Reading Time: 8 minutes

Avustralya için en iyi VPN

Küresel olarak tüm ilçeler arasında, Avustralya’nın yeni ürün sürümleri alırken spektrumun en ucunda olmasını beklemiyorsunuz.

Avustralya, 2016’nınbaşından beri popüler torrent sitelerinde yoğun bir şekilde çöküyor. CNNtarafından yapılan bir makaleye göre, Avustralya’da 59 popüler torrent sitesine erişilemiyor.

Avustralyalı bir avustralyalıysanız veya oraya seyahat etmeyi planlayan bir turistseniz, yerel içeriğe de erişmeniz gerekir. Bu konuda ne yapabilirsin? Sizin için en iyi seçenek bir Sanal Özel Ağ.

Bu kılavuzda, Avustralya için size nihai özgürlük sağlayacak en iyi VPN’lerden bazılarını önerdim.

İşte Avustralya’da en iyi çalışan en iyi VPN’ler listemiz…

 1. ExpressVPN – Avustralya için genel olarak en iyi VPN. Yüksek hızlı sunucular, akış için askeri düzeyde şifreleme ile bağlanmıştır.
 2. Surfshark – Avustralya için en ucuz VPN. Sınırsız bağlantıda VPN etkinliğini gizlemenizi sağlayan bir kamuflaj modu sunar.
 3. NordVPN – Avustralya için en hızlı VPN. Sıkı bir kayıt tutma politikası ve son teknoloji şifreleme teknolojisi.
 4. IPVanish – Akış için harika VPN. Sağlam güvenlik ve uygun maliyetin mükemmel bir kombinasyonu.
 5. CyberGhost – Kullanımı kolay VPN uygulamaları. 45 günlük para İade garantisi ve 7 eşzamanlı bağlantı sunar.
 6. PIA – Tarayıcı uzantılı en iyi VPN. Internet Kill Switch gibi gelişmiş özelliklerle güçlü güvenlik.

2021’deki En İyi 6 Avustralya VPN’i

Son 48 saati Avustralya için en iyi VPN’leri listelemek için 30’dan fazla VPN’i test ederek geçirdik. Bunları hız, sunucu konumları, akış, güvenlik, IP sızıntıları ve şifreleme protokollerine göre test ettik.

Aşağıdaki hizmetler, Avustralya’da mükemmel çalışan premium VPN’lerden bazılarıdır. Seçtiğimiz hizmetler, ülkedeki tüm kısıtlanmış web sitelerine erişim sağlarken çevrimiçi gizliliğinizi tamamen artırabilir:

1. ExpressVPN – Avustralya için Genel Olarak En İyi VPN

Expressvpn-#4-En İyi-VPN-For-Avustralya

Avustralya sunucuları: Sunulan

Engellenmemiş akış hizmetleri: Netflix, Amazon Prime, Hulu, Disney Plus, DAZN, YouTube TV.

Şifreleme protokolleri: AES 256-bit, OpenVPN

Cihaz uyumluluğu: iOS, Mac, Android, Windows, Samsung Smart TV, Fire Stick, Kodi, Roku, PS4, vb.

Hız: 100 Mbps bağlantıda 86 Mbps

DNS sızıntı testi: Geçirilen

ExpressVPN Avustralya için en iyi VPN’dir ve Avustralya’daçevrimiçi gizliliğinizi güvence altına almak için harika bir seçenektir. Bu hizmet biraz pahalı; ancak, kesinlikle diğerlerinden farklı performans gösterir.

ExpressVPN, sunuculardan başlayarak Sydney, Melbourne, Perthve Brisbane’de özel sunuculara sahip 94 ülkede yaklaşık 3.000’den fazla sunucusunmaktadır. Bu kadar geniş bir sunucu ağıyla, Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Videove diğerleri gibi uluslararası yayın hizmetlerini kolayca izleyebilirsiniz.

ExpressVPN ile Avustralya’da ABD Netflix’i alabilir ve diğer Amerikan yayın platformlarıyla birlikte Avustralya’daki HBO Max’e de erişebilirsiniz. Amerikan akış platformlarının yanı sıra, Avustralya’daki BFI Player’ave diğer İngiliz akış sitelerine erişmek için de mükemmel bir seçimdir.

ABC TV, SBS, NITV ve Seven gibi yerel Avustralya içeriklerini dünyanın her yerinden işletim sistemlerinizde takip etmek isteyen arkadaşlarımız için Windows, macOS, Linux, Android, iOS. ExpressVPN ayrıca İngiliz Virgin Adaları. Ülkenin gizlilik onaylayan yasalar, Kendilerinin günlüğe kaydedilmesini istemeyen Avustralyalı kullanıcılar.

ExpressVPN, sektördeki çoğu VPN’den önemli ölçüde pahalıdır. Hizmetlerini 30 günlük geri ödeme politikasıile . Bu kadarıyla, ExpressVPN kesinlikle Avustralya’daki en iyi değer VPN.

Daha fazla bilgi için ExpressVPN inceleme kılavuzumuza bakın.

