2021’de VPN ile En İyi 5 Antivirüs

 • Last updated September 3, 2021
 • written by
  Editor

Eğer bir kayanın altında yaşamıyorsan, internetin ne kadar tehlikeli olabileceğini biliyorsun.

Web’e göz attığın anda ve bir dahaki sefere tanıdığında kredi kartı bilgileriniz ve Sosyal Güvenlik numaranız çalınacak.

Bilgisayar korsanlarından virüslere ve her köşede gizlenen dolandırıcılara kadar internette asla yeterince dikkatli olamazsınız.

İlkel bir antivirüs programının güvenlik ihlallerini önlemek için yeterli olduğu günler geride kaldı.

Günümüzde, nihai koruma için VPN’ler ve antivirüs programları gibi güvenlik duvarlarının güçlü bir kombinasyonuna ihtiyacınız vardır.

Bunu göz önünde bulundurarak, piyasadaki en iyi beş antivirüs programını bir araya aldım, bu da kendi yerleşik VPN’lerine bir araya geliyor.

Ancak, size derinlemesine girmeden önce, VPN ile en iyi antivirüs programlarıma hızlı bir genel bakış.


 1. Norton Secure VPN
  – Uygun fiyatlı 360 Deluxe paketiyle antivirüs endüstrisinin öncülerinden biri.

 2. AVG Secure VPN
  – Özellikle yeni başlayanlar için güvenli VPN hizmeti.

 3. PureVPN
  – Güçlü güvenlik ve yerleşik anti-virüs özelliğine sahip düşük maliyetli bir VPN hizmeti.

 4. Avast Secure Line VPN
  – En yüksek bağlantı hızı, güvenli ve Yılın Ürünü Ödülü 2018’in kazananı

 5. McAfee Safe Connect VPN
  – Webadvisor ve ağ güvenliği özelliklerine sahip iyi ve güçlü bir VPN hizmetidir.

1. Norton Güvenli VPN

Norton antivirüs vpn 2019

Norton belki de 1991’de kendi kötü amaçlı yazılım koruma yazılımını tanıtan ilk şirketlerden biridir. Aslında, şirket neredeyse 28 yıldır var.

Onlarca yıllık tecrübesiyle Norton, yıllar içinde çok sayıda ödül aldı. Örneğin Norton, 2015 yılında Dennis Labs tarafından %100 doğrulukla AAA derecesi aldı.

Şirket sadece birinci sınıf kötü amaçlı yazılım koruması ile değil, aynı zamanda bağımsız sanal özel ağı ile de bilinir.

Sonuçta, Norton Secure VPN sadece uygun fiyatlı değil, aynı zamanda aynı anda 5 cihazda da kullanılabilir.

Buna ek olarak, Norton Secure VPN banka sınıfı şifreleme, reklam engelleyici, anonim tarama ve diğerleri gibi çok sayıda özellik sunar.

Fiyatlandırma hakkında konuşursak, Norton Secure VPN bağımsız yıllık paketi size yaklaşık 79,99 ABD dolarına mal olacaktır. Ancak zaman sınırlı 40 $ indirimle, bunu sadece $ 39.99 / yıl karşılığında alabilirsiniz.

Oldukça uygun, değil mi?

Daha da iyi bir fırsat arıyorsanız, yıllık 59,99 ABD doları olan ancak Password Manager, 50GB bulut yedekleme, SafeCam ve daha fazlası gibi daha da fazla özellik sunan Norton 360 Deluxe paketini tercih edebilirsiniz.

2. AVG Güvenli VPN

AVG Secure VPN Antivirüs VPN 2019

Artık bağımsız VPN hizmetini de sunan bir diğer güçlü antivirüs hizmeti avg. AVG Antivirus Suite’i kullandıysanız, bu hizmetin gerçekten ne kadar güçlü olduğunu bilirsiniz.

Şahsen, AVG Secure VPN’in basitliğini gerçekten seviyorum. Basit tasarım ve kullanıcı dostu özellikler, yeni başlayanlar için mükemmeldir.

Özelliklerden bahsetmişken, bu VPN hizmeti güvenilir bir VPN hizmetinden beklediğiniz tüm temel özelliklerle birlikte gelir.

AVG Secure VPN sadece 256 bit AES şifrelemeyi desteklemekle kalmaz, aynı zamanda aralarından seçim yapabileceğiniz 50’den fazla sunucu konumu sunar.

Daha da etkileyici olan, AVG Secure VPN’in protokolleri garanti etmemeleri ve aynı anda 5 cihazla kullanılabilmesidir.

Fiyatlandırma açısından, bu premium VPN hizmeti yıllık 79,99 $ tutarındadır ve 30 günlük para İade garantisi ile desteklenir.

