Reading Time: 12 minutes

Siber Pazartesi-VPN-Fırsatlar

Kollarınızı sıvayın ve Black Friday ve Cyber Monday VPN fırsatlarına hazır olun. Tarihleri hatırlamakta berbatsanız, Kara Cuma her yılın sonunda Şükran Günü’nden hemen sonra toplar. Beklediğiniz her türlü ürün için alışveriş yapmak için yılın en iyi zamanlarından biridir.

VPN sağlayıcıları bile sınırlı bir süre için fiyatlarını düşürmektedir.

Evet, bu doğru. Sadece iki gün ve bazen daha fazlası için, tüm yılın en iyi VPN fırsatlarından bazılarını elde edebilirsiniz. % 88’e varan indirimlerle teknik olarak neredeyse ücretsiz bir VPN hizmeti satın alabilirsiniz. VPN’lerde para biriktirmeyi seviyorsanız, Black Friday zaman mağazasıdır.

Her yıl, bir ton para biriktirmenize yardımcı olmak için, en iyi fırsatları bulmak için web’i araştırıyorum ve bu yıl da farklı değil. Kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra, PureVPN, Surfshark, NordVPN, ExpressVPN, CyberGhost ve sektördeki diğer en iyi VPN sağlayıcılarından özel en iyi VPN fırsatlarını topladım.

1. PureVPN – En Çok Önerilen Siber Pazartesi VPN Fırsatı (%88 KAPIDAN)

PureVPN-en çok önerilen-Cyber-Monday-VPN-Deal

Fiyatları zaten yeterince uygun değilmiş gibi, PureVPN bu Kara Cuma ve Siber Pazartesi’de bazı özel VPN fırsatları sunuyor. Normalde aylık planları ayda $ 10.95 için çalışır, bu zaten uygun fiyatlı bir VPN hizmeti olarak geçirilmek için yeterlidir, ancak yeterince hızlı davranırsanız inanılmaz bir şekilde yararlanabilirsiniz. 70% Off Bu Kara Cuma / Siber Pazartesi.

Yani, 10.95 dolarödemek yerine, sadece $1.99/mo 5 yıllık anlaşmalarını ödemenizgerekir.

 • 6500’den fazla sunucu
 • Kill switch
 • 10 çoklu giriş
 • Akış modu

PureVPN Haline Gel31-Day Money Back Guarantee

2. Surfshark – Özel Siber Pazartesi VPN Fırsatı (83% KAPI +3 Ay Ücretsiz)

Surfshark'a özel-Siber-Pazartesi-VPN-anlaşma

Sektörde oldukça yeni olmasına rağmen Surfshark, etkileyici özellikleri ve güçlü performansıyla şimdiden sektörü hareketlendiriyor. Tüm dünyada 3.200’den fazla sunucu ve sınırsız eşzamanlı bağlantı sunar ve bu Kara Cuma’yı almak için en iyi seçimlerden biridir.

Süper uygun fiyatlı olmasına rağmen, Surfshark’ın festival satışlarına katılmasını engellemedi. Bu yılki Black Friday ve Cyber Monday VPN satışı için Surfshark, VPNRanks abonelerine% 83’lük özel

bir indirim sunuyor .

 • 65’den fazla ülkede 3200’den fazla sunucu
 • Sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • Reklam Engelleyici
 • Birden çok ana bilgisayara

Surfshark'ı alıp alın30 Days Money Back Guarantee

3. NordVPN – 2 Yıllık Siber Pazartesi VPN Satışı (68% KAPI +3 Ay Ücretsiz)

NordVPN-Black-Friday-VPN-Satış-iki yıllık-ekstra üç ay ücretsiz

Nord, son zamanlarda indirim oyununu ezen bir başka dev. NordVPN Black Friday/Cyber Monday teklifi aracılığıyla 2 yıllık planlarında
%68 indirimden
yararlanabilirsiniz.

Bu çılgınca bir indirim!

$11.95ödemek yerine, sadece $3.69/mo (Get 55% Off + 2 Months FREE this Black Friday/Cyber Monday) dünyaca ünlü VPN’lerinin 2 tam yıllık kapsama alanından yararlanmak için abonelik ücreti. Hepsinden iyisi, özel anlaşmayı satın alırsanız, 2 yıla kadar ücretsiz NordVPN aboneliği kazanma şansına sahipolursunuz.

 • 5500’den fazla sunucu
 • 6 eşzamanlı bağlantı
 • SmartPlay
 • Plex,Netflix, Hulu, BBC iPlayer ve daha fazlası ile çalışır

NordVPN'i alıp alın30 Days Money Back Guarantee

4. ExpressVPN – Özel Siber Pazartesi VPN Fırsatı (49% KAPI +3 Ay Ücretsiz)

ExpressVPN-Special-Cyber-Monday-VPN-Deal-of-one-year-with-three-month-free

ExpressVPN, nadiren herhangi bir indirim veya promosyon fırsatı sunan sağlayıcılardan biridir. Ancak, Kara Cuma / Siber Pazartesi hemen köşede olduğundan ve rekabet her zamankinden daha zor olduğundan, çevrimiçi olarak mevcut bazı ExpressVPN teklifleri bulabilirsiniz.

Şu anda en iyi Black Friday VPN
fırsatları% 49 indirimden
oluşuyor. Şimdi düşünüyorum da, %49 indirim o kadar da fazla değil, ama sadece beni dinle.

Örneğin, aylık planları $ 12.95 için çalışır ve yarı yıllık planları $ 9.99. Şimdi bu planların ikisi de kesinlikle ucuz değil. Ancak, ExpressVPN fırsatından 12 + 3 ay ücretsiz % 49 indirimle

karşılaştırırsanız, yalnızca ödeme $6.67/mo (Get 49% Off + 3 Months FREE this Black Friday/Cyber Monday)Ki bu inanılmaz.

 • 3000’den fazla sunucu
 • 5 eşzamanlı bağlantı
 • Bölünmüş tünel oluşturma
 • Sıfır bilgi dns

ExpressVPN Alıp Alın30 Days Money Back Guarantee

5. PIA VPN – Bu Siber Pazartesi Fırsatında% 82 İndirim Alın

PIA-Get-Cyber-Pazartesi-VPN-Fırsatı

Listenin daha da aşağısına inerek, Özel İnternet Erişimimiz var. Son bir yıldır kişisel favorim olan güçlü bir VPN sağlayıcısı. Hızlı, güvenilir ve en iyisi ucuz. Ama ucuz diye size indirim teklifi yapmadığımı düşünmeyin.

Kara Cuma ve Siber Pazartesi ruhuyla, Private Internet Access de büyük bir indirim teklifi sunuyor.

Tam olarak ne kadar büyük…?

%82 indirimdediğimde muhtemelen bana inanmayacaksın. Evet, doğru, PIA VPN sadece şarj oluyor $2.03/mo 3 yıllık planı ile.

 • 18226+ sunucu
 • 10 eşzamanlı bağlantı
 • Trafik kaydı yok
 • Sınırsız Bant Genişliği

PIA VPN alıp Alın30 Days Money Back Guarantee

6. CyberGhost – 3 Yıllık Siber Pazartesi VPN Fırsatı (+3 Ay Ücretsiz)

CyberGhost-Cyber-Monday-VPN-Deal-üç yıllık ekstra üç aylık

Sırada CyberGhost var. Bu siyah ve sarı sağlayıcı, makul fiyatlarla en iyi gizliliği sunmakla ilgilidir. Çevrimiçi gizliliğinizi koruma ve güvence altına alma yeteneği konusunda hala şüpheleriniz var mı? Özel CyberGhost vs NordVPN’imizdeki birinci sınıf güvenlik sağlayıcısına karşı performansına göz atın ve bu sağlayıcıya aşık olacaksınız.

Ancak makul VPNRanks aboneleri için yeterince iyi değil, bu yüzden size başka hiçbir sağlayıcının sunmuyor olduğu özel bir Kara Cuma / Siber Pazartesi anlaşması ayarlıyorum. Önerdiğim anlaşmayı satın alırsanız, 77% Off CyberGhost’un 3 yıl + 3 aylık ücretsiz planı.

Genellikle 1 aylık planları 12,99 $ ‘a çalışır, ancak özel 77% Off CyberGhost Black Friday anlaşmasını seçerseniz, yalnızca ödeme yapmanız gerekir $2.03/mo 3 yıl + 3 ay ücretsiz planiçin.

 • 7165 sunucu
 • 7 eşzamanlı bağlantı
 • DNS ve IP Sızıntı Koruması
 • 45 günlük geri ödeme politikası

CyberGhost Alıp Alın45 Days Money Back Guarantee

7. Hotspot Shield – Siber Pazartesi Fırsatı İçin 650 Milyon Kişi Tarafından Güveniliyor

Hotspot-Shield-Cyber-Monday-VPN-Deal-with-three-year-plan

650 milyondan fazla kullanıcısı olan Hotspot Shield, birçok kişi tarafından biliniyor ve seviliyor. Bu Kara Cuma, bu delicesine popüler VPN servis sağlayıcısı bile normal fiyatlarını düşürüyor. Sınırlı bir süre için Hotspot Shield, 3 yıllık planında% 81 indirim sunuyor. Yani, 12,99 $ ödemek yerine, en popüler planını sadece $ 2.49 / mo.

Bu kadar düşük bir fiyata Hotspot Shield, Askeri düzeyde şifreleme, 80’den fazla ülkede 115’e fazla sanal konum, 7/24 canlı destek, 5 eşzamanlı bağlantı ve çok daha fazlasını sunar.

 • 115’den fazla sanal konum
 • 5 eşzamanlı bağlantı
 • Askeri düzeyde şifreleme
 • 7/24 canlı destek

Hotspot Shield'ı alıp alın30 Days Money Back Guarantee

8. SaferVPN – Siber Pazartesi Fırsatında% 81 KAPIDAN Yararlanın

Daha GüvenliVPN-Siber-Pazartesi-VPN-anlaşma

SaferVPN, sektörde oldukça uzun süredir var olan oldukça sağlam bir VPN hizmetidir. Özel, güvenli ve sınırsız internetin keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Bu Kara Cuma, SaferVPN zaten süper uygun planlarının fiyatını% 81 azaltıyor. Sınırlı bir süre için SaferVPN’in 1 yıllık planını
$ 5.00 / mo
yerine sadece $ 2.50 / mo karşılığında alabilirsiniz.

Uygun fiyatlı olmasına rağmen, SaferVPN hala 5 çoklu giriş ve 30 günlük para İade garantisi. Genel olarak, bu Kara Cuma’da SaferVPN almayı kesinlikle düşünmelisiniz.

 • 50’den fazla sunucu konumu
 • Günlüğe Kaydetme İlkesi Yok

SaferVPN Alıp Alın30 Days Money Back Guarantee

9. PrivateVPN – Bu Siber Moday Anlaşması için Büyüyen Bir VPN

PrivateVPN-İnanılmaz-Siber-Pazartesi-VPN-İki Yıldır Satış

Bu tatil sezonunda gerçekten özel bir VPN deneyimi istiyorsanız, PrivateVPN’i almak için biridir. Bu Kara Cuma’da, Private VPN’in 24 aylık planında% 81 tasarruf edebilirsiniz. $ 8.10 / mo ödemek yerine, sadece
$ 2.07 / mo
.

Tüm PrivateVPN abonelik planları 30 günlük para İade garantisi ile birlikte gelir ve aynı anda altı cihazdakullanılabilir.