Pros
 • 94’den fazla ülkede 3.000’den fazla sunucu
 • Beş eşzamanlı bağlantı
 • Son teknoloji güvenlik ve şifreleme
Cons
 • Çoğu sağlayıcıdan biraz pahalı

AVUSTRALYA İçİn EN İyİ VPN: ExpressVPN en iyi seçimimizdir. Bu VPN, Avustralya’da Optus Sport gibi bazı yerel Avustralya içeriklerini yurtdışında kullanmak için kullanabileceğiniz 5 özel sunucu sunar.

100 Server Available in Australia
Avail 49% Discount
ExpressVPN Alıp Alın30 Days Money Back Guarantee

2. Surfshark – En İyi VPN Avustralya

Surfshark-#2-En Hızlı-VPN-Avustralya

Avustralya sunucuları: Sunulan

Engellenmemiş akış hizmetleri: Netflix, Crave TV, Amazon Prime, CBC, Hulu, Disney Plus.

Şifreleme protokolleri: AES 256-bit, OpenVPN, IKEv2

Cihaz uyumluluğu: iOS, Mac, Android, Windows, Samsung Smart TV, Fire Stick, Xbox.

Hız: 100 Mbps bağlantıda 78 Mbps

DNS sızıntı testi: Geçirilen

İkincisi, Avustralya’daki en iyi VPN listemizde Surfshark. En yüksek hıza sahipbir VPN almak istiyorsanız, Surfshark.’ dan başka almak için daha iyi bir VPN yoktur. Ayrıca sadece uygun fiyatlı bir seçenektir .

3.200+ sunucuya sahiptir ve 65 ülkede mevcuttur. Şu anda, Avustralya’da beş şehirde,yani Melbourne, Sydney, Brisbane, Perthve Adelaide’de 36’dan fazla sunucu sunuyorlar. Avustralya’nın beş büyük şehrindeki sunucularla, yurtdışındaki insanlar SBS Viceland HD, 7HD, 7two, 7mateve 7flix‘teki konum şovlarıyla kendilerini kolayca güncel tutabilirler. Hizmet ayrıca Windows, macOS, Linux, Android, Android TVve iOSgibi tüm büyük platformlarla da uyumludur.

AES 256- bit şifreleme, Intenet Kill anahtarı, CleanWeb ve Multi-hop, Surfshark’ın cephaneliğinde bulunan birkaç özellik arasındadır. Ayrıca, Surfshark bağımsız bir kuruluş olan Cure53 tarafından denetlenen bir günlüğe kaydetme politikasına sahiptir. Sağlayıcı, çevrimiçi etkinliklerinizi herhangi bir şekilde kişinize bağlamak için kullanılabilecek sizin hakkında hiçbir kayıt tutmaz. Genel olarak, Avustralya için en hızlı VPN ve torrent sitelerine erişmek ve indirmek için en iyisidir.

Surfshark incelememizdebu VPN’in tüm özelliklerini ayrıntılı olarak okuyun.

Pros
 • Meer dan 3.200 servers in 65 landen
 • sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • Askeri düzeyde şifreleme ve üçüncü taraf denetimi
Cons
 • Orta büyüklükte bir sunucu ağı sunar
 • Sınırlı P2P Sunucuları

AVUSTRALYA İçİn BÜTÇE VPN: Surfshark ucuz fiyatlar sunuyor. Bu VPN, Avustralya’daki arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabileceğiniz kullanıcılara 3200’den fazla sunucu ve sınırsız çoklu giriş sunar.

36 Server Available in Australia
Avail 81% Discount
Surfshark'ı alıp alın30 Days Money Back Guarantee

3. NordVPN – Avustralya için en hızlı VPN

Nordvpn-#6-top-vpn-avustralya

Avustralya sunucuları: Sunulan

Engellenmemiş akış hizmetleri: Netflix, Hulu, Amazon Prime, CBC, Disney+, DAZN, YouTube TV.

Şifreleme protokolleri: AES 256-bit, OpenVPN, IKEv2

Cihaz uyumluluğu: iOS, Mac, Windows, Android, Akıllı TV’ler, Fire Stick, Xbox, PS4, Kodi, Roku.

Hız: 100 Mbps bağlantıda 82 Mbps

DNS sızıntı testi: Geçirilen

NordVPN, kullanıcıya iyi bir engelleme gücü verirken çevrimiçi gizliliği artırabilen çok çeşitli özelliklere sahip güçlü bir VPN’dir.

Başlangıç olarak, 59 ülkede 5.400’den fazla sunucudan oluşan büyük bir ağa sahiptir. Bunlardan 190’ı Avustralya VPN sunucularıdır. NordVPN sunucularının çoğu torrentler için optimize edilmiştir, diğerleri ise akış için mükemmeldir. Bu nedenle, Avustralyalı kullanıcılar NordVPN ile torrent web sitelerinin engelini kaldırabilir ve ABD Netflix, BBC iPlayer, Hulu, BT-Sports, Channel4, ITVve benzerine erişebilir. Benzer şekilde, yurtdışında yaşayan insanlar Racing.com, STQ, 9HD , 9Gemve 9Go’da en sevdikleri şovlara ayak uydurabilirler!