3. PureVPN

purevpn-antivirüs-ile-vpn-2019

Sırada PureVPN var. Teknik olarak, bu bir kötü amaçlı yazılımdan koruma şirketi tarafından geliştirilmedi, ancak yerleşik bir kötü amaçlı yazılım koruma özelliğine sahip.

Gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor.

PureVPN sadece piyasadaki en güvenli seçenek değil, aynı zamanda bu listedeki en güvenli seçenektir. Aslında, PureVPN sektördeki ilk sunucu düzeyinde antivirüs uyumlu VPN’ler arasındadır.

Özellikler hakkında konuştuğumuzda, PureVPN dünya çapında 140’ın üzerinde ülkede 2000’den fazla sunucu sunuyor. Bunun dışında PureVPN, Netflix’in engelini kaldırmanıza, çevrimiçi oyunlar oynamanıza ve seçtiğiniz torrentleri güvenli bir şekilde indirmenize izin veren güçlü şifreleme, kill switch, reklam engelleyici ve diğer birçok güçlü özelliği destekler.

Fiyatlandırma açısından, PureVPN oldukça ucuzdur. PureVPN için en ucuz plan sadece maliyetler
$3.29/mo (5 Months FREE + 84% Off on a 2-year plan) ve yüklü bir indirimle birlikte 70% Off gelir. Daha fazla güvenlik için PureVPN, tüm çevrimiçi işlemler için McAfee Secure Validation sertifikasını kullanır.

Eğer bu senin için yeterince güvenli değilse, ne olduğunu bilmiyorum.

4. Avast Güvenli Hat VPN

Avast-secure-line-en iyi antivirüs-with-vpn

Bu listeyi daha da aşağı taşırsak, kötü amaçlı yazılımdan koruma endüstrisinde başka bir büyük oyuncumuz var. 1995 yılında kurulan Avast, en zorlu kötü amaçlı yazılım saldırılarına bile karşı koymak için onlarca yıllık deneyime sahiptir.

Avast Security’nin hem ücretsiz hem de premium süitleri, temel çevrimiçi koruma için Wi-Fi güvenlik taramaları gibi yerleşik özelliklere sahip olsa da, nihai güvenlik için tam bir bağımsız VPN uygulaması sunar.

Bu arada Avast Secure Line VPN banka sınıfı şifreleme, mükemmel uyumluluk, P2P desteği ve 2 Gbps’ye kadar yıldırım hızında hızlar sunar.

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, Avast Secure Line VPN yıllık 79,99 $ tutarındadır ve aynı anda 5 cihazda kullanılabilir. İster PC, Mac, iPhone veya Android cihazınız olsun, hepsini tek bir abonelikle yedekleyebilirsiniz.

VPN ile ücretsiz bir antivirüs istiyorsanız, hizmet hakkında bilgi sahibi olmak için Avast’ın ücretsiz 7 günlük deneme sürümünden yararlanabilirsiniz.

5. McAfee Safe Connect VPN

McAfee-Safe-Connect-VPN-en iyi-antivirüs-ile-vpn-2019

Son olarak, McAfee Safe Connect VPN’e bakalım. Tahmin etmiş olabileceğiniz gibi, bu VPN hizmeti dünyanın en büyük özel güvenlik teknolojisi şirketlerinden biri olan McAfee’nin bir yan kuruluşudur.

Bu premium VPN proxy hizmeti, banka düzeyinde şifreleme, Wifi koruması, özel internet erişimi ve daha fazlası sayesinde size özel tarama özgürlüğü sağlar.

Daha fazla kolaylık sağlamak için McAfee Safe Connect VPN ayrıca 5 eşzamanlı bağlantı ve ücretsiz müşteri desteği sunar.

Fiyatlara gelince, aylık plan oldukça ucuz. Ancak, % 50 indirimle gelen ve yılda sadece 47.99 $ ‘a mal olan yıllık plana kıyasla hiçbir şey.

Para harcamak istemiyorsanız endişelenmeyin. McAfee Safe Connect VPN ayrıca ayda 250 MB ücretsiz veri içeren ücretsiz bir sürüm sunar.

paketlemek!

Benim gibi hevesli bir internet kullanıcısıysanız, internetin ne kadar yamalı olabileceğini bilirsiniz.

Basit bir açılır banner’a tıklamak veya hatta bir PC optimize edici gibi zararsız bir şey indirmek hayal bile edilemeyecek şekillerde hasara yol açabilir.

Bilgisayar korsanlarının, fidye yazılımlarının veya diğer ciddi tehditlerin kurbanı olmak istemiyorsanız, bugün bir antivirüsü VPN ile birleştirerek gizliliğinizi iki katına çıkarmalısınız.

Diğer allrounder VPN hizmetleriyle ilgileniyor musunuz? En iyi VPN makalemi de okuduğunuzdan emin olun.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *