Reading Time: 7 minutes

Fire Stick, binlerce akış uygulamasından oluşan şık bir küçük cihazdır. Ancak ABD dışında bulunuyorsanız, coğrafi engeller nedeniyle birçok mükemmel akış kanalını ve uygulamasını kaçıracaksınız.

Bu sorun kulağa ne kadar sinir bozucu gelse de, Fire Stick için ücretsiz bir VPN ile Fire Stick’inizin tüm potansiyelini açığa çıkarabilir ve tüm coğrafi kısıtlamaları ücretsiz olarak ortadan kaldırabilirsiniz. Netflix, BBC iPlayer, Disney+ ve daha fazlası gibi popüler yayın sitelerinin engelini kaldırabilecek birden fazla en iyi Fire Stick VPN’i vardır.

Fire Stick cihazınızda coğrafi olarak engellenen herhangi bir içeriği tamamen
ücretsiz
olarak yayınlamanıza yardımcı olabilecek Fire Stick için en iyi ücretsiz VPN’lerden 5’ini bulmak için 47 ücretsiz VPN test ettim.

Ancak ücretsiz bir VPN her zaman kendi eksileriyle birlikte gelir. Herhangi bir sınırlamayla uğraşmak istemiyorsanız, Fire Stick’iniz için ExpressVPN almanızı öneririm. 30 günlük para İade garantisi ile birlikte gelir ve ayrıca yıllık planında
3 aylık ücretsiz abonelik
sunar.

Fire Stick için ücretsiz VPN’lerin kullanımı neden risklidir?

Fire Stick için ücretsiz VPN’ler yalnızca sınırlı hizmetler sunar ve sizi ücretli bir VPN’den daha fazla riske atabilir. Ücretsiz VPN’ler şunlardır:

 • Minimum günlükleri toplayın ve üçüncü taraflara satın.
 • Sınırlı sayıda sunucu ve ortalamanın altında hızlar sunun.
 • İstenmeyen reklamları görüntülemenizi sağlar.
 • Sınırlı veri ve bant genişliği sunun.

Ücretsiz VPN’ler asla Fire Stick için premium VPN’lerden daha iyi olamaz. Premium VPN’ler ile bant genişliği sınırlaması olmayan binlerce sunucuya erişebilirsiniz. Ücretsiz VPN’lerin aksine, ücretli VPN’ler günlükleri asla saklamaz. Bu şekilde, çevrimiçi olarak ne yaparsanız yapın asla günlüğe kaydedilmez ve üçüncü taraflara satılmaz. Ücretli VPN’ler ayrıca birinci sınıf güvenlik özellikleri sunar, böylece kullanıcılar gizlilikleri hakkında endişelenmelerine gerek kalmaz.

Fire Stick’iniz için uzun vadeli bir çözüm ararken ücretli VPN’ler her zaman çok daha iyidir. Bu nedenle, Fire Stick için ücretsiz VPN’leri listelemeden önce, sundukları için bazı premium VPN hizmetlerini kabul edelim.

1. ExpressVPN – Fire Stick kullanıcıları tarafından en çok önerilen

ExpressVPN, en iyi premium VPN ile ilgili en iyi önerimizdir. Bu VPN, sınırsız bant genişliğiile dünya çapında 3000’den fazla sunucu sunar. Premium güvenlik özellikleri, risksiz 30 günlük para İade garantisi ve yıllık planında 3 aylık ücretsiz abonelik

ile desteklenir.

8700′ den fazla Fire Stick kullanıcısı tarafından önerilir!

Hızlı Genel Bakış: Fire Stick için En İyi 5 Ücretsiz VPN [2021]

 • Windscribe – Fire TV uygulamaları için 4K Fire Stick video kalitesi desteğiyle ücretsiz 10 GB veri.
 • Hide.Me – 10 GB veri aktarımı sunduğu için Fire Stick için mükemmel bir seçim.
 • Hotspot Shield – 15 GB ücretsiz veri ve mükemmel engelleme kaldırma özelliklerine sahip güvenilir ücretsiz VPN.
 • VyprVPN – Birinci sınıf güvenlik protokolleri ve askeri düzeyde şifreleme ile son derece güvenli VPN.
 • Speedify – Fire Stick TV’de içerik akışı için maksimum performansa sahip en hızlı ücretsiz VPN.