Özellikler açısından NordVPN CybserSec, DoubleVPN, Onion Over VPN ve kill switch. Bu mekanizmalar gizliliğinizi ve güvenliğinizikoruyacaktır Avustralya siber alanındagizlenen çeşitli çevrimiçi tehditlerden korunmanızı sağlar . Sağlayıcı ayrıca garanti eder sıfır günlüğe kaydetme politikası Avustralya hükümeti gözetim radarıaltında kalmak isteyen kullanıcılar için idealdir .

NordVPN 30 günlük para İade garantisi sunar ve aynı anda 6 cihazda kullanılabilir. Windows, macOS, Android, iOS, Firestickve Android TV cihazlarınızı tek bir abonelikle tamamen koruyabilirsiniz.

Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için, nordvpn hakkında ayrıntılı incelememiz.

Pros
 • 59 ülkede 5.400+’ın sunucu gücü
 • 6 gelijktijdige verbindingen
 • CyberSec, Çift VPN, VPN Üzerinden Soğan
Cons
 • Belirli sunucularda desteklenen torrent
 • Yavaş sunucu bağlantısı

HIZLI VE GÜVENİlİR: NordVPN süper hızlı Avustralya sunucuları sunar. Bu sunucularla birlikte, bu VPN ayrıca kill switch, AES 256 bit şifreleme ve daha fazlası gibi bazı gelişmiş güvenlik özellikleri de sunar.

258 Server Available in Australia
Avail 68% Discount
NordVPN'i alıp alın30 Days Money Back Guarantee

4. IPVanish – Akış için En İyi Avustralya VPN ‘i & Kodi

IPVanish

Avustralya sunucuları: Sunulan

Engellenmemiş akış hizmetleri: Netflix, Amazon Prime, Hulu, Disney Plus, HBO Max.

Şifreleme protokolleri: AES 256-bit, OpenVPN

Cihaz uyumluluğu: iOS, Mac, Android, Windows, Akıllı TV’ler, Fire Stick, oyun konsolları.

Hız: 100 Mbps bağlantıda 55 Mbps

DNS sızıntı testi: Geçirilen

Toplamda, IPVanish 140’tan fazla ülkede 1600’den fazla sunucu sunar. Sadece Avustralya’da bulunan 55′ den fazla sunucuya ve 5 şehirde varlığa sahiptir: Sidney, Melbourne, Perth, Adelaide ve Brisbane. Netflix, BBC iPlayer, Hotstar, Sony Liv, YouTube TV US, UKTV ve Disney+’a bu kadar yaygın bir ağ erişimi ile hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Avustralyalı bir gurbetçiyseniz veya yurtdışına seyahat ediyorsanız, 9Life, 9Rush, NBN, 10 HD, 10 Peachve TVSN gibi yerel Avustralya içeriklerine IPVanish üzerinden her zaman erişilebilir. IPVanish, Avustralya’da yalnızca 30 günlük geri ödeme politikası ile kullanılabilen en ekonomik VPN’lerden biridir.

IPVanish’in merkezi ABD‘dedir , zorunlu veri saklama yasaları vardır. Ancak, IPVanish mükemmel bir günlüğe kaydetme politikasına sahiptir ve kullanıcıların gizliliğe duyarlı bilgilerini depolamaktan kaçınır.

Bunun dışında Split-Tunneling ve Internet Kill Switch gibi gelişmiş güvenlik özellikleri sunar. Sınırsız eşzamanlı bağlantı ile pencerelerinizi,macOS, Linux, Android, iOS, Firestick, Android TV, PS4, Xbox ve Roku’yu tamamen güvenli hale getirebilirsiniz.

Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için lütfen uzmanlarımız tarafından yapılan KıLAVUZ IPVanish incelemelerine bakın.

Pros
 • Dünya çapında 1600’den fazla sunucu
 • Kodi cihazlar için mükemmel bir seçim
 • 256 bit askeri düzeyde şifreleme
 • sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • 30 dagen geld-terug-garantie
Cons
 • Abd merkezli
 • Sınırlı Ödeme İşlemcisi desteği

SOLID STREAMING VPN: IPVanish coğrafi olarak kısıtlanmış sitelerin engelini kaldırabilir. 1600’den fazla sunucusunu kullanarak Avustralya’daki Netflix, Hulu, Amazon Prime, YouTube TV vb.

55+ Server Available in Australia
Save up to $89
IPVanish Alıp Bul30 Days Money Back Guarantee

5. CyberGhost – Avustralya için Güvenli VPN

CyberGhost-#5-en iyi-vpn-avustralyalılar için

Avustralya sunucuları: Sunulan

Engellenmemiş akış hizmetleri: Netflix, Disney+, Amazon Prime, HBO, CBC, Crave TV, YouTube, Hulu.

Şifreleme protokolleri: AES 256-bit, OpenVPN

Cihaz uyumluluğu: iOS, Mac, Windows, Akıllı TV’ler, Roku, Fire Stick, PS4.