 • 150’den fazla sunucu konumu
 • 30 günlük para İade garantisi
 • 6 çoklu giriş
 • AES-256 bit şifreleme

PrivateVPN Alıp Alın30 Days Money Back Guarantee

10. ZenMate – Siber Pazartesi için Hızlı ve Güvenli VPN

ZenMate-Siber-Pazartesi-VPN-Anlaşma

45 Milyondanfazla kullanıcı tarafından güvenilen ZenMate, VPN endüstrisinde çok popülerdir. Bu kadar çok insanın bu VPN hizmetini sevmesinin nedeni, Chrome, Mozilla ve Opera için tamamen ücretsiz bir tarayıcı uzantısı sunmasıdır.

Ücretli planları pahalı olmasına rağmen, bu Kara Cuma, ZenMate 18 aylık planlarının fiyatını% 80 azaltıyor. $ 10.99 / mo ödemek yerine, sadece $ 2.22 / moiçin bayram anlaşmalarını alabilirsiniz.

ZenMate’i bu Kara Cuma’ya almanın bir başka nedeni de iOS, Android, Windows, macOS ve diğer işletim sistemleriyle uyumlu olması ve 30 günlük para İade garantisi.

 • 74′ den fazla genel sunucu konumu
 • Kill switch
 • Kayıt tutma ilkesi yok
 • Sınırsız çoklu oturum açma

Zenmate'i alıp alın30 Days Money Back Guarantee

Black Friday/ Cyber Monday VPN Diğer Hizmetlerden 2021 Fırsatları

Bu Kara Cuma / Siber Pazartesi’de inanılmaz fırsatlar sunan en iyi 10 VPN sağlayıcısı dışında, diğer birçok ünlü VPN sağlayıcısından da teklifler topladım. Aşağıdaki tekliflere göz atabilirsiniz. Kim bilir, senin için mükemmel bir anlaşma bulabilirsin.

11. AzireVPN

AzireVPN oldukça havalı bir VPN hizmetidir. 17 konumda çalışır ve 61 özel özel sunucu sunar. Küçük sunucu sayısının sizi kandırmasına izin vermeyin, çünkü muhtemelen ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir.

AzireVPN P2P, tam IPV6 desteği, NAT IPv4, sınırsız bant genişliği ve en iyisi veri kaydı sunmaz.

1 aylık planları ayda 5 € tutarındadır. Ancak, 24 ay% 35 indirim teklifini seçerseniz, ayda sadece 3.25 €ödemeniz gerekir.

AzireVPN hakkında daha fazla bilgi için özel AzireVPN incelememizegözatın.

12. ZenVPN

Şimdiye kadar ZenVPN’i denemediyseniz, gerçekten kaçırıyorsunuz. Uygun fiyatlı, hızlı, güvenli ve denemesi ücretsizdir.

Ancak, aboneliklerini kesinlikle satın almak isteyeceksiniz, çünkü bu kadar iyi. Günlük tutmaz ve sıfır yapılandırma kurulumu, kutudan çıktığı anda kullanımı süper kolaylaştırır.

ZenVPN de bu Kara Cuma’da oldukça iyi bir teklif sunuyor. ZenVPN’in en popüler sınırsız aylık planını sadece $ 9.95 / mo karşılığında alabilirsiniz.

ZenVPN hakkında daha fazla bilgi için özel ZenVPN incelememizegözatın.

13. HolaVPN

HolaVPN, bu listedeki diğer VPN’lerden biraz farklıdır. Türünün ilk topluluk destekli P2P VPN’idir.

HolaVPN dünya çapında 218 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir ve reklamsız gezinme, coğrafi kilit atlama ve en iyisi bir video hızlandırıcı gibi harika özellikler sunar.

Aylık planları Ultra planları ayda 29.99 $ ‘a mal oluyor, ancak, Kara Cuma / Siber Pazartesi anlaşmaları büyük bir indirimsunuyor , bu yüzden 3 yıllık planları için ayda sadece 7.99 $ ödemeniz gerekecek.

HolaVPN hakkında daha fazla bilgi için özel HolaVPN incelememizegözatın.

14. VPN-Sınırsız

VPN-Unlimited oldukça sağlam bir çok platformlu VPN sağlayıcısıdır. En uygun fiyatlarla tam güvenlik, mutlak gizlilik ve ödünsüz hızlar sunar.

VPN-Unlimited da harika bir sunuyor 50% indirim. 1 yıllık planlarını 5 cihazla 9,99 $ yerine 5,00 $ ve 10 cihazla ömür boyu planı 199,99 $karşılığında alabilirsiniz.

VPN-Unlimited hakkında daha fazla bilgi için özel VPN-Unlimited incelememizegözatın.

15. FrootVPN

FrootVPN şu anda satın alabileceğiniz son derece güvenli bir VPN hizmetidir. Güçlü protokoller, NAT güvenlik duvarı, torrent, sınırsız bant genişliği ve seveceğiniz diğer harika özellikler sunar.

Tüm bu özellikler sadece ayda 4.99 $ fiyatla sunulmaktadır. Ancak, daha fazla indirim istiyorsanız, 24 aylık% 60 indirim teklifinitercih edebilirsiniz , bu da size ayda sadece 2.08 $ ‘amal olacak .

FrootVPN hakkında daha fazla bilgi için özel FrootVPN incelememizegözatın.

16. VPN-In-Touch

VPN-In-Touch, şimdiye kadar gördüğüm en rahat VPN hizmetleri arasında yer alıyor. Şimdiye kadar tartıştığımız diğer VPN sağlayıcılarından bazıları kadar zengin olmasa da, kesinlikle işi halleder.

Aylık planları, özelliklerin eksikliği göz önüne alındığında biraz pahalıdır, ancak 1 yıllık planları oldukça makuldür. 1 yıllık planları da% 70 indirimle geliyor ve size yılda sadece 29.99 $ ‘amal olacak.

VPN-In-Touch hakkında daha fazla bilgi için özel VPN-In-Touch incelememizegözatın.

