim programları, NSA’nın kullanıcıların çevrimiçi trafiğini ne kadar kapsamlı bir şekilde izleyebileceğini daha da ortaya koymaktadır. NSA’nın VPN şifrelemesini kırabilmesi oldukça olası olsa da, özellikle kullandığınız VPN açık deniz tabanlıysa zorlu bir görev olacaktır.
 • Coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerine erişme: Her ülkede, yerel bankalar, enstitüler ve özellikle yalnızca yerel bir IP adresiyle erişilebilen akış kanalları gibi web siteleri vardır. ABD’de Hulu ve HBO Go gibi uygulamalar yalnızca BIR ABD IP adresiyle çalışır. Bu nedenle, denizaşırı seyahat ediyorsanız veya gurbetçiyseniz, bu kanalları yurtdışından izlemek için bir VPN kullanabilirsiniz.
 • Torrentlerin engelini güvenli bir şekilde kaldırmak: ABD yasaları, telif hakkını ihlal eden torrent indirmelerine ağır cezalar uygular. ABD’de birçok torrent web sitesi engellenir ve para cezalarında dosya başına 150.000 $ kadar mal olabilir. Bu nedenle, VPN’lerle kolayca yapılabilen torrentleri indirirken kimliğinizi anonim tutmalısınız.
 • Herkese açık Wi-Fi üzerinden güvende kalmak: Otel, kafe, havaalanları, alışveriş merkezleri gibi yerlerdeki halka açık Wi-Fi etkin noktaları herkes için serbestçe kullanılabilir ve şifre koruması yoktur. Bu sıcak noktaların genel güvenliği aslında oldukça basittir. Bu genellikle bilgisayar korsanlarını ve suçluları bu sıcak noktalara çeken şeydir. VPN’ler, kullanıcıların herkese açık Wi-Fi üzerindeki güvenliğini güçlendirerek herhangi bir bilgisayar korsanının verilerinizi ihlal etmesini ve gizliliği ihlal etmesini çok daha zor hale getirir.

ABD’nin yanı sıra, Kanadalılar da oldukça fazla coğrafi kısıtlamayla karşı karşıya. Kanada’daysanız, 2021’de Kanada için en iyi VPN ‘egöz atın.

Amerika Birleşik Devletleri’nde ücretsiz VPN kullanmalı mıyım?

ABD için ücretsiz VPN kullanmanızı önermiyoruz. Genel bir kural olarak, ücretsiz VPN’lerden kaçınılmalıdır, özellikle gizliliğinizhakkında endişeleniyorsanız . ABD sunucuları sunan tonlarca ücretsiz VPN görseniz bile, yeterli şifreleme ve güvenlik mekanizmaları ile donatılmamaktadır. Aslında, bazıları verilerinizi çalabilecek ve kar için satabilecek dolandırıcılıklardır.

Daha az bilinen bazı ücretsiz VPN’ler aslında kullanıcı verilerini toplarken ve yetkililere veya reklamverenlere satarken bulunmuştur. Bunu göz önünde bulundurarak, premium VPN’leri tercih etmek çok daha iyidir. Bunun yerine VPN fırsatlarımızı kontrol etmenizi ve uygun fiyatlarla premium VPN’ler almanızı öneririm.

Bununla birlikte, ABD için hala güvenebileceğiniz freemium modeli üzerinde çalışan bazı ücretsiz VPN’ler vardır:

ABD için ücretsiz VPN fikri çok cazip olsa da, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek ve çevrimiçi gizliliğinizi güvence altına almak için premium bir VPN kullanmanızı öneririz. Yalnızca premium bir VPN, akış içeriğine sınırsız erişim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Hindistan gibi üst düzey çevrimiçi sansür ve kitlesel gözetime sahip ülkelerde çevrimiçi gizliliğinizi ve verilerinizi de korur. Merak etme, Hindistan’daki okuyucularımız için bir çözümümüz var. Çevrimiçi gizliliklerini ve anonimliklerini koruyabilir ve 2021’de Hindistan için b est VPN’lerini kullanarak sınırsız coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişebilirler.