Hız: 100 Mbps bağlantıda 62 Mbps

DNS sızıntı testi: Geçirilen

Sırada CyberGhostvar. CyberGhost toplamda 89 ülkede yaklaşık 6.700’den fazla sunucu sunmaktadır. Sadece Avustralya için, CyberGhost Melbourne ve Sydney’deyaklaşık 242 sunucu sunuyor. Melbourne ve Sydney sunucuları sayesinde Prime7, ishop TV, GWN7, Nine Regional ve Aspire TV’yi yurtdışından kolayca izleyebilirsiniz.

CyberGhost, Avustralyaiçinde ve dışında akış hizmetlerinin engelini kaldırmak söz konusu olduğunda ağır bir vurucudur. ESPN +, Spotify, UKTV, Sling TV, NHK, CCTV ve Windows, macOS , Android , iOS,Firestick, Android TV, Roku, Xbox ve Play Station gibi tüm büyük işletim sistemlerine erişmeyi denedim ve zahmetsizce çalıştı.

Özellikler söz konusu olduğunda, 256 bit şifreleme, IP paylaşımı, İnternet Kill Switch ve diğer birçok şaşırtıcı torrent özelliğine sahip olursunuz. Ayrıca, sağlayıcı, kullanıcının içinin rahat olması için gizliliği onaylayan bir günlüğe kaydetme politikasına sahiptir. Ayrıca yedi eşzamanlı bağlantı ile 45 günlük para İade garantisi sunar.

Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için lütfen CyberGhost incelememizi okuyun.

Pros
 • 90 ülkede 6.700’den fazla sunucu
 • Yedi Eşzamanlı bağlantı
 • 45 dagen geld-terug-garantie
Cons
 • Tehlikeli veri yargı yetkisi ve anonimlik
 • Sınırlı ödeme seçenekleri

KULLANICI DOSTU VPN: CyberGhost kullanımı kolay uygulamalar sunar. Bu VPN, ülkedeki hizmetlerinden yararlanmak için tüm büyük cihazlarda özel uygulamalar ve 7 eşzamanlı bağlantı sunar.

100 Server Available in Australia
Avail 83% Discount
Cyberghost Alıp Alın45 Days Money Back Guarantee

6. PIA VPN – Avustralya’da Torrent için en iyisi

PIA-#6-en iyi-vpn-avustralyalılar için

Avustralya sunucuları: Sunulan

Engellenmemiş akış hizmetleri: Netflix, Amazon Prime, HBO, YouTube, Hulu, NBC.

Şifreleme protokolleri: AES 256-bit, OpenVPN

Cihaz uyumluluğu: Mac, Windows, iOS, Android, Akıllı TV’ler, Kodi, Fire Stick, PS4.

Hız: 100 Mbps bağlantıda 67 Mbps

DNS sızıntı testi: Geçirilen

Private Internet Access, çevrimiçi etkinliğinizi ve Avustralya’daki 3000’den fazla sunucunuzu tamamen gizleyen güçlü şifreleme sağlar. Bu VPN hizmeti hakkında sevilecek çok şey var. Hulu, Disney, UKTV, BBC iPlayer, ITV, NHK , CCTV, France TV gibi coğrafi olarak kısıtlanmış içerikleri kolaylıkla izlemenize izin veren 77 ülkede 35.000’den fazla sunucuya sahiptir.

Yurtdışında yaşayan kullanıcıların SCA Seven, Imparja, MTN, MDN, Sky Newsve 10 Peach’de yerel Avustralya içeriğini izlemesi için Avustralya’daki 3000’den fazla sunucu. Ayrıca macOS , Windows, Android, iOS, Android TV, Firestick, Linux ve Routergibi popüler cihazlarda kolayca yapılandırılabilir. Avustralya sunucusunda torrent de mutlak bir esinti oldu.

256 bit şifreleme, ağ trafiğinizi şifrelemenize yardımcı olur. PIA sizi aksatsa bile, internet kill switch özelliği otomatik olarak internet bağlantınızı kesmelidir. PIA da oldukça uygun fiyatlı. Sadece maliyeti $ 2.69 / mo 30 günlük para İade garantisi ve 10 eşzamanlı bağlantı.

Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için, işte Özel İnternet Erişimi incelememiz.

Pros
 • 77 ülkede 35.000’den fazla sunucu
 • En büyük VPN sunucu ağı
 • 10 eşzamanlı giriş.
Cons
 • Merkezi ABD’de
 • Bazı akış web sitelerinin engelini kaldırma sorunlarıyla karşı karşıya

GÜVENİlİR VE GÜVENLİ: PIA güvenilir bir hizmet sunar. Bu VPN, P2P için optimize edilmiş sunucularıyla dünya çapında 23000’den fazla sunucu ve torrent için inanılmaz hızlar sunar.