17. Torguard

Torguard en ucuz VPN olmayabilir, ancak tamamen almaya değer. Askeri düzeyde şifreleme (AES 128-bit, AES 256-bit), kill switch, sınırsız bant genişliği ve inanılmaz bir 7/24 canlı sohbet desteğini destekler.

Torguard, farklı özelliklere ve fiyatlara sahip birden fazla plan sunar. Şu anda sundukları en iyi Black Friday anlaşması ayda sadece 9.99 dolaramal oluyor.

Torguard hakkında daha fazla bilgi için özel Torguard incelememizegözatın.

18. Boleh VPN

BolehVPN, inanılmaz VPN sunucuları aracılığıyla çevrimiçi güvenlik ve anonimlik sağlayan başka bir harika VPN hizmetidir.

Hizmeti, sınıfındaki diğer VPN’lerden marjinal olarak daha iyi olmasına rağmen, hala biraz daha pahalı taraftadır. Ancak Yine de Boleh VPN’in Black Friday teklifinden 365 gün boyunca sadece $ 79.99 karşılığında yararlanabilirsiniz.

BolehVPN hakkında daha fazla bilgi için özel BolehVPN incelememizegözatın.

19. Görünmez tarama VPN’i

Hızı ve desteğiyle internet üzerinden övgü toplayan bir VPN olan Invisible Browsing VPN de inanılmaz bir anlaşmayla karşıma çıktı.

Bu Siber Pazartesi ve Kara Cuma’da büyük para biriktirmek istiyorsanız, kesinlikle Ultimate VPN tekliflerini alın. Tam fiyat ödemek yerine, bu VPN’i 0.16 / gün veya $ 10.95 / mo.

Görünmez Tarama VPN hakkında daha fazla bilgi için, özel Görünmez Tarama VPN incelememizegöz atın.

20. Güven Bölgesi

Trust.Zone, yıllardır oldukça iyi indirimler sunan bir VPN sağlayıcısıdır. Yıllar boyunca% 25 ve% 30 gibi indirimler gördük. Ancak, bu yıl büyük bir şey sunuyorlar.

Bu Kara Cuma / Siber Pazartesi, Trust.Zone, 2 yıllık planında harika bir% 74 indirim sunuyor. Tam fiyat ödemek yerine, 2 yıllık planlarını ayda sadece 2.33 $karşılığında alabilirsiniz.

Trust.Zone hakkında daha fazla bilgi için özel Trust.Zone incelememizegözatın.

21. Kaktüs VPN

Kaktüs VPNiçin tek kelime … “Şaşırtıcı”, sadece sağlam hissettiren bir üründür. İster biraz gizlilik ister son teknoloji coğrafi kilit atlama arıyorsanız, Cactus VPN tam size göre.

Bu Kara Cuma, Cactus VPN% 54 indirimsunuyor. Bu tür şaşırtıcı indirimlerle, en popüler planları için ödemeniz gereken maksimum ücret ayda sadece $ 4.58.

Cactus VPN hakkında daha fazla bilgi için özel Cactus VPN incelememizegözatın.

22. TigerVPN

Güvenilir, Güçlü ve Güvenli, aradığınız VPN türü buysa, TigerVPN en iyi şansınızdır. Tüm cihazlarla oldukça uyumludur ve hayal edebileceğiniz tüm özellikleri sunar.

Tiger VPN bu yıl da harika indirimler sunuyor. 3 yıllık planlarında sırasıyla %77 indirimden yararlanabilirsiniz. En iyi anlaşma için ödemeniz gereken maksimum ücret ayda sadece 2.75 € ‘dur.

Tiger VPN hakkında daha fazla bilgi için özel Tiger VPN incelememizegöz atın.

23. TünelBear

Çoğunlukla ücretsiz bir VPN hizmeti olarak kullanılmasına rağmen, TunnelBear’ın da bazı harika ücretli planları var. Sadece süper uygun fiyatlı değil, aynı zamanda kullanımı da çok basit.

Açık olmak gerekirse, TunnelBear gelişmiş VPN özelliklerini kullanmayı seven insanlar için değildir. Black Friday/Cyber Monday VPN Deals 2021 ile %58 tasarruf edebilir ve 1 yıllık plan için sadece $ 4.17 / mo ödeyebilirsiniz.

TunnelBear hakkında daha fazla bilgi için özel TunnelBear incelememizegözatın.

24. Le VPN

Le VPN, tüm Avrupa’da kendini #1 VPN ilan eden bir VPN’dir. Ancak, servislerini şahsen test etmemiş olsam da, CNN, Forbes ve The Huffington Post’ta bahsedilmiş olmaları, çok iyi ünlü olduklarını gösteriyor.

Le VPN de bu yıl dikkat çekici indirimler sunuyor. Bunlardan en dikkat çekeni %50 indirim teklifidir. 12 aylık planlarını ayda sadece 4.95 $ karşılığında alabilirsiniz.

Le VPN hakkında daha fazla bilgi için özel Le VPN incelememizegöz atın.

25. ZoogVPN

VPN’lerde büyük bir indirim mi yapmak istiyorsun? ZoogVPN sizin için vpn olabilir. Hızlı, güvenilir ve en iyisi çoklu cihaz uyumludur.

Bu yıl, en iyi VPN Black Friday fırsatlarını sunmak için ZoogVPN, 2 yıllık planında inanılmaz bir% 86 indirim sunuyor ve aylık 1.87 $ ‘a mal oluyor.

ZoogVPN hakkında daha fazla bilgi için özel ZoogVPN incelememizegözatın.

26. IVPN

IVPN tamamen özel verilerinize kimin erişebildiğine dair tam kontrole sahip olmakla ilgilidir. Muhtemelen bu yüzden yüzbinlerce insan buna güveniyor.

Kurulumu kolaydır, günlük tutmaz ve 7/24 destek sunar. Onların harika Yıllık standart planından $ 72 / yıl yerine $ 60 / yıl ve $ 120 / yıl yerine $ 100 / yıl için Yıllık pro planından yararlanabilirsiniz.

