Reading Time: 4 minutes

Harry_Potter_auf_Netflix_sehen

Harry Potter’ı Netflix’te izlemek isteyen ancak nasıl ve nerede izleyeceğinizi bulamayanlardansanız, arama artık sona erdi. Netflix bir yayın hizmeti olduğundan, lisanslama ile ilgili sorunlar vardır ve farklı kütüphaneler için farklı içeriğe sahiptirler. Şu anda teklifler Netflix, Türkiye’de kalan kullanıcılar için tüm Harry Potter filmlerini hayat. Bu ülkede ikamet ediyorsanız, Netflix’inizi açın ve istediğiniz her Harry Potter filmini izleyin, ancak zor soru, burada değilken ne yapmanız gerekiyor? Her sorun için bir çözüm vardır ve Netflix VPN yardımıyla Netflix kütüphanelerinin engeli kolayca kaldırılabilir. Basit bir deyişle, bir Netflix VPN,

coğrafi kısıtlamaları atlayacak kadar güçlü ve gizli Netflix içeriğini de yayınlayabilen bir VPN’dir, çünkü Netflix çok güçlü bir proxy dedektörü kullanır ve herhangi bir zayıf VPN sizi kesinlikle bir Netflix proxy hatasına götürür.

Netflix proxy hatası böyle görünür.

Netflix Proxy Hatası

Bu proxy hatasının etrafında çalışmak kolaydır ve bu 3 basit adımı izlerseniz Harry Potter’ı Netflix’te proxy sorunları olmadan izleyebilirsiniz.

Harry Potter’ı Netflix’te izleyin – İşte sadece 3 kolay adımda nasıl yapabileceğiniz!

 1. Birden fazla sunucu sunan bir VPNseçin. için Harry Potter ExpressVPN’i

  94 ülkede 3.000’den fazla sunucuya sahip güçlü birVPN olduğu için tavsiye ederim.

 2. Türkiye’deki bir sunucuya bağlanın.
 3. Şimdi Netflix’i açın,

  oturum açın ve izlemek istediğiniz Harry Potter filmleriniarayın.

8 Harry Potter filminin tümü bu bahsedilen Netflix kütüphanelerinde mevcuttur, bu yüzden eğlenin!

Bkz. Harry PotterNetflix Türkei entsperren

Netflix’te Harry Potter İzlemek İçin En İyi 3 VPN – %100 İş

Yukarıda açıklandığı gibi, her VPN Netflix ile uyumlu değildir. Netflix, kullanıcıların bölgelerinde kısıtlanan içeriğe erişmesini engellemek için VPN IP’lerini sürekli olarak engeller. Ancak, bu 3 VPN, tekrar tekrar test ettiğimiz ve gördüğümüz gibi Netflix ve diğer yayın hizmetleriyle mükemmel çalışır.

1. ExpressVPN – Optimize edilmiş akış sunucuları ve kullanıcı dostu hizmet

Harry Potter ExpressVPN ile Netflix'te

Neden Harry Potter için ExpressVPN?

Sunucu: 3.000+ sunucu (94 ülke) – Türkiye’de birden fazla sunucu

Netflix ile uyumluluk: Evet, 13’den fazla Netflix kitaplığının engelini kaldırır

Cihazlar: Bir hesaba 5 bağlantı

Çalışır: Windows, iOS, Android, Linux, Fire Stick, macOS, Router ve daha fazlası

Akış Severler İçin En İyi Seçim ExpressVPN

çünkü özel ve optimize edilmiş akış sunucuları sunar. Bu ExpressVPN sunucuları, video kalitesini ve hızını optimize ettikleri ve ayrıca coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engelini kaldırdıkları için yararlıdır.

94 ülkede 3.000’den fazla sunucu, 5 eşzamanlı bağlantı sunar ve birden çok güvenlik özelliği. Ayrıca bir yeni başlayanlar için çok kullanıcı dostu uygulama ve tüm büyük platformlar için bir uyumluluk teklifi . ExpressVPN maliyetleri $5.49/mo (Get 49% Off + 3 Months FREE on its 12-Month Plan)fantastik 15 aylıkaboneliği satın alırsanız.