1400 Server Available in Australia
Avail 77% Discount
Neem pia en neem het30 Days Money Back Guarantee
VPNsExpressVPNSurfhaaiIPVanishCyberGhostPia
Avustralya Sunucularımevcutmevcutmevcutmevcutmevcutmevcut
Eşzamanlı bağlantılar5sınırsız610710
AkışNetflix, YouTube, HBO, Amazon Prime, Hulu ve daha fazlasıNetflix, BBC iPlayer, Hulu ve daha fazlasıNetflix, YouTube, HBO, Amazon PrimeNetflix, Youtube ve Daha FazlasıYouTube, HBO, Netflix ve daha fazlasıNetflix, BBC iPlayer, Hulu ve daha fazlası
snelheid86 Mbps78 Mbps82 Mbps55 Mbps62 Mbps67 Mbps
prijs$2.69/mo

 

Avustralya’da iyi bir VPN seçmenin kriteri

Size Avustralya için en iyi VPN’leri sağlamak için, araştırmamın ve incelememin dayandığı bazı kriterler ayarlamam gerekiyordu. Avustralya’da kendiniz için bir VPN seçerken de göz önünde bulundurmanız gereken kıyaslama aşağıdadır.

 • Güvenlik ve Gizlilik – Tüm VPN’lerin güvenli ve anonim olması gerekiyordu. Avustralya hükümetinin gözetiminden korunacağınızdan emin olmak için gizlilik politikaları ve güvenlik özellikleri hakkında derin bir çalışma yapılması gerekir.
 • Şifreleme – Avustralya 5 göz ittifakının bir parçası olduğundan, çevrimiçi gizliliğiniz için internet kill switch, kayıt tutmama politikası ve DNS sızıntı koruması gibi güçlü şifreleme ve güvenlik özellikleri zorunludur.
 • Coğrafi Engelleme ve Hız – Güvenlik dışında, tüm VPN’ler dünyanın her yerinden sınırsız coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe yüksek hızda erişim sağlayabilmelidir.
 • Torrent – VPN sağlayıcıları size P2P destek sunucuları sunabilmelidir, böylece herhangi bir tereddüt veya endişe duymadan torrent indirebilirsiniz. :
 • Eşzamanlı bağlantı – Eşzamanlı bağlantılar, hesabınızı istediğiniz zaman tek bir cihazda kullanmanıza olanak sağlar. Listelediğimiz tüm VPN sağlayıcıları 5 veya daha fazla eşzamanlı bağlantıya izin verir.
 • Para İade garantisi:Hizmet beklentilerinize göre çalışmıyorsa sizi abonelikten çıkarmak için bir arka kapı. Listemdeki her VPN denenmiş ve test edilmiş para İade garantisi ile birlikte gelir.

Avustralya’da Neden VPN’e İhtiyacınız Var?

Avustralya hükümeti, ulusal güvenlik bahanesiyle sivillerin meta verilerine kolay erişime sahip. Bir anket, Avustralyalıların genel olarak güvenlikleri için gözetime karşı olmadığını gösterdi. Bununla birlikte, Avustralyalılar sadece hafifçe hükümet gözetimini kabulediyorlar , bu yüzden bundan da çok mutlu değiller.

Ülkedeki istihbarat kurumları, internet ve telefon kayıtlarınızı, bilgilerinizi en az 2 yıl saklamakzorunda olan ilgili şirketlerden talep edebilir. Bu ciddi bir gizlilik endişesidir ve VPN’lerin ülkedeki önemini her zamankinden daha fazla artırmaktadır.

Bunun dışında, Avustralya Netflix ABD, İngiltereve Kanadagibi diğer bölgelerdeki mevcut içeriğin yalnızca bir kısmını alır. Ayrıca, Avustralya da sözde bir Çevrimiçi Mal Vergisiuygular. Bu vergi, Avustralya Hükümeti’nin değeri 1000 AUD’nin altındaki tüm dijital ürünler için ekstra% 10 ücret talep etmesine izin verir.

Bu yasa sayesinde, ortalama bir Netflix aboneliğinin fiyatı% 20 arttı. Avustralya Netflix kütüphanesindekisınırlı içerik göz önüne alındığında, böyle ağır bir fiyat ayarlaması haklı değildir. Vpn ile, Avustralya’da İsteğe Bağlı Motor Trendi ‘nin engelinikolayca kaldırabilirsiniz.

Hepsi bu kadar değil. Avustralya, ihlal başına ortalama 834.833açık kayıt ile veri ihlalleri ve açığa çıkan kayıtlarda küresel olarak en savunmasız beşinci ülkedir.

2012’de Avustralya İletişim Bakanı, hükümetin ülkedeki ISS’lere gönderdiği bildirimler nedeniyle, internet kullanan Avustralyalıların% 90’ından fazlasının içeriklerini filtrelendireceğinisöyledi.

Başlangıçta sansür, çocuk istismarı ve benzeri ciddi suçları durdurmaya odaklandı, ancak 2015’te telif hakkı materyali ihlalini kapsayacak şekilde genişletildi. Hükümet, ISS’lere Pirate Bay, Torrentzve TorenHoundgibi daha fazla torrent web sitesini sansürlemelerini emrediyor.