Fire TV Stick için neden ücretsiz bir VPN’e ihtiyacım var?

Fire Stick’teki birçok akış uygulaması yalnızca başta ABD olmak üzere belirli ülkelerde bulunan izleyiciler için kullanılabilir. Ip adresi değiştirme özelliklerine sahip bir VPN burada devreye girer.

Ancak, Fire Stick için ücretsiz VPN hizmetleri, belirli sınırlamalar nedeniyle bu amaç için tam olarak ideal bir çözüm değildir. Yeri gelmişken, ücretsiz VPN’lerle birlikte gelen bazı doğal sınırlamalar şunlardır:

Güvenlik ve Gizlilik – Ücretsiz VPN’ler güvenlik ve gizlilik sorunlarıyla bilinir. Yeni başlayanlar için, ücretsiz VPN’ler şifreleme ve güvenli protokoller. Benzer şekilde, çoğu ücretsiz VPN reklam yoluyla parakazanıyor . Ücretli bir VPN alarak bunu önleyebilirsiniz.

Bant Genişliği Sınırı Veri sınırı – En fazla, çoğu ücretsiz VPN her ay sadece 1 GB ücretsiz verisunar. Akış için bu yeterli değildir. En sevdiğiniz bir veya iki bölümü izledikten sonra verileriniz tükenecek. Öte yandan ücretli VPN sınırsız bant genişliği sunar.

Sunucu Konumları – Ücretsiz VPN’ler yalnızca bir veya iki konum sunar. Bu nedenle, ülkenizde coğrafi olarak kısıtlanmış seçtiğiniz içeriğe erişemezsiniz. Engellenen herhangi bir web sitesinin engelini kaldırmak için
ExpressVPN
, Fire Stick’iniz için almanız gereken şeydir.

Sınırlamalara dayanarak, ExpressVPN gibi ücretli bir VPN’i tercih etmelisiniz.

2021’de Fire Stick için En İyi Ücretsiz VPN’ler

Ne yazık ki, tüm tamamen ücretsiz seçenekler sınırlı bant genişliği ile birlikte gelir, bu nedenle akış içeriğinin engelini süresiz olarak kaldıramazsınız. Daha önce de belirttiğimiz gibi, ExpressVPN gibi ücretli VPN seçenekleri çok daha iyidir. Sınırsız bant genişliği elde edersiniz, bu nedenle verilerinizin tükenmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Ancak bugün ücretsiz VPN’leri listelediğimiz için, 2021’de Fire Stick için en iyi 5 tamamen ücretsiz VPN.

1. Windscribe – 10GB veri / mo ile Fire Stick için Tamamen Ücretsiz VPN

windscribe-firestick

Windscribe, ücretsiz bir Amazon Fire Stick VPN olarak mükemmel bir seçimdir. Çevrimiçi gizlilik söz konusu olduğunda oldukça güçlüdür. Sağlayıcı güven verici bir günlüğe kaydetme politikasına sahiptir ve kullanıcıların çevrimiçi ihlallere karşı güvende kalmasını garanti etmek için güçlü AES-256 şifrelemesi kullanır.

Ancak, 10GB / ay bant genişliği sınırıFire TV standart kalitenizde yaklaşık 10 saatlik akışa karşılık gelir. 4k akışı destekleyecek kadar hızlı hızlar sunar , ancak 4k’dayayınlarsanız çok hızlı bir şekilde veriniz tükenecektir.

Ne yazık ki, Windscribe’ın ücretsiz sürümü Netflix’in engelini kaldıramaz,ancak Windscribe’daki uygun sunuculara ücretsiz olarak bağlıyken BBC iPlayer ve Amazon Prime Video’ya erişebilirim. Windscribe, premium kullanıcıları için yalnızca “Windflix” adlı Netflix için optimize edilmiş bir sunucu sunar.

Windscribe’ı iyi bir şekilde kullanabileceğinizden ve diğer resmi olmayan Fire Stick uygulamalarının engelini kaldırabileceğinizden eminim. 7/24 canlı sohbet özelliğisunmaz, ancak bir destek bileti oluşturabilirsiniz ve müşteri destek ekibi 24 saat içinde sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecektir.

Genel olarak, 10GB / ay sınırının izin verdiği kadar daha iyi gizlilik ve akış içeriği istiyorsanız iyi bir hizmettir. Ancak sınırsız veri ve Netflix ve Hulu gibi hizmetlerin engelini kaldırma yeteneği istiyorsanız, Windscribe’ın ücretli sürümü Fire Stick’teki yayın ihtiyaçlarınız için daha iyi olacaktır. Bu VPN aynı zamanda en iyi İngiltere ücretsiz VPN.

Bu VPN ve fiyatlandırma planları hakkında daha fazla bilgi için ayrıntılı Windscribe incelemesine göz at.

Pros
 • Çift atlamalı şifreleme
 • Temiz ve sezgisel arayüz
 • P2P desteği
 • Birden fazla cihazla uyumlu
 • Sınırsız eşzamanlı bağlantı

Cons
 • Merkezi Kanada’da
 • Ücretsiz kullanıcılar için yalnızca 10 sunucu konumu
 • Canlı sohbet desteği ve yavaş yanıt süresi yok

2. Hide.Me – 5 Sunucu Konumu ve 10 GB Veri Sunun

Beni Gizle-ateş çubuğu

Hide.Me Fire TV / Fire Stick için düzgün bir özel uygulama ile Fire Stick içinbaşka bir ücretsiz VPN hizmetidir. Netflix ABD ile çalışan 5 sunucu konumu sunar, ancak diğer Netflix bölgesel kütüphanelerinin engelini kaldıramaz. Ücretsiz sunucuları ABD (Doğu ve Batı), Almanya, Kanada ve Hollanda’dabulunmaktadır.

Fire Stick için özel Hide.Me uygulamasının kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Amazon App Store’dan doğrudan Fire TV’nizden alabilirsiniz.

Sağlayıcının 10GB / ay veri izni vardır, bu nedenle muhtemelen Standart Tanım (SD) . Ayrıca, Hide.Me kullanıcı gizliliğini ve güvenliğini ciddiye alır ve kayıt tutmama politikasına sahiptir. Fire Stick akış uygulamalarının engelini ücretsiz olarak kaldırmak isteyen kullanıcılar, sınırlı sunucu listesinden ve bant genişliği sınırından kaçınabilirseniz Hide.Me takdir edecektir.

Hide.me ayrıca DNS sızıntı koruması ile birlikte gelir ve bölünmüş tünel oluşturma özelliği. Bu özellik ile VPN tünelinden geçirmek istediğiniz uygulamaları ve yerel internet bağlantınızdan geçirmek istediklerinizi seçebilirsiniz.

Ücretsiz bir VPN olduğu için, özellikle yoğun saatlerde yavaş hızlarlakarşılaşabilirsiniz. Fire Stick cihazınızın keyfini tam olarak çıkarmak için daha fazla akış hizmetinin engelini kaldırmak için sınırsız veriye ve daha büyük sunuculara ihtiyacınız varsa, ücretli Hide.Me uygulaması ihtiyaçlarınız için daha uygun olacaktır.

Bu VPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu Hide.Me incelemesine bakın.