ABD merkezli VPN hizmetleri

ABD merkezli VPNsöz konusu olduğunda, devlet kurumlarının şirketten günlüklerinizi ortaya çıkarmak için talep edebileceği endişesi her zaman vardır.

Bu hizmetler günlüğe kaydetmeme politikasıizlese bile, sıkı devlet gözetimi gizliliğinizikorumayı engelleyebilir. Ancak, gizliliğinizile ilgilenmiyorsanız, aşağıdaki ABD merkezli VPN hizmetlerini kullanabilirsiniz:

 1. IPVanish – Yukarıda açıklanmış olduğu gibi IPVanish, 75’ten fazla ülkede 1.600’den fazla sunucu sunan ABD merkezli bir VPN sağlayıcısıdır. İyi şifreleme ve gizliliksunar.
 2. LiquidVPN çekici bir kullanıcı arayüzüne ve iyibir özlük özelliklerine sahiptir. Sınırlı bir sunucu ağına sahip olmasına rağmen, hepsi yüksek bağlantı hızları.

ABD’de kaçınmanız gereken VPN’ler

1. Hotspot Kalkanı

Hotspot Shield da aynı şekilde tartışmalıolan ünlü bir hizmettir. Bunun nedeni, sağlayıcının daha önce kullanıcıların gizliliğine izinsiz girmek ve özel kazanç bilgilerini manipüle etmek .

Bir araştırma makalesi, Hotspot Shield’ın kullanıcı trafiğini iş ortağı varlıklarınayönlendirdiğini ortaya koydu Bazı popüler e-ticaret web siteleri de dahil olmak üzere. Bu nedenle, orada güvenli bir seçim değildir ve bu nedenle kaçınılmalıdır.

2. ZenMate

Almanya merkezli ZenMate de bazı güvenlik sorunlarından muzdarip. Örneğin, sağlayıcının şifrelemesinde bazen IP adresinin sızmasına neden olabilecek doğal teknik sorunlar vardır. Güvenliklerini el üstünde tutan kullanıcılar, özellikle ABDgibi yüksek bir gözetim bölgesindelerse, bu hizmetten kaçınmalıdır.

3. VPNSecure

VPNSecure ciddi güvenlik açıkları. Yukarıda belirtilen aynı araştırma makalesine göre, hizmet DNS ve IP sızıntılarınıönleyemiyor . Abd’debulunuyorsanız, hükümetin verilerinizi gözetleyebileceği yer , bu sağlayıcı idealdeğildir.

ABD için en iyi VPN ile gizliliğinizi koruma altına alın

ABD’nin internet yasalarınedeniyle, İnternet Servis Sağlayıcıları kullanıcıların internet etkinliği verilerinisatabilir. Bu, telif hakkı sahiplerinin kullanıcıların internet etkinliğinekolayca erişebileceği anlamına gelir Telif hakkı materyallerinin herhangi bir indirilmesini belirlemelerine yardımcı olacaktır.

Torrent ABD’de yasa dışı olduğundan, torrent indirirken yakalanırsanız ISS’nizden bir durdurma ve vazgeçme mektubu alabilirsiniz. Bazı durumlarda, hesabınız da sonlandırılabilirveya kendinizi pahalı bir davanıniçinde bulabilirsiniz.

ISS’nizin, telif hakkı sahiplerinizin ve diğer güvenlik kuruluşlarının verilerinizi gözetlemesini önlemek için bir VPN’e ihtiyacınız vardır. Sizi meraklı gözlerden korumanınyanı sıra, aksi takdirde size engel olan farklı coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerine erişmek için bir VPN de kullanabilirsiniz.

ABD’de çevrimiçi gizlilik endişesi

2013’teki Snowden ifşalarından

sonra, ABD vatandaşlarının özel veri gizliliği ve güvenliği konusundaki endişeleri sadece hızlandı. Pew
Research Study’e
göre , halkın% 81’i, şirketlerin veri toplaması nedeniyle potansiyel risklerin faydalardan daha ağır bastığını kabul ediyor. Halkın %66’sı hükümetin veri toplamasına karşı benzer duygular besliyor. Bu noktada herkes verilerini toplarken endişeleri anlaşılabilir.