Bunların hepsi, şu anda Avustralya’da çevrimiçi gizliliği artırmak için önlemler almaya başlamanız için gerekli temel nedenlerdir. Özetlemek gerekirse, aşağıdakilerden herhangi birini önemsiyorsanız Avustralya için en iyi VPN’e ihtiyacınız vardır:

 • Devlet gözetiminden saklanmak
 • Netflix ve diğer yayın/eğlence hizmetlerinde coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişme
 • Bilgisayar korsanlarına ve veri ihlallerine karşı güvende kalma
 • Hükümet web hizmetlerinizi filtreliyor

Avustralya’da Veri Saklama ve Korsanlıkla Mücadele Yasaları

Avustralya, copyright ihlaline ve yasa gereği zorunlu veri saklama gereklilikleri yoluyla kullanıcının gizliliğini ihlal etmesine karşı daha katı hale geliyor. Bunlar sadece gözetleme kurumlarının işlerini yapmasını ve masum vatandaşların işine burnunu sokmasını kolaylaştırır.

Veri saklama ve gözetim

Avustralya’daki veri saklama yasaları, ISS’leri ve telekom şirketlerini e-postalar ve kısa mesajlar da dahil olmak üzere müşterilerin meta verilerini en az iki yıl boyunca günlüğe kaydetmeye zorluyor!

Centrelink, Australia Post Kurumsal Güvenlik Grubu ve Avustralya Vergi Dairesi de dahil olmak üzere Avustralya’daki bu engelleme ve erişim yasasını takip eden birçok önemli kuruluş vardır.

Şirketlerin Avustralya’daki her birey için günlüğe kaydettiği veriler şunlardır:

 • Ziyaret edilen web siteleri
 • Kullanıcının konumu
 • Oturum süresi
 • Bağlantı tarihi/saati
 • Kullanıcıların kişisel bilgileri (kullanıcı adı vb.)
 • Ağ türü (Wi-Fi, geniş bant, 4G vb.)

Bunun çılgınca olduğunu düşünüyorsanız, daha fazlası için kendinizi destekleyin:

Avustralya’daki yetkililer, yasal bir izin bile almadan Avustralya’daki gazetecilerin meta verilerine erişiyor! Devletin emrinde bulunan teknolojilere meydan okumak zordur ve VPN’ler bile sizi gözetimdenkoruyamayabilir.

Yine de, bu kesinlikle devletin işini daha da zorlaştırabilir. Bu anlamda VPN’ler gerçekten de çevrimiçi gözetime karşı önleyici bir önlemdir.

Avustralya’da P2p dosya paylaşım ve torrent

2016’danbu yana, devlet Torrent’i Avustralya’daoldukça ciddiye almaya başladı. Avustralya federal mahkemesi ISS’lerin The Pirate Bay, Torrentz, IsoHunt, Torrent Houndve Solar Moviegibi blok sitelerini düzleştirmelerini emretti.

Girişim başarılıoldu. Aslında, Avustralya Site Engelleme Etkinliğitarafından hazırlanan bir rapora göre, Avustralya’nın bu web sitelerine olan trafiği% 53 düştü.

Gerçekten büyük bir hit.

Çatlağıdaha da tırmandırmak için, korsan sitelerinin bir başka büyük parçası 2017’deengellenenler listesine eklendi. Sonuç olarak, 59 torrent sitesi daha engellendi, toplam sayıyı 340‘a getirdi.

2018’denbaşlayarak, Avustralya hükümeti torrent siteleriyle ilişkili aynalara ve proxy’lere odaklandı.

Son darbeyi indirecek olan Avustralya Parlamentosu, Telif Hakkı Yasası’nayeni bir değişiklik ekledi. Yeni değişiklik ISS’lere popüler aynaları ve proxy sitelerini indirmelerini emretti.

Yeni değişiklik ayrıca Google’ı torrent sitelerine ve aynalarına ve proxy’lerine URL bağlantılarını deindex yapmaya zorlar.

2021’de Her Yerde Avustralya IP Adresi Nasıl Elde Edilebilir

Bir VPN’in Avustralya sunucusu varsa, kolayca bir Avustralya IP’si alabilirsiniz. Örneğin, Foxtel akış hizmeti yalnızca Avustralya’da kullanılabilir ve Foxtel’i denizaşırı ülkelerde izlemekistiyorsanız, yerel bir Avustralya IP adresine ihtiyacınız vardır:

İşte nasıl elde edebilirsiniz:

 • Foxtel web sitesine erişmeyi denerseniz, şu hatayı gösterir:

Foxtel Hatası

ExpressVPN

 

 • Express-VPN uygulamasını cihazınıza indirme ve yükleme

ExpressVPN-Uygulaması

 

 • Oturum açma ayrıntılarını girin ve VPN’i Avustralyalı bir sunucuya bağlayın

Expressvpn-Avustralya

 • Foxtel web sitesini tekrar açın ve bu sefer her şeyi yayınlayabilirsiniz!