IVPN hakkında daha fazla bilgi için özel IVPN incelememizegözatın.

27. Windscribe

Windscribe muhtemelen sektördeki en iyi ücretsiz VPN’lerden biridir. Ancak, birçok kişi ücretli abonelikler de sunduğunu bilmiyor. Ücretsiz olarak kabul etmek caziptir, ancak sınırlamalarla başa çıkmak zorundasınız.

Ücretli abonelikleri hiç pahalı değil, aslında, özel VPN Black Friday satışını tercih ederseniz, yıllık planlarını ayda sadece 4.08 $ indirimli fiyatla alabilirsiniz.

Windscribe hakkında daha fazla bilgi için özel Windscribe incelememizegözatın.

28. Özel Ağım

Özel Ağım belki de paranın satın alabileceği en iyi ARANAN VPN’dir. Ayrıca Trust Pilot’ta beş yıldız olarak derecelendirilmiştir. Çoğu kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için birçok sunucuya ve diğer harika gizlilik özelliklerine sahiptir.

Son zamanlarda, My Private Network Le VPN tarafından satın alındı. Ama hizmet aynı. Bu Kara Cuma’da, yıllık planlarını 119 $ yerine sadece 59.40 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz.

Özel Ağım hakkında daha fazla bilgi için özel Özel Ağ İncelememizegöz atın.

29. VyprVPN

VyprVPN, sektördeki çoğu VPN sağlayıcısından oldukça farklıdır. VyprVPN, 3rd parti sunucularını kullanmak yerine kendi kişisel sunucularını kullanır.

Bunun yanı sıra, güvenli tarama için tonlarca harika özellik sunarlar. VyprVPN Black Friday planı% 80 indirimle ayda $ 2.50’a mal oluyor.

VyprVPN hakkında daha fazla bilgi için özel VyprVPN incelememizegözatın.

30. Hideme

Diğer bazı VPN hizmetlerinin aksine, Hideme‘yi kullanmak için mutlaka bir roket bilimcisi olmak zorunda değilsiniz. Kullanımı bu kadar kolay. Hideme, çevrimiçi etkinliğinizi gizli tutarken tek bir iz bırakmadan web sitelerinin engelini kaldırmanızı sağlar.

En iyi VPN Black Friday fırsatlarını seçebilir ve premium servislerini ayda sadece $4.99 (% 61 indirim)için kullanabilirsiniz.

Hideme hakkında daha fazla bilgi için özel Hideme incelememizegözatın.

31. F-Secure

F-secure, dünyanın tüm büyük ülkelerinde kullanılabilen kullanımı kolay bir VPN’dir. Kötü Amaçlı Yazılım koruması, Kill switch, İzlenme Koruması ve çok daha fazlası ile birlikte gelir.

Şu anda kullanıcıları için harika bir VPN fırsatı sunuyor. Bu Kara Cuma, 12 aylık plan için 3.33 / mo ödedikten sonra hizmeti alabilir ve aynı anda 3 cihazı güvence altına alabilirsiniz.

F-secure VPN hakkında daha fazla bilgi için özel F-secure incelememizegözatın.

32. OverPlay VPN

Artık StrongVPN olan OverPlay VPN, bütçe dostu bir VPN hizmeti kullanmak isteyen kullanıcılar için ilginç bir seçimdir. Bu VPN hizmeti 650’den fazla sunucu, Askeri düzeyde şifreleme, Üç eşzamanlı VPN bağlantısı ve çok daha fazlasını sunar.

Bu yıl, fiyatını düşürdükten sonra, OverPlay VPN yıllık planını $ 5.83 / mo maliyetine sunuyor, bu da% 42 indirimalacağınız anlamına geliyor.

OverPlay VPN hakkında daha fazla bilgi için özel OverPlay VPN incelememizegözatın.

33. LiquidVPN

LiquidVPN, bu Kara Cuma’yı almak için başka bir mükemmel VPN hizmetidir. Bu VPN daha az ünlü olmasına rağmen, güçlü AES-256 şifrelemesi, Sıvı Kilit Kill Switch, IP modülasyonu ve diğer gelişmiş özellikler sunar.

Sağlayıcı en popüler Road Warrior planını ayda sadece $ 10.00. Bu plan, 4 cihaz desteği, sınırsız bant genişliği ve birkaç avantajla birlikte gelir.

LiquidVPN hakkında daha fazla bilgi için özel LiquidVPN incelememizegözatın.

34. IronSocket VPN

IronSocket VPN, bu Siber Pazartesi günü aylık 4.16 $ indirimli fiyat için yıllık planını sunan başka bir bütçe dostu VPN hizmetidir.

Bu VPN sağlayıcısı 7/24 Müşteri ve Teknik Destek, Şifreli Özel VPN Hizmetleri, Etkinlik Günlüğü Yok ve çok daha fazlasını sunar.

IronSocket VPN hakkında daha fazla bilgi için, özel IronSocket VPN incelememizegözatın.

35. CELO VPN

CELO oldukça iyi bir VPN hizmetidir. 2048 bit, AES256 şifreleme, Reklam / kötü amaçlı yazılım engelleyici, bağlantı noktası iletme ve diğer birkaç özellik ile birlikte gelir.

CELO VPN şu anda yıllık fiyatlandırma planını bu tatil sezonunda aylık 5,50 $ maliyetle salamektedir. Kesinlikle bu Kara Cuma almaya değer süper uygun fiyatlı bir VPN.

CELO VPN hakkında daha fazla bilgi için özel CELO VPN incelememizegözatın.

36. HideIPVPN

HideIPVPN, kontrol etmeye değer başka bir harika VPN hizmetidir. DNS sızıntı koruması, Uygulamalar katili ve Windows, Mac OS, iOS ve Android uygulamaları ile birlikte gelir.

Normalde, aylık planı biraz pahalıdır, ancak bu Kara Cuma, yıllık planını ayda 6.99 $ yerine ayda 4.99 $ için sunuyor.