Pros
 • Geliştirilmiş güvenlik özellikleri
 • Kayıt tutma ilkesi yok
 • IP, DNS ve Internet Kill Switch Koruması
 • Torrent desteği
 • 10 GB bant genişliği

Cons
 • Ücretsiz hesabı olan sınırlı konumlar
 • Hesap başına tek bağlantı
 • Güvenilmez müşteri desteği

3. Hotspot Shield – 15 GB Veri ve Yüksek Hızlı Akış

Hotspot-Shield-firestick

Hotspot Shield, ücretsiz olan bir başka yüksek oranda kullanılan VPN hizmetidir. Bu, Fire Stick için tamamen ücretsiz bir VPN’dir, kullanımı kolaydır ve Fire Stick TV’nizde içerik akışı için yüksek hızlı bir bağlantı sağlar. Ancak, bu VPN yalnızca ABD merkezli sunuculara bağlanmanızı sağlar.

Hotspot Shield, kullanıcılarına günde 500MB veri sunar – bu Windscribe’dan daha fazladır. Performans açısından, bu VPN çoğu ücretsiz VPN’den daha iyidir, çünkü istediğiniz içeriği kolayca yayınlayabilirsiniz. Ancak, performans can sıkıcı reklamlar pahasına gelir. Ne yazık ki, Hotspot Shield ücretsiz VPN sürümünden hedefli reklamlar. Bu nedenle, bu ücretsiz VPN’i kullanmayı planlıyorsanız, birçok reklam görmeye hazır olun!

Yukarıda belirtildiği gibi, Hotspot Shield ayda 15GB veya günde 500MB veri sunar. Yani günlük 500MB sınırınıza ulaştığınızda, günlükveri sınırı olmayan diğer ücretsiz VPN’lerin aksine, daha fazlası için ertesi güne kadar beklemeniz gerekir.

Hotspot Shield Free tarafından görüntülenen ekstra reklamları umursamıyorsanız, bu Fire Stick ücretsiz için başka bir en iyi VPN’ dir.

Bu VPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için Hotspot Shield incelememize bakın.

Pros
 • Kayıt tutma ilkesi yok
 • 5 eşzamanlı bağlantı
 • Ekstra güvenlik için Internet Kill Switch
 • Torrent desteği
 • Çin’de çalışır

Cons
 • Can sıkıcı reklamlar
 • Ücretsiz kullanıcılar için yalnızca bir sunucu konumu (ABD)
 • Yönlendirici desteği yok

4. VyprVPN – Fire Stick için Son Derece Güvenli ve Güvenli Ücretsiz VPN

VyprVPN-firestick

VyprVPN, birçok yasak sitenin engelini kaldırabileceğiiçin Fire Stick için harika bir VPN’dir. Bu VPN tam olarak ücretsiz değildir; ancak, 1 aylık ücretsiz deneme sürümü 30 günlük para İade garantisi , VPN’itest etmenize ve istediğiniz zaman iptaletmenize izin verir. Uygulamasını Fire Stick’e kolayca yükleyebilir ve birden fazla akış platformuna sınırsız erişimin keyfini çıkarabilirsiniz.

VyprVPN tüm dünyada yaklaşık 700’den fazla sunucuya sahiptir ve bu da onu Fire Stick TV için mükemmel bir seçenek haline getirir. VyprVPN ile ABD Netflix, BBC iPlayer, Disney+ ve Hulugibi yayın hizmetlerine erişebilirsiniz.

Bu VPN aynı anda 5 cihaz bağlantısına izin verir. Fire Stick’inizde coğrafi olarak kısıtlanmış uygulamalar elde etmek için cihazınıza VyprVPN’i indirmeniz ve engellenmemiş içeriğe kolayca erişmeniz yeterlidir. VyprVPN hakkında en iyi şey, canlı sohbet desteği, böylece herhangi bir bağlantı sorunuyla karşılaşırsanız yardım alabilirsiniz.

Bu VPN, maksimum güvenlik ve anonimlik için askeri düzeyde şifreleme ile birlikte gelir. Ayrıca, trafiğinizi şifreleyen, hızlı ve güvenli bir ağ sağlayan Chameleon protokolünü ve ek bir koruma katmanı görevi gören bir NAT güvenlik duvarını içerir.

Bu VPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için VyprVPN incelememize bakın.