İnternet etkinliğiniz sizinle ilgili hemen hemen her şeyi ortaya çıkabilir. Reklamverenlerin topladığı veriler, reklamları hedeflemek ve size daha fazla ürün satmak için kötüye kullanılabilir. Ayrıca kimliğinizin parmak izini almak ve sağlık durumunu,özel inançlarınızı , sosyal çevrelerinizive diğer samimi ayrıntıları ayırt etmek için de kullanılabilir. Bu, VPN kullanarak çevrimiçi gizliliğinizi güvence altına almak için en altın zamandır.

ABD’de Yetki Gözetimi

Yukarıda belirtilen Pew Araştırma Çalışması’na göre, halkın% 66’sı hükümetin veri toplama konusunda endişe gösterdi. Özel ve devlet sektörleri tarafından ne kadar gözetim yapıldığı açık olmasa da, güçlü şifreleme teknikleri ve gizlilikle ilgili diğer özelliklere sahip bir VPN sağlayıcısı kullanmak çevrimiçi gizliliğigüvence altına alacaktır.

Özel makamlar veya hükümet tarafından yürütülen gözetim asla hafife alınmamalıdır, özellikle pakistan gibi ülkeler tarafından yapılıyorsa, hükümete veya dine karşı söylediğiniz her şeyin yasal olarak aleyhinize kullanılabileceği durumlarda. Pakistan demişken, oradaki internet kullanıcıları, Pakistan’daki bu b est VPN’i kullanarak çevrimiçi etkinliklerini, verilerini ve özgürlüklerini korumak zorunda kalıyorlar.

ABD’de teknoloji devleri gözetimi ve veri paylaşımı

Kurumsal gözetim, şu anda her zamankinden daha fazla ABD vatandaşının VPN kullanmasının bir başka nedenidir. ABD’deönemli bir sorun olarak sınıflandırılan teknoloji şirketleri ve telekom kuruluşları, müşterilerinin dijital faaliyetlerini izleme, izlemeve kaydetme konusunda geniş bir geçmişe sahiptir.

2002 yılında AT&T’de Mark Kleinadlı bir teknisyen, YANLıŞLıKLA NSA’nın şirketin ağından geçen tüm internet trafiğini kopyaladığı büyük bir veri toplama noktasını ortaya çıkardı. Bu, Oda 641A skandalı olarak anılmaya başladı. 2005yılında bu bilgileri kamuoyuna açıklasa.

Amerikalılar hakkında veri toplamak için kamu ve özel kuruluşların işbirliğinin bir adı vardır. Buna
PRISM programı
deniyor. ABD vatandaşları her zamankinden daha fazla haklarının farkında ve internet trafiğini farklı veri toplama enstitülerinden gizlemek için VPN’leri kullanıyor.

ABD’de ISS azaltma

Çin, Orta Doğuve Avrupa’nınaksine, internet sansürü ABD’debüyük bir sorun değildir. En büyük endişeleri İnternet AzaltmaBir ISS’nin internet hızınızıkısıtlaması . Bu kısıtlamanın nedenleri arasında akış, torrentveya yalnızca bant genişliği kullanımınız bulunur.

Bu kısıtlamadan kaçınmanın bir yolu VPN kullanmaktır. VPN, iss’inizin hiç okuyamaması için internet trafiğinizi şifreler. Etkinliğinizibelirleyemezlerse, sizi herhangi bir kısıtlamayatabi yapamazlar.

ABD’de torrent ve akış

Torrent ve akış, ABD’deki birçok kişinin VPN kullanmasının birkaç nedenidir. Telif hakkı ihlali indirme söz konusu olduğunda ABD yasaları katıdır. Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası(DMCA) mevzuatı, aşağıdakilere izin veren federal yasalar oluşturdu:

 • 500.000 dolara kadar para cezası ve beş yıla kadar hapis ya da ilk suçtanhem para cezası hem de hapis cezası.
 • 1.000.000 dolara kadar para cezası ve tekrar eden suçlulariçin on yıl hapis cezası.