HideIPVPN hakkında daha fazla bilgi için özel HideIPVPN incelememizegözatın.

37. Avira Phantom VPN

Avira Phantom VPN, uygun maliyetli bir başka çevrimiçi gizlilik sağlayıcısıdır. Bu VPN hizmeti, banka sınıfı şifreleme, içerik akışı için sınırsız veri, kill switch, DNS sızıntı koruması ve daha fazlası gibi özelliklerle birlikte gelir.

Almanya yapımı Avira Phantom VPN, şu anda AVIRA PHANTOM VPN PRO planını tüm yıl için birden fazla cihazı destekleyen 78,00 $ karşılığında sunuyor.

Avira Phantom VPN hakkında daha fazla bilgi için özel Avira Phantom VPN incelememizegözatın.

38. Astrill VPN

Astrill, daha önce duymuş olabileceğiniz gerçekten popüler bir VPN servis sağlayıcısıdır. Astrill, Multi-hop, VPN üzerinden Onion, 60 ülkede 109 şehirdeki sunucular ve çok daha fazlası gibi premium özelliklerle birlikte gelir.

Astrill VPN şu anda dünya standartlarında VPN hizmeti için bu Kara Cuma’da% 67’lik büyük bir indirim sağlıyor. Çok sınırlı bir süre için, Astrill VPN’in 1 yıllık planını $ 20.00 / mo yerine $ 10.00 / mo.

Astrill VPN hakkında daha fazla bilgi için özel Astrill VPN incelememizegözatın.

39. Betternet VPN

Betternet VPN şu anda aylık fiyatlandırma planını sağlayan başka bir VPN hizmetidir $ 7.99 / ay. Bu nedenle, bu Kara Cuma’da% 38 indirim alabilirsiniz.

Betternet güvenli tarama için milyonlarca güvenilir, bu yüzden bu VPN hizmetine gitmemek için gerçekten bir neden yoktur. Ayrıca sınıfının en iyisi güvenlik özelliklerinden bazılarını da sunar.

Betternet VPN hakkında daha fazla bilgi için, özel Betternet VPN incelememizegözatın.

40. OVPN

OVPN, oldukça iyi özelliklerle gelen bir İsveç VPN hizmetidir. Yeni başlayanlar için, dünya çapında 26 şehirde VPN sunucuları sunar. Buna ek olarak, OVPN torrent ile harika çalışır ve çoğu akış hizmetiyle de çalışır.

Bu VPN hizmetini sadece $ 4.99 / ayfiyatına alabilirsiniz. Her ay 72.00 dolar tasarruf edersiniz. Kara Cuma’da kontrol etmek kesinlikle değerli bir anlaşma.

OVPN hakkında daha fazla bilgi için özel OVPN incelememizegözatın.

41. Vpntraffic

Vpntraffic – bu VPN hizmetini duymamış olabilirsiniz, ancak kontrol etmeye değer. Daha önce tavsiye ettiğim en iyi 10 VPN kadar harika olmasa da.

Ancak yine de, 60’tan fazla ülkeye yayılmış sunucularla vpntraffic’i bu Kara Cuma’da $ 5.00 / ay kadar düşük bir karşılığında alabilirsiniz.

Vpntraffic hakkında daha fazla bilgi için, özel Vpntraffic incelememizegözatın.

42. Acevpn

Dürüst olmak gerekirse, Acevpn coğrafi olarak engellenen içeriğin engelini kaldırmakta gerçekten harikadır. 25’den fazla ülkede sunucular sunar, ancak pahalı taraftadır.

Ultimate VPN paketi için aylık 11.67 $ / mo

fiyatına Acevpn ile bu Kara Cuma TV şovlarının ve filmlerin engelini kaldırın.

Acevpn hakkında daha fazla bilgi için, özel Acevpn incelememizegözatın.

43. BlackVPN

BlackVPN gerçekten şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelir. Hangi pakete giderseniz gidin, kayıt tutmama politikası, sıfır bilgi DNS, çıplak metal sunucular, AES-256 bit şifreleme ve çok daha fazlasını elde edersiniz.

BlackVPN ile bu Kara Cuma inanılmaz faydalardan yararlanın. BlackVPN’in 12 aylık erişimini sadece 99 € / yıl karşılığında alın ve web’de serbestçe gezinin.

BlackVPN hakkında daha fazla bilgi için özel BlackVPN incelememizegözatın.

44. StrongVPN

StrongVPN’de bu Black Friday’de% 42 indirimden tasarruf edin ve bu festival sezonunda güvenli bir şekilde alışveriş yapın. Sadece $ 5.83/ mo indirimli bir fiyat için 12 aylık planalabilirsiniz.

Özelliklere gelince, StrongVPN 950’den fazla sunucu, Sıfır günlük kaydı ve iOS, Android, macOS, Windows ve daha fazlası için uygulamalar sunar.

StrongVPN hakkında daha fazla bilgi için özel StrongVPN incelememizegözatın.

45. AirVPN

AirVPN beş eşzamanlı bağlantı, yüksek performanslı fiziksel sunucular, güçlü şifreleme ve çok daha fazlası gibi özellikler sunar.

Trafik sınırı ve zaman sınırı olmadan airVPN’i ayda 7 Euro’ya alın. Ayrıca 3 yıllık planı euro 99%60 indirimli fiyatla alabilirsiniz.

AirVPN hakkında daha fazla bilgi için özel AirVPN incelememizegözatın.

46. Hızlandır

Speedify bir VPN hizmetinden daha fazlasıdır. Benzersiz kanal yapıştırma teknolojisi, wifi ve mobil veriler üzerinden en iyi hızları elde etmenizi sağlar.

Speedify tüm işletim sistemleriyle çalışır ve hızlı ve güvenlidir. Speedify bu Black Friday’i $ 2.99 / mo için% 70 indirimlealın.

Speedify hakkında daha fazla bilgi için özel Speedify incelememizegözatın.