Pros
 • Sınırsız veri
 • 70 ülkede 700 sunucu
 • 5 eşzamanlı bağlantıyı destekler
 • Bukalemun protokolü
 • Netflix’in engelini kaldırır

Cons
 • Tamamen ücretsiz değil (30 günlük ücretsiz deneme sürümü)
 • Torrent desteği vermez

5. Speedify – Fire Stick için En Hızlı Ücretsiz VPN

Ateş çubuğunu hızlandır

Speedify, Fire Stick için başka bir harika ücretsiz VPN hizmetidir. Özellikle en büyük önceliğiniz hız ise, Fire Stick için mükemmel bir seçimdir. Diğer ücretsiz VPN’lerin aksine, bu VPN tamamen hız ve maksimum performans. Speedify, çevrimiçi trafiğinizi 10’a kadar değişen birden fazla bağlantıya dağıtarak yüksek hızlı bağlantı sunar – buna VPN kullanıcısına maksimum bant genişliği sağlayan Kanal bağlama denir.

Speedify, kullanıcıları için harika bir ücretsiz VPN planı sunarak Fire Stick TV için inanılmaz bir seçenek haline getiriyor. Ücretsiz plan, yalnızca 1 cihazda kullanılabilen ayda 2GB sunar, ancak başlamak için bir hesap oluşturmanız gerekmez. Benzer şekilde, ücretsiz Speedify planı kullanıcılarına sınırlı sunucu erişimi sağlar.

Speedify hakkında akış severleri ilgilendirebilecek bir başka şey, bu ücretsiz VPN’in ortalamanın altındabir engel kaldırma performansı . Bu VPN’i BBC iPlayer, US Netflixvb.

Ancak, Her zaman VPN’i test edip istediğiniz zaman iptal dabileceğiniz 30 günlük para İade garantisi ile birlikte gelen Fire Stick için bireysel bir plana yükseltebilirsiniz.

Bu VPN diğer cihazlar ve yazılımlarla da harika çalışır. Ubuntu veya Windows için ücretsiz bir VPN için deneyin.

Bu VPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için Speedify incelememize bakın.

Pros
 • Ayda 2 GB ücretsiz veri
 • Dünya çapındaki sunuculara erişim
 • Birden fazla cihazla uyumlu
 • Kanal yapıştırma
 • Akış Modu

Cons
 • ABD merkezli
 • Bazı kullanıcı bilgilerini günlüğe kaydeder
 • 128 GCM şifreleme (endüstri standardının altında)

Fire Stick için kaçınılması gereken ücretsiz VPN’ler

Aşağıdaki kapsanan ücretsiz VPN’ler harika olsa da, Fire Stick cihazları için özel uygulamalar sunmaz; Fire Stick Reddit için ücretsiz VPN yorumlarını çevrimiçi olarak da okuyabilirsiniz. Bununla birlikte, bunları bir yönlendiricide yapılandırabilirseniz, yine de Fire Stick’inizle kullanabilirsiniz.

1. ProtonVPN – Düşük hızlar ve ortalama performans

ProtonVPN-firestick

ProtonVPN Fire Stick için tamamen ücretsiz bir VPN’dir. Sağlayıcı herhangi bir bant genişliği sınırlaması uygulamaz ve bu nedenle veri kapakları yoktur, bu da sınırsız hale getirir. Ancak, özel bir Fire Stick için ücretsiz VPN uygulaması. Bunun yerine, kullanıcılar cihazlarına yandan yüklemeli veya bir yönlendirici ,bu oldukça rahatsız edici olabilir.

Çoğu ücretsiz sağlayıcı gibi, ProtonVPN de premium planı satın almadığınız sürece Netflix ve BBC iPlayer dahil olmak üzere popüler akış hizmetleriyle uyumlu değildir,bu nedenle Fire Stick akış ihtiyaçlarınız için oldukça işe yaramaz olacaktır.