Stream-Foxtel-Avustralya

 

Avustralya VPN kullanarak erişebileceğiniz Avustralya’daki bazı popüler akış hizmetleri şunlardır:

 • Netflix Türkiye
 • 10Play Avustralya
 • Nakavt
 • stan
 • Amazon Prime Video
 • Foxtel Şimdi
 • CBS 10 Tüm Erişim
 • Apple TV+
 • Disney+

Avustralya için Ücretsiz VPN Kullanmalı mıyım?

Şu anda kendinize soruyor olmalısınız, “Avustralya’da hangi ücretsiz VPN’ikullanabilirim?”, şey yok . Ücretsiz VPN’ler Avustralya gibi bir ülkede korkunç bir fikirdir. Avustralya’da ücretsiz bir VPN’den kaçınmanınarkasındaki nedenlerden bazıları şunlardır.

Bant Genişliği – Ücretsiz VPN sağlayıcılarının çoğu hesaplarında sınırlı bir bant genişliği sunar. Bu bant genişliği o kadar düşüktür ki, HD Kalitesinde bir TV dizisi bölümünü tamamlamanıza zar zor yardımcı olabilir. Popüler coğrafi olarak kısıtlanmış içeriği yayınlamak ve torrent indirmek istiyorsanız, kesinlikle sınırsız bant genişliğine sahip premium bir VPN sağlayıcısı almak istersiniz.

Sunucu Konumları – Bu ücretsiz VPN sağlayıcıları en az sayıda sunucu konumu sunar. Sayıları 3 ila 5 sunucu arasındadır. Çoğu zaman, bu sunucular VPN’in amacınız için uygun olup olmadığı hakkında size zar zor bir fikir verebilir.

Hız – Daha önce de belirttiğimiz gibi, sunucu konumlarının sayısı düşüktür; üzerindeki sunuculara bağlanan maksimum sayıda kişi eklerseniz, uzun süreli bir hız bağlantısı elde edersiniz. Hız bazen o kadar düşüktür ki, bir web sayfasını zar zor açabilir veya internette gezinebilirsiniz.

Güvenlik ve Gizlilik – Ücretsiz VPN sağlayıcıları genellikle daha az gelir veya hiç gelir nedeniyle en son teknolojiye sahip şifreleme ve güvenlik araçlarına yatırım yapmaz. Ağ güvenlik ağlarının modası geçtikçe, bilgisayar korsanlarının kullanıcıların verilerini ele geçirip çalması gittikçe kolaylaşıyor. Bazı durumlarda, bu ücretsiz VPN sağlayıcıları kullanıcı bilgilerini ve verilerini farklı makamlara satarken yakalanır.

Bu neden tek başına, hükümetin sürekli olarak kitlesel gözetime dahil olduğu ve hükümet veya din hakkında söylediğiniz her şeyin yasal işlemlerde aleyhinize kullanılabileceği Pakistan gibi ülkelerde insanları premium bir VPN sağlayıcısı kullanmaya zorlamak için yeterlidir. Bu nedenle, oradaki internet kullanıcıları, Pakistan’daki en iyi VPN’lerleinternet özgürlüğü kazanmak zorunda kalıyorlar.

Ancak, Avustralya’da coğrafi olarak kısıtlanmış yabancı içeriğe erişmek için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz VPN’i arıyorsanız, şunlara göz atın:

 1. Hide.Me
 2. ProtonVPN
 3. Windschrijver

Avustralya’da her maliyetle kaçınılması gereken VPN’ler

Birkaç VPN sağlayıcısının altında listeledik ve avustralya’daher maliyetle onlardan kaçınmanızı öneririz. Arkasındaki neden basittir; çevrimiçi gizliliğinizikolayca engelleyebilir veya zarar verebilirler.

Hola

Hola Isreal merkezlidir ve diğer VPN sağlayıcılarından çok farklıdır, bu da VPN şirketineait bir sunucu ağına bağlanmanıza izin verir. Bunun yerine, Hola kullanıcıları bant genişliğini büyük bir P2P ağınınbir parçası olarak bağlayabilir ve kullanabilir. Açıkçası, bu büyük güvenlik, gizlilikve yasal kaygılar içerir. Kullanıcılar birbirlerinin internet ağını, büyük bir dağıtılmış hizmet reddi (DDoS) saldırısıbaşlatmak gibi yasadışı etkinlikler için kolayca kullanabilirler.

HideMyAss

Inç 2011, HMA, Cody Kretsinger’in tutuklanmasına neden olan kanıtları teslim etmek için mahkeme emrine uydu. LulzSec hacker bir saldırı ile ilgili Sony Pictures web sitesi. HMA, kullanıcılarının internet trafiğinin içeriğini kaydetmediğini, ancak ayrıntılı olarak kullanıcıların meta veri günlüklerini içeren gerçek IP adresleri, şarj etmek için yeterliydi Kretsinger bir suç işliyor.

Şimdi İngiltere Snooper Tüzüğü‘nden geçtiğine göre, hizmet sağlayıcıların kullanıcılarının çevrimiçi olarak ne yaptığına dair ayrıntılı günlükleri tutmalarını gerektiren, İngiltere merkezli HideMyAss, gizlilik bilincine sahip herhangi bir kişinin kaydolmak isteyeceği son hizmet gibi görünüyor.