47. Avast SecureLine VPN

Özellikle antivirüs ile tanınan Avast, PC kullanıcıları arasında son derece popülerdir. Banka sınıfı şifreleme sunar, böylece hiçbir şey hakkında endişelenmeden web’de serbestçe gezinebilirsiniz.

Avast VPN de oldukça uygun fiyatlı. Bu Kara Cuma, Avast SecureLine VPN’in yıllık aboneliğini sadece $3.99 / ay karşılığında alın ve% 47 tasarruf edin.

Avast VPN hakkında daha fazla bilgi için özel Avast VPN incelememizegözatın.

48. Norton Wi-Fi Gizlilik VPN’i

Norton, banka düzeyinde şifrelemesi ile bilinen güvenli bir VPN hizmetidir. Avast SecureLine VPN’e benzer şekilde Norton VPN de bu tatil sezonunda harika indirimler sunuyor.

Norton VPN’in yıllık planını sadece $ 39.99 indirimli bir fiyata% 40 indirimli fiyatla alabilirsiniz. Aynı anda 5 cihazı korumak için bir abonelik planı kullanabilirsiniz.

Norton hakkında daha fazla bilgi için özel Norton VPN incelememizegöz atın.

49. WiTopia VPN

WiTopia VPN, VPN arenasında bilinen bir isimdir ve çok çeşitli sunuculara sahiptir. Hizmet 5 eşzamanlı bağlantı, güçlü protokoller ve şifreleme sunar.

Dahası, bu VPN sağlayıcısı 2005 yılından beri sektörde çalışıyor. Biraz pahalı olmasına rağmen, bu Kara Cuma kişisel VPN pro paketini sadece $ 4.44 / mo.

WiTopia hakkında daha fazla bilgi için özel WiTopia incelememizegözatın.

50. Boxpn

Boxpn, diğer VPN’lere kıyasla hızlıdır. Müşteri gizliliğine inandıkları için özel bilgilerinizi asla saklamazlar. Günlük yok, 2048 bit şifreleme, dünya çapında VPN sunucuları ve daha fazlası gibi özellikler sunarlar.

Bu Kara Cuma’da Boxpn’ın 24 aylık planını satın alırsanız %80 indirim alabilirsiniz. İndirimden sonra sadece $ 2.08 / mo ödemeniz gerekir.

Boxpn hakkında daha fazla bilgi için, özel Boxpn incelememizegözatın.

51. VPNTunnel

VPNTunnel performansı ile oldukça ünlüdür. Özelliklere gelince, bu VPN sağlayıcısı 32 ülkede 150’den fazla sunucu, canlı sohbet desteği, sınırsız bant genişliği ve daha fazlasını sunar.

Birçok harika özellik sunmasına rağmen, VPNTunnel çok pahalıya mal olmuyor. Size sadece $ 2.08 / mo’ya mal olacak 2 yıllık planını satın alırsanız% 80indirim alabilirsiniz.

VPNTunnel hakkında daha fazla bilgi için, özel VPNTunnel incelememizegözatın.

52. Engellemeyi Kaldır

UnblockUS, en sevdiğiniz Filmleri, TV Şovlarını, sporları ve Canlı TV’yi yayınlarken size özgürlük, güvenlik, esneklik ve hız sağlar. Bu arada, bu VPN de StrongVPN’e aittir.

Sınırlı bir süre için UnblockUS’ta harika bir anlaşma elde edebilirsiniz. Yıllık Black Friday VPN indirimlerini sadece $ 5.83 / mo için% 42 indirimle alın.

UnblockUS hakkında daha fazla bilgi için, özel UnblockUS incelememizegözatın.

53. SwitchVPN

SwitchVPN size tüm dünyada anonim olarak erişim akışı yapma özgürlüğü sağlar. Sadece bu değil, SwitchVPN şifreleme ve protokoller açısından da süper güvenlidir.

Sınırlı bir süre için% 40 tasarruf edebilir ve premium planlarını sadece $ 3.99 karşılığında alabilirsiniz./mo. İndirimden sonra size neredeyse hiçbir şeye mal olmayan güvenilir bir VPN hizmetidir.

SwitchVPN hakkında daha fazla bilgi için özel SwitchVPN incelememizegözatın.

54. BVPN

BVPN hem işletmeler hem de kişisel kullanım için bir VPN çözümüdür. Kullanımı kolaydır, güvenlidir ve uygun fiyat planları sunar.

Şu anda, yıllık anlaşmalarında% 20 indirim sunuyorlar ve yılda sadece 90 $ veya ayda 7.50 $karşılığında alabilirsiniz. Bu nedenle, VPN Black Friday fırsatları satın almayı planlıyorsanız, bu almak için iyi bir tanedir.

BVPN hakkında daha fazla bilgi için özel BVPN incelememizegözatın.

55. RapidVPN

RapidVPN bu yıl indirim yapmıyor olabilir, ancak kesinlikle fiyatlarını düşürdüler. Bu Siber Pazartesi / Kara Cuma, Dinamik VPN Hizmetini 17 konumla sadece $ 7.2 / mo.

RapidVPN hakkında daha fazla bilgi için RapidVPN’in web sitesiniziyaretedin.

56. CIENEN

Maksimum güvenlik seviyeleri sunan CIENEN, özgürlüklerini sevenler için doğru VPN’dir. CIENEN, Paylaşılan IP VPN paketini aylık 9.95 $düşük bir fiyata sunuyor. Bu arada, bu VPN 2007’den beri sektörde çalışıyor.

CIENEN hakkında daha fazla bilgi için CIENEN VPN’in web sitesiniziyaretedin.

57. FlyVPN

FlyVPN, hiçbir şey hakkında endişelenmeden gidebileceğiniz çok düşük anahtarlı bir VPN’dir. Hızlı, güvenilir ve hatta 30 günlük para İade garantisi sunar.