Bununla birlikte, ücretsiz bir hizmet için iyi hızlar sunar ve AES-256 şifreleme ve OpenVPN protokolü gibi güvenlik özellikleri gizlilik açısından değerlidir.

Bu nedenle, ProtonVPN yalnızca web’de gezinmek için Fire Stick kullanırken kendinizi daha özel hale getirmeye odaklandıysanız iyi bir VPN olabilir, ancak Fire TV’deki akış uygulamalarının engelini kaldırmak istiyorsanız önerilmez. Premium özelliklerini kullanmak istiyorsanız, ücretli sürümü 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilmeniz için 30 günlük para İade garantisi de sunarlar.

Bu VPN’in tam bir analizi için, bu ProtonVPN incelemesine bakın.

2. TunnelBear – Sıkı bant genişliği sınırı

TunnelBear-firstick

TunnelBear en popüler Fire Stick VPN uygulamalarından biridir. Kolayca kurulabilen Amazon Fire TV ve Fire Stick cihazları için ticari marka ayı maskot uygulamasınasahiptir. Sağlayıcı, ücretsiz bir VPN için oldukça iyi olan ve yüksek bağlantı hızları sağlayan 20’den fazla sunucu sunar.

Ne yazık ki, minimum bant genişliği sınırı 500MB / gün. Bu, yayın amaçları için ve ayrıca sağlayıcının Netflix de dahil olmak üzere en popüler yayın platformları için destek olmaması nedeniyle mümkün değildir.

Hizmet, kayıt tutmama politikası ve AES-256 şifrelemesisayesinde çevrimiçi gizlilik seviyesini yükseltmesi gereken Fire Stick kullanıcıları için yararlıdır. Ancak, Fire Stick’teki akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için bir VPN arıyorsanız, TunnelBear muhtemelen hayal kırıklığı olacaktır.

Daha fazla ayrıntı için bu TunnelBear incelemesini bulun.

Fire Stick için en iyi Ücretsiz VPN nasıl seçilir?

Fire TV çubukları için ücretsiz VPN’ler bulmak kolay değildir. Sadece çalışan 7 ücretsiz VPN bulmak için 47 VPN’i test etmek zorunda kaldım. Bu blogda önerdiğim VPN’leri kısa listeye almak için, izlediğim aşağıdaki kriter:

 • Fire Stick için Özel Uygulama — Açıkçası, bir VPN yalnızca Fire Stick ile uyumluysa zamannıza değecektir. Birçok VPN sağlayıcısı, Fire TV için doğrudan Amazon App Store üzerinden indirilebilen özel uygulamalar sunar. Önerdiğim tüm VPN’lerin, kurulumu ve kullanımı kolay Fire Stick için özel bir uygulaması var. Eski bir sürüm kullanıyorsanız, 1. nesil yangın çubuğu için bol miktarda ücretsiz VPN vardır.
 • Günlüğe kaydetme ilkesi — Fire Stick için ücretsiz olduğunu iddia eden bir VPN’in daha sonra pazarlama ajanslarına satmak için arka planda kullanıcı davranışı bilgilerini topladığı birçok durum olmuştur. Gizliliğiniz her zaman herhangi bir VPN hizmetinin önceliği olması gerektiğinden, bir VPN’in iyi bir günlüğe kaydetme politikasına sahip olması gerekir.
 • Hız — Burada belirtilen tüm sağlayıcılar, Fire TV’de akış yoğun kullanım için mümkün olacak kadar hızlıdır. Ücretsiz VPN’ler bağlantı hızları açısından ücretli seçeneklerle rekabet elemese de, yukarıda belirtilen hizmetler hala diğer ücretsiz VPN pazarlarından daha iyidir.
 • Güvenlik — Çevrimiçi trafiğinizi dış parazitten gizlemek için güçlü şifreleme gereklidir. Yukarıda belirtilen tüm VPN’ler sunuyor AES-256 bit şifrelemeNeredeyse kırılmaz, böylece Fire Stick kullanıcılarına demir kaplı güvenlik sunuyor.
 • Kullanılabilirlik — Fire Stick uygulamalarının kurulumu ve kullanımı kolay olmalıdır, çünkü arayüze yalnızca uzaktan kumanda ile erişilebilir. Yukarıdaki önerilen VPN listesi, Fire Stick için özel uygulamaları olan ve kullanımı kolay olan herkesten oluşur.