Torrentlemenin bir başka sonucu, internetinizi tekrarlanan DMCA suçları için askıya alabilmenizdir. IP adresiniz telif hakkı ihlalineyakalanırsa ISS’ler size DMCA bildirimleri gönderir. Üçüncü kez suçüstü yakalanıyorsanız, internet bağlantınız ISS tarafından kalıcı olarak askıya alınır.

Bariz çözüm, telif hakkı sorunları açısından torrentleri ve “gri alandaki” herhangi bir içeriği indirmek için bir VPN kullanmaktır.

SSS – ABD için en iyi VPN

VPN’in ABD’de kullanımı yasal mı?

Evet, ABD’de VPN kullanımı tamamen yasaldır. Ancak, ABD’nin 5 göz ittifakının bir parçası olması nedeniyle, merkezi ABD’debulunan bir VPN’e asla güvenmemeyi unutmayın.

ABD’de ücretsiz VPN kullanmak güvenli midir?

Hayır, ABD’de ücretsiz bir VPN kullanmak güvenli değildir. Ücretsiz VPN sağlayıcılarının çoğu ABD’dekien iyi ücretsiz VPN olduğunu iddia ederken, kesinlikle çevrimiçi verilerinizden kar edecektir. İnternet etkinliğinizi gizlemek ve internet üzerinden tam anonimlik elde etmek istiyorsanız, ücretsiz VPN’ler asla bir seçenek değildir.

ABD’de kullanılacak en iyi Mobil VPN nedir?

Herkese açık Wi-Fi bağlantılarını herhangi bir nedenle normalden daha sık kullanıyorsanız, Android veya iOS cihazınızı mobil cihazlar için en iyi VPN’i kullanarak güvence altına almak en iyisidir. Bu Wi-Fi ağları kullanışlı olsa da, bilgisayar korsanlarının kişisel bilgilerinizi ve verilerinizihacklemeleri için de kolay bir noktadır.

Yalnızca ExpressVPN, ABD’deki Android ve iOS için en iyi VPN , el cihazlarınızı AES-S56 bit şifreleme ile güvence altına alabilir, böylece hiç kimse veri aktarımınızı herhangi bir zamanda yakalayamaz. Ayrıca Android ve iOS platformları için pürüzsüz, basitve yapılandırılması kolay uygulamaları destekler.

ABD’de VPN kullanmama rağmen takip edilebilir miyim?

Tıpkı ExpressVPNgibi güvenli bir VPN, çevrimiçi veri trafiğinizi askeri düzeyde şifreleme ile şifreler, böylece ISS’niz onu izleyemez ve okuyamaz. Gerçek IP adresiniz artık gizliyken,başka türlü sizinle coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerine de erişebilirsiniz.

Sonuç – ABD için en iyi VPN

ExpressVPN’in ABDiçin önerilen VPN olması şaşırtıcı olmamalıdır. 94 ülkede 3.000+ sunucu ile ve hepsi askeri sınıf AES, 256 Bit şifreleme, çevrimiçi gizliliğinizhakkında endişelenmeniz gereken günlere güle güle deyin. Ayrıca, kullanıcıları için sıkı bir kayıt tutmama politikasını da onurlandırır, yani birisi ağından herhangi bir kişisel veriye erişmeye çalışsa bile, başlangıçta hiçbir şey bulamazlar.

ExpressVPN, kendilerini devlet ve özel sektör gözetimindengizlemek istiyorlarsa ABD vatandaşları için mükemmel bir seçimdir. Acele ederseniz, ExpressVPN’in 30 günlük para İadesi garanti programıile12 Ay + 3 Ay Ücretsiz nin inanılmaz sınırlı zaman teklifinden yararlanabilirsiniz.