FlyVPN bu Kara Cuma’da oldukça havalı bir indirim sunuyor. % 50 indirimle, sadece aylık 4.96 $ abonelik ücretiödemeniz gerekir , bu hiç de fena değil.

FlyVPN hakkında daha fazla bilgi için FlyVPN’in web sitesiniziyaret edin.

58. Sahrzad VPN

Bu Kara Cuma’da Sahrzad VPN ile IP adresinizi maskele. Yıllık planlarını tercih ederseniz, oldukça iyi bir indirim alabilirsiniz. $ 9.33 / mo ödemek yerine, sadece $ 7.49 / mo ödemeniz gerekir.

Sahrzad VPN hakkında daha fazla bilgi için Sahrzad VPN’in web sitesiniziyaretedin.

59. ActiVPN

ActiVPN, coğrafi kısıtlamaları atlayıp web’e güvenli bir şekilde erişmeye yardımcı olabilecek hızlı ve güvenli bir VPN hizmetidir. Birçok güvenlik özelliği ile birlikte gelir ve hiç yoktan daha ucuza mal olur. Bu yüzden, bu Kara Cuma’da ayda 2 $indirimli fiyat için kendinize ActiVPN alın .

ActiVPN hakkında daha fazla bilgi için ActiVPN’in web sitesiniziyaretedin.

60. LanmiaVPN

Lamina, küçük işletmeler için mükemmel bir VPN çözümüdür. Dinamik IP seçeneğinin yanı sıra adanmış, iyi derecede güçlü bir VPN hizmetidir.

Fiyatlandırma açısından, lamnia Dynamic VPN’i sadece £ 12.99 / mo karşılığında alabilirsiniz ve ilk 24 saat tamamen ücretsizdir.

Lamina hakkında daha fazla bilgi için Lamina VPN’in web sitesiniziyaretedin.

61. FlowVPN

FlowVPN, 60’tan fazla ülkedeki sunucularla dünya çapında kapsama alanı sunan güçlü bir VPN sağlayıcısıdır. Güçlü şifreleme ve ödünsüz güvenlik sunar, ayrıca muhtemelen seveceğiniz bir zihin kolaylığı sunar.

FlowVPN normal fiyatında inanılmaz bir% 50 indirim sunuyor. Ayda 5.99 $ ödemek yerine, 1 yıllık planları için ayda sadece 3.99 $ ödemeniz gerekir.

FlowVPN hakkında daha fazla bilgi için FlowVPN’in web sitesiniziyaret edin.

62. Faceless.Me

Faceless.Me son zamanlarda rastladığım başka bir havalı VPN hizmeti. Tüm cihazlarda desteklenir ve trafiğinizi şifrelemek için oldukça iyi bir iş yapar.

Genellikle, 3 aylık planları ayda 6.65 $ ‘a mal olur, ancak 6 aylık planlarında% 25 indirimle, ayda sadece 4.99 $ödemeniz gerekir.

Faceless.Me hakkında daha fazla bilgi için, vpn web sitesini Faceless.Meziyaretedin.

63. MacSentry

MacSentry kesinlikle denemeye değer başka bir harika VPN hizmetidir. Bu sağlayıcı, diğer harika gizlilik özelliklerinin yanı sıra Ağ Kilidi, sınırsız bant genişliği, AES-256 ve OpenVPN sunar.

Bu Kara Cuma, aylık planları için 9.99 $ ödemek yerine,% 64 indirim tekliflerinden yararlanabilir ve yıllık plan için ayda sadece 3.58 $ ödeyebilirsiniz.

MacSentry hakkında daha fazla bilgi için MacSentry VPN’in web sitesiniziyaretedin.

64. Kepard VPN

Kepard VPN, uzun süredir var olan güvenilir, hızlı ve güvenli bir VPN hizmetidir. Bu VPN hizmeti sadece güçlü şifreleme sunmakla kalmaz, aynı zamanda Netflix ile olağanüstü derecede iyi çalışır.

Kepard’ı ayda sadece $ 1.99 / maliyetle alabilirsiniz.

Kepard VPN hakkında daha fazla bilgi için Kepard VPN’in web sitesiniziyaretedin.

65. Via Akışı

Bölgenizdeki engellenen web sitelerine ve içeriğe erişimde sorun yaşıyorsanız, muhtemelen VPN üzerinden Akış almanın zamanı geldi. Stream VIA VPN, Netflix de dahil olmak üzere tüm favori yayın web sitelerine erişmenizi sağlar.

Stream VIA VPN birçok abonelik planı sunar, ancak “Max VPN + DNS” en ekonomik seçenektir. Bu Kara Cuma, indirimden sonra, size ayda yaklaşık 6.99 GBP ‘yemal olacak.

Stream VIA VPN hakkında daha fazla bilgi için Stream VIA VPN web sitesiniziyaretedin.

66. Gotrusted

Gotrusted, 70 konumda sunucu sunan inanılmaz bir sağlayıcıdır. Tüm web sitelerinin (coğrafi olarak engellenen içerik dahil) hızlı akışını ve engelini kaldırabilir.

Düzenli olarak, bir aylık planı $ 9.95 / mo’ya mal oluyor, ancak Black Friday anlaşmasından yararlanırsanız, 12 aylık planını sadece $ 7.49 / mo.

Stream Gotrusted hakkında daha fazla bilgi için Gotrusted VPN’in web sitesiniziyaretedin.

Sarma

Kara Cuma yılda sadece bir kez gelir ve bu sefer tam olarak yararlanamazsanız, bazı şaşırtıcı Kara Cuma ve Siber Pazartesi fırsatlarını ciddi şekilde kaçıracaksınız.

Black Friday indirimlerini bulmak zor, bu yüzden 2021’de bu yıl harika indirimler sunan en iyi 66 VPN’i listeledim.

Bu yüzden şikayet etmek yerine, internet olan nimete sevinelim ve tasarrufların bu Kara Cuma / Siber Pazartesi yağmuru yağmasına izin verelim.