Fire Stick’imde Nasıl Ücretsiz VPN alabilirim?

Fire Stick’iniz için ücretsiz bir VPN almak çok kolaydır. Yapmanız gerekenler şunlardır:

1. Fire Stick için özel bir uygulama sunan ücretsiz bir VPN sağlayıcı web sitesine gidin.

2. Artık bir e-posta adresigirerek ücretsiz bir hesaba kaydolmanız gerekir.

3. Kaydolduktan sonra, Fire Stick’iniz için uygulamayı indirin ve başlayın.

Fire Stick’e Ücretsiz VPN Nasıl Kurulur?

Fire Stick’e ücretsiz VPN şu şekilde yüklenir:

1. Fire Stick cihazınızı ateşleyin ve ana ekranın sol üst köşesindeki arama seçeneğini seçin.

2. Yüklemek istediğiniz VPN adını yazın ve arama sonuçlarında göründüğünde VPN’i seçin.

3. VPN’in Fire Stick’inize indirilmesine ve yüklenmesine başlamak için Get’i seçin.

4. Yakın zamanda yüklenen Fire Stick uygulamasını başlatın ve seçtiğiniz bir sunucuya bağlanın.

5. VPN’i çalıştırdıktan sonra, coğrafi kısıtlamaları atlamak için tercih ettiğiniz akış uygulamasını açın.

İşte bu kadar. Fire Stick için ücretsiz bir VPN yüklediniz.

Fire Stick’teki farklı VPN sağlayıcıları için bazı premium kurulum kılavuzları aşağıda açıklanmaktadır.

Fire Stick’te Ücretsiz VPN ile yayın yaparken Netflix Hata kodu

Fire Stick’inizde Netflix ABD, Hulu veya BBC iPlayer gibi coğrafi olarak engellenen yayın sitelerini izlemek için ücretsiz bir VPN kullanıyorsanız, bu hata mesajını görme şansınız yüksektir:

“Eyvah, bir şeyler ters gitti… Engelleyici veya proxy kullanıyor gibi görünüyorsunuz. Lütfen bu hizmetleri kapatın ve yeniden deneyin.”

Netflix hata-firestick

Netflix ve diğer popüler yayın platformları birçok VPN servisünü engelledi ve VPN kullanıcılarına erişimi engelledi. Bu nedenle ücretsiz VPN’lerin çoğu Netflix ve diğer yayın platformlarıyla çalışmaz.

Bu hata mesajını görürseniz Netflix’e erişmek için birkaç şey deneyebilirsiniz. İlk olarak, ayarlarınıza gidin ve tüm çerezleri ve önbelleği temizleyin. İkinci olarak, farklı bir VPN sunucusu kullanmayı deneyin. Bazı VPN sağlayıcıları Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Disney+ gibi farklı yayın platformları için optimize edilmiş sunucular sunar.

Bu işe yaramazsa, Netflix içeriğine sınırsız erişim sunan
Netflix için en iyi VPN’lerden
birini deneyebilirsiniz.

VPN seçerken, her VPN’in Fire Stick ile uyumlu olmadığını unutmayın, Fire Stick ile en iyi şekilde çalışan ExpressVPN’i öneririz ve VPN’i kendiniz test edebilmeniz için 30 günlük para geri ödeme garantisi ile birlikte gelir.

SSS – Fire Stick için Ücretsiz VPN

Fire Stick için en iyi ücretsiz VPN’i tartıştığımıza göre, sık sorulan bazı sorular hakkında konuşalım.

Fire Stick’imde nasıl ücretsiz VPN alabilirim?