ExpressVPN sadece Netflix için iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda HBO Max, Hulu ve BBC iPlayer gibi diğer yayın hizmetlerinin engelini de kaldırır.Almanya’da mevcut olmayan. Ayrıca, herhangi bir sorun olmadan yüksek hızlı İnternet bağlantıları söz konusu olduğunda hizmet kesinlikle güvenilirdir. Akış amacıyla VPN kullanırken hız karar verici bir faktördür. Hız iyi değilse, şarj olmaya devam eden boş bir ekran görebilirsiniz.

ExpressVPN ile ilgili en iyi şey, basit bir iptal ve 30 günlük para İade garantisi ile birlikte gelmesidir. tüm memnun olmayan kullanıcılar için. Böylece hizmeti deneyebilirsiniz ve işe yaramazsa, paranızı sorunsuz bir şekilde geri alırsınız. Der ExpressVPN incelemesi

burada bu güçlü VPN hakkında bilmeniz gereken tüm ayrıntıları kapsar.

ExpressVPN ile Harry Potter'ı izleyinNetflix Türkei entsperren

2. Surfshark – Yüksek hız ve sınırsız bağlantılar

Harry Potter Surfshark ile Netflix'te

Neden Harry Potter için Surfshark?

Sunucular: 3.200’den fazla sunucu (65 ülke) – Türkiye’de birden fazla sunucu

Netflix ile uyumluluk: Evet, 16 Netflix kitaplığının engelini kaldırdı

Cihazlar: Tek bir hesaba sınırsız bağlantı

Çalışır: Windows, iOS, Android, Linux, Fire Stick, macOS, Router ve daha fazlası

Surfshark

en tanınmış VPN hizmetlerinden biridir ve ucuz abonelikleri ve sınırsız cihazlarla bağlantı kurma yeteneği ile ün kazanmıştır. bağlanmak için. VPN ayrıca coğrafi kısıtlamaları ve internet sansürlerini atlamak için tamamen optimize edilmiştir, bu da Harry Potter gibi kısıtlı içerik ve filmlerin engelini kaldırın.

Surfshark şu anda 65 ülkede 3.200’den fazla sunucu sunuyor ve bu VPN’den ilk etapta bahsetmemin nedeni, neyse ki Netflix’in şu anda Harry Potter’ı sunduğu tüm ülkelerde sunucuları olan birkaç VPN’den biri olması. Kurulum basit ve kullanıcı dostudur ve tüm büyük platformlar için özel uygulamalar vardır, bu nedenle VPN’i manuel olarak kurmanız gerekmemektedir. Ayrıca, gizlilikleri ve güvenlikleri hakkında endişe duyan kullanıcılar için Surfshark, Kill Switch, CleanWeb ve WhiteLister. Tüm bunlar ve diğer birçok harika özellik sadece küçük bir fiyata $2.03/mo .

Hız konusunda endişeleriniz varsa, Surfshark’ın süper hızlı ve sınırsız bant genişliğine sahip olduğuna sizi temin ederim. Sunmaktadır. Bu nedenle, uzak bir sunucuya bağlanırsanız, büyük bir hız kaybı yaşamazsınız ve sınırsız cihaz, harry potter izlemek isteyen biriyle de paylaşabilirsiniz.

Şimdi en kötü durumda, hizmet düzgün çalışmazsa, 30 gün içinde% 100 geri ödeme alabilirsiniz aboneliği satın ettikten sonra. Bunlar bunun sadece birkaç önemli noktası. görkemli VPN hizmeti ve ayrıntılı analiz Surfshark incelememizde bulunabilir.

Surfshark ile Harry Potter'ı görünNetflix Türkei entsperren

3. NordVPN SmartPlay işlevi ve 5000+ sunucu

NordVPN Netflix'te Harry Potter'ın Engelini Kaldırdı

Neden Harry Potter için NordVPN?

Sunucular: 5.000’den fazla sunucu (59 ülke) – Türkiye’de birden fazla sunucu

Netflix ile uyumluluk: Evet, 13’den fazla Netflix kitaplığının engelini kaldırır

Cihazlar: Bir hesaba 6 bağlantı

Çalışır: Windows, iOS, Android, Linux, Fire Stick, macOS, Router ve daha fazlası

NordVPN

birinci sınıf bir VPN hizmetidir , uzun süredir sektörde yer alan. Yıllar içinde, çok büyüdü ve gibi birden fazla amaç için kullanılabilecek güvenilir bir VPN olduğunu kanıtladı. Akış, P2P / torrent ve ayrıca çevrimiçi güvenlik için.

