Reading Time: 2 minutes
Kreditkarte erforderlichNein
Testphase7 Tage
Geld-zurück-Garantie30 Tage
Preis€4,99/Mo
WebsiteAVG.com
AVG VPN 7 Tage Testversion

Avast VPN’e benzer şekilde AVG VPN, Avast teknolojilerinin bir yan kuruluşudur. Ortalama performans sunabilen benzer şekilde güçlü bir VPN hizmetidir. Biraz pahalı, ama yine de hem ücretsiz deneme hem de 30 günlük para geri ödeme garantisi sunuyor.

AVG VPN’in ücretsiz deneme sürümü 7 gün sürer ve kredi kartı bilgisi gerektirmez.

Bu nedenle, AVG VPN’i denemek istiyorsanız, AVG VPN ücretsiz deneme sürümünü tam olarak nasıl etkinleştirebileceğinizi söylemek için bu kısa ve basit kılavuzu bir araya aldım.

AVG VPN Ücretsiz Deneme sürümünü nasıl etkinleştirebilirim?

Ücretsiz AVG deneme VPN’inizi etkinleştirmek için öncelikle AVG VPN’in resmi web sitesini ziyaret etmelisiniz.

1. Her şeyden önce, AVG VPN’in resmi web sitesini ziyaret edin ve uygulamayı oradan indirin.

avg vpn ücretsiz deneme

2. Ücretsiz Deneme sürümünü başlat’a tıkladiğinizde, cihazınıza bir kurulum dosyası indirilecektir.

3. Şimdi indirilen kurulum dosyasına tıklayın ve yükleyin.

4. Ardından, AVG VPN uygulamasını başlatın.

5. Şimdi ücretsiz deneme sürümüne kaydolmak için bir e-posta adresi girin.

6. Son olarak, posta kutunuzu ziyaret edin ve ücretsiz denemenizi 7 gün boyunca etkinleştirin.

30 günlük para İade garantisi ile AVG VPN’i daha da uzun süre deneyin

AVG VPN’i test etmek için 7 gün yeterli değilse, hizmeti kapsamlı bir şekilde test etmek için her zaman 30 günlük para İade garantisine güvenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sizin için doğru olan bir abonelik planı satın almak, VPN hizmetini bir aydan biraz daha az bir süre için denemek ve memnun değilseniz tam bir geri ödeme almak için AVG VPN aboneliğinizi iptaletmektir.

AVG Secure VPN’i denemek ve daha sonra geri ödeme almak istiyorsanız, AVG uygulamasını satın almanın en iyi yolu mobil uygulama mağazalarındandır. Ancak, mobil uygulama mağazasının bazen geri ödeme isteklerinizi dikkate almadığını unutmayın.

Bununla birlikte, birkaç gün içinde tam bir geri ödeme almayı başardım. Buna ek olarak, destek ekibi forumlarda çok aktiftir ve tüm geri ödeme taleplerini hemen çözmektedir. Geri ödemeler hakkında daha fazla bilgi için AVG VPN abonelik sayfasını ziyaret edin.

AVG VPN’in ücretsiz deneme hesabıyla ne elde edersiniz?

AVG VPN’in çok fazla özelliği yoktur. Örneğin, AVG Secure VPN bir kill switch ile birlikte gelmez ve SSTP, IKEv2 ve hatta PPTP gibi VPN protokollerini desteklemez. Sızıntı koruması ve 256 bit şifreleme sunarken, hala protokollere sahiptir ve Tor ile de uyumlu değildir. Günlükleri bile tutuyor.

AVG VPN günlük güvenli tarama için iyi olsa da, o kadar hızlı değildir. Test sonuçları için AVG VPN hız testi blogumuza göz atın. Ancak artı tarafta, AVG VPN torrent ile iyi çalışır.

Bahsetmeye değer bir başka şey de AVG VPN’in Netflix ile çalışmamasıdır. Akış konusunda olsak da, AVG VPN’in Kodi için en iyi seçenek olmadığını belirtmek gerekir. Avg VPN’i Roku ile kullanıyorsanız,kötü engelleme özellikleri nedeniyle coğrafi olarak engellenen tüm kanallara erişemeyebilirsiniz.

Destek sistemi de en büyüğü değildir. Destek ajanlarından yardım almaları biraz zaman alabilir. Hızlı sorun giderme adımları için kılavuzumuzu kontrol etmenızı öneririm: AVG VPN bunun yerine çalışmıyor.

Sanırım burada söylemeye çalıştığım şey, Surfshark gibi AVG VPN’den çok daha ucuz olan ve hatta ücretsiz denemeler sunan çok daha iyi VPN’ler olduğu. Bununla birlikte, hala AVG VPN ile ilgileniyorsanız, satın almadan önce AVG VPN incelemesinin tamamına göz atın.

AVG VPN ücretsiz deneme süresi doldu, sırada ne var?

14 günlük ücretsiz AVG VPN deneme süreniz dolduğuna göre, memnun olduğunuzda tam bir abonelik satın alabilir veya başka bir VPN hizmeti deneyebilirsiniz. Şahsen, iOS için mevcut olan ve 7 gün geçerliliği olan NordVPN’i ücretsiz olarak nasıl alacağınız ile ilgili rehberegöz çıkmanızı öneririm.

Sadece çok daha iyi özellikler elde mekla kalmaz, aynı zamanda önemli ölçüde daha iyi müşteri desteği ve sunucu kapsamı elde edersiniz. Ancak AVG VPN kullanmayı planlıyorsanız, aylık 3.99 € maliyeti olan 2 yıllık plana gitmenizi öneririm.

sonuç!

AVG VPN çok saygın bir VPN hizmeti olmayabilir, ancak yine de 7 günlük ücretsiz deneme sürümü ve 30 günlük para İade garantisi sunar. Hepsinden iyisi, ücretsiz deneme herhangi bir kredi kartı bilgisi gerektirmez.

Ancak AVG VPN sizin seçiminiz değilse Surfshark Ücretsiz Deneme sürümünü deneyin. Risksizdir ve ayrıca hizmeti 7 gün boyunca denemenizi sağlar.

Son olarak, ücretsiz denemeler veya 30 günlük geri ödeme politikaları sunan daha fazla VPN görmek istiyorsanız, gidin ve ücretsiz deneme VPN’leri listeme göz atın.