Fire Stick’e ücretsiz VPN’in nasıl kurulanın olduğunu mu merak ediyorsunuz? Fire Stick’inizde ücretsiz VPN almak için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Fire Stick’inizin ana ekranına gidin ve arama simgesinetıklayın.
 2. VPN’inizi arayın ve seç ‘itıklatın.
 3. VPN uygulamasını seçtiğinizde Al veya İndir düğmesine tıklayın.
 4. Ücretsiz VPN artık Fire Stick’inize yüklenecektir.
 5. Uygulamayı açın, kimlik bilgilerinizi kullanarak giriş yapın ve uygulamayı başlatın.

Fire Stick için tamamen ücretsiz bir VPN var mı?

Fire Stick için VyperVPN, Windscribe ve Hide.Me gibi birden fazla ücretsiz VPN vardır. Ancak, yalnızca ExpressVPN gibi premium VPN’ler ABD Netflix, BBC iPlayer ve daha fazlası ile çalışmak için engellemeyi kaldırma özelliğine sahiptir.

Ücretsiz bir VPN Amazon Fire TV Stick izlemek için yeterli mi?

Genellikle, ücretsiz VPN’ler bant genişliği sınırları ve akış hizmetleri için destek eksikliğinedeniyle Fire TV izlemek için yeterli değildir.

Ücretsiz VPN Fire Stick cihazınızı güvende tutacak mı?

Evet, yukarıda listelemiş olduğum VPN, Fire Stick cihazınızı askeri düzeyde şifreleme protokolleri ile tamamen güvende tutabilir. Bazı ücretsiz VPN’ler verileri günlüğe kaydettiği ve güvenli olmadığı için riskli olsa da.

Fire Stick ile hangi ücretsiz VPN çalışır?

PureVPN, Ivacy, Windscribe ve ProtonVPN Fire Stick ile çalışır.

Hangi ücretsiz Fire Stick VPN size en fazla veriyi verir?

Windsribe ve Hide.Me en aylık verileri sunar (ayda 10 GB’a kadar). Hotspot Shield, 15 GB veri / ay sunar, ancak günlük 500Mb sınırı vardır.

Amazon Fire Stick için Ücretsiz VPN’lerin 2021’de kullanımı güvenli mi?

VPN’e bağlıdır. Orada kesinlikle kullanımı güvenli olmayan gölgeli ücretsiz VPN’ler ,ancak Hide.Me ve Windscribe gibi bazıları tamamen güvenli ve meşrudur.

Ücretsiz VPN’ler Fire Stick’te çalışmayacak mı?

Ücretsiz VPN’lerin çoğu Amazon Fire Stick’te çalışmaz. Çalışmamalarının nedeni, çoğu ücretsiz VPN’in Fire Stick cihaz platformunu desteklememeleridir. Yukarıda listelenen yalnızca birkaç ücretsiz VPN, Amazon Fire Stick ve diğer akış cihazlarıyla çalışmak için gereken araçları sağlar.

Sarma

Fire Stick için ücretsiz bir VPN, coğrafi kısıtlama sorununu kolayca çözmenize yardımcı olabilir. Ücretsiz VPN’lerin çevrimiçi gizliliğinizi geliştirmesini bekleyebilirsiniz; ancak, bant genişliği kapakları ve küçük bir sunucu sayısı ile uğraşmanız gerekir. Ücretsiz VPN’ler sadece Fire Sticks ile sınırlı değildir. Ayrıca, onları korumak için Windows, Mac, Android, iOS vb.

Tam özgürlük istiyorsanız, mükemmel seçeneğiniz 30 günlük para İade garantisi sunan premium bir VPN seçmektir. Örneğin ExpressVPN, Fire Stick’inizde istediğiniz engellenen akış hizmetlerine erişmenizi sağlayacak 30 günlük bir geri ödeme politikası sunar.

Tatmin olmazsanız, geri ödeme talep edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.

Fire Stick’te VPN kullanma hakkında paylaşmak istediğiniz herhangi bir düşünceniz varsa, aşağıda bir yorum bırakmayı unutmayın!