Akış kullanıcıları için, internet hızını artıran SmartPlay özelliğinisunar güvenli ve sızdırmaz güvenilir bir VPN bağlantısı sağlarken. Bu akıllı özelliğe ek olarak, NordVPN ayrıca özel sunucular VPN üzerinden Soğan, Karartılmış sunucu ve P2P sunucusu gibi. NordVPN de denetlenenlerden biridir %100 Sıfır Günlük VPN.

NordVPN, Windows, Android, Mac, iOS, Linux, Fire Stick gibi büyük platformlarda 6 eşzamanlı bağlantıya izin verir ve ayrıca akıllı TV’leri ve oyun konsollarını destekler. Die Hız süper hızlıdır ve $2.97/mo (Get 57% Off + 3 Months FREE on 2-Year Plan) fiyat sadece 2 yıllık bir abonelik içindir. NordVPN, diğer güvenilir ve güvenilir VPN’ler gibi 30 günlük para İade garantisi sunarhizmet sizin için düzgün çalışmıyorsa. NordVPN’in performansına derinlemesine bakmak için buna göz atın NordVPN İncelemesi.

NordVPN ile Harry Potter'ı izleyinNetflix Türkei entsperren

Harry Potter Netflix Almanya’ya geliyor mu?

Harry Potter netflix’te zaten mevcut, ancak gizli ve belirli kütüphaneler ile sınırlı. Netflix DE’de olup olmayacağı sorusunu cevaplamak için hala bilinmiyor. Netflix’in lisans hakları ve Harry Potter’ı Alman kullanıcılar için erişilebilir hale getirip getirmedikleri konusunda sorunları var, bekleyip görmeliyiz. O zamana kadar bir VPN kullanın, belirtilen Netflix kütüphanelerine bağlanın ve en sevdiğiniz filmin tadını çıkarın.

Netflix’te kaç tane Harry Potter filmi var?

Toplamda 8 Harry Potter filmi var.. Netflix bu 8 bölümün tamamını sadece Türkiye’de sunuyor.

İşte IMDB derecelerine sahip tüm Harry Potter filmlerinin listesi. Zamanınızı kazanmak için, ben de. her parça için akış süresi Belirtilen. Bana sorarsan, hepsini sadece bir hafta sonu izleyebilirsin.

 1. Harry Potter ve Filozof Taşı

  (IMDb: 7.6/10)

  Yayın süresi: 2 h 32 dk

 2. Harry Potter ve Sırlar Odası

  (IMDb: 7.4/10)

  Yayın süresi: 2 h 40 dk

 3. Harry Potter ve Azkaban Mahkumu

  (IMDb: 7.9/10)

  Yayın süresi: 2 h 21 dk


 4. Harry Potter ve Ateş Kadehi

  (IMDb: 7.7/10)
  Yayın süresi: 2 h 37 dk

 5. Harry Potter ve Anka Kuşu Sırası

  (IMDb: 7.5/10)
  Akış süresi: 2 h 18 dk
 6. Harry Potter ve Yarım Kan Prensi

  (IMDb: 7.6/10)

  Yayın süresi: 2 h 33 dk

 7. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları – Bölüm 1

  (IMDb: 7.7/10)

  Yayın Süresi: 2 h 26 dk

 8. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları – Bölüm 2

  (IMDb: 8.1/10)

  Yayın Süresi: 2 saat 10 dk

sonuç

Şimdi, nerede mevcut olduğunu zaten bildiğinizde Harry Potter’ı Netflix’te izlemenin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz ve ihtiyacınız olan tek şey o bölgeye erişmenizi sağlayan uygun bir VPN.

Bir hizmet için ödeme yapmanın ve yine de istediğiniz içeriği görememenin çok sinir bozucu olduğunu anlıyorum, ancak başka bir bölgedeki kullanıcılar sorunsuz bir şekilde görebilir, ancak günümüzde İnternet’te böyledir ve bu tür rahatsız edici sorunların kalıcı çözümü sadece bir VPN.

Umarım artık sorun yoktur, o yüzden neden bekle, Harry Potter’ı izle ve sana bu büyüyü kimin söylediğini hatırla!

ExpressVPN ile Harry Potter'ı izleyinNetflix Türkei entsperren