Avustralya’daki VPN’ler hakkında insanların görüşleri

Reddit ve Twitter’daki birçok kişi, Avustralya için en iyi VPN’ler olarak yukarıdaki VPN’leri inceledi. Twitter kullanıcılarının söylediklerine bakalım:

en iyi-vpn-for-australia-twitter-1

 

en iyi-vpn-for-australia-twitter-2

Surfshark’a kefil olan Avustralyalı bir VPN kullanıcısının ekran görüntüsü:

en iyi-vpn-for-australia-reddit-1

Avustralya VPN’lerinin SSS’si (2021)

Avustralya VPN’leri hakkında sık sorulan bazı soruları görelim.

VPN Avustralya’da yasal mı?

Evet, VPN’ler Avustralya’da tamamen yasaldır. Avustralya da dahil olmak üzere birçok batı ülkesi VPN hizmetlerinin sınırsız kullanımına izin verir. 2015 yılında çıkan bir yasa, telif hakkı ihlal edilen herkesin federal mahkeme kararını ülkede engellemesini caiz kıldı. Şimdiye kadar VPN’lere karşı başka bir yasama hamlesi yapılmadı.

Bir VPN’in Avustralya Doları fiyatı ne kadardır?

Avustralya’da iyi bir VPN’in ortalama maliyeti yaklaşık 6,57 Avustralya Dolarıdır (5 Abd doları). Ancak, statik IP gibi ek özellikler istiyorsanız ve ne kadar süreyle tamamlamaya istekli olduğunuz sağlayıcıya bağlı olarak bu önemli ölçüde dalgalanabilir. Genel olarak VPN’ler 1 ay, 1 yıl veya birden çok yıllık abonelikler sunar. Abonelik süresi ne kadar uzunsa, hizmet için ayda o kadar az ödeme yaparsınız.

Avustralya’da torrent yapmak yasal mı?

Hayır, torrent yapmak Avustralya’da yasaktır. Telif hakkıyla korunan materyalleri torrentleme Avustralya’da bir suçtur, ancak çok az uygulama vardır. Telif hakkı sahiplerinin, daha sonra spekülatif faturalama adı verilen bir uygulama kullanmaktan tazminat talep edebilecekleri torrent kimlikleri için ISS’leri başarılı bir şekilde dava etmeleri nadirdir.

Hangi VPN’in Avustralya sunucusu var?

Birçok VPN Avustralya’da birden fazla sunucu sunar. Daha popüler olanlardan bazıları ExpressVPN, NordVPN ve Surfshark’tır.

Avustralya TV’lerini yurtdışında nasıl ücretsiz izleyebilirim?

Avustralya TV’yi yurtdışında ücretsiz izlemek için tek yapmanız gereken ücretsiz bir VPN’in Avustralya sunucusuna bağlanmak ve en sevdiğiniz Avustralya şovlarını görüntüleyebilirsiniz.

Avustralya’daki ABD Netflix’ine yasal olarak erişebilir miyim?

Evet, VPN kullanarak Avustralya’daki ABD Netflix’ine yasal olarak erişebilirsiniz. VPN kullanmak yasa dışı olmasa da, farklı bir bölgeye erişmek Netflix kütüphanesi Netflix politikalarını ihlal eder.

VPN, Avustralya’daki veri saklama yasalarının üstesinden gelmeye yardımcı olabilir mi?

Evet, VPN Avustralya’daki veri saklama yasalarını aşmanıza yardımcı olabilir. Burada, bir VPN kullanıyor olsanız bile, siber uzaya göz atmak için ISS’nizin ağına güvenmeniz gerektiğini belirtmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Bir VPN gerçek konumunuzu, IP adresinizi, etkinliğinizi dünyanın geri kalanından kesinlikle gizleyebilirken, ISS’nizin cihaz ayrıntıları ve trafik hacmi gibi hala kaydedebileceği birkaç şey vardır.

Avustralya’da ABD Amazon Prime nasıl izlenir?

ExpressVPN’in VPN hizmetini veya Smart DNS hizmetini kullanarak ABD Amazon Prime Australia’yı izleyebilirsiniz. VPN yönüne zaten aşina olsanız da, ExpressVPN “MediaStreamer” adlı bir Akıllı DNS hizmeti sunar. Bu hizmet, VPN’i bağlamadan akıllı TV’ler, Play Station, Xbox, Firestick, Android TV ve Router gibi cihazlarınızdaki coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmenizi sağlar.

MediaStreamer hizmeti, VPN yapılandırması için zor cihazlarda akış hizmetlerini kolayca yapılandırmanıza ve bunlara erişmenize izin verse de, hiçbir güvenlik veya şifreleme sunmaz.

Sarma

Avustralya’daki gizlilik durumu her geçen gün daha da kötüleşiyor. Bu, Avustralya için en iyi VPN‘i kullanmayı önemli kılar. Sadece çevrimiçi gözetimdengüvende kalmakla kalmayacaksınız , bir dereceye kadar Avustralya’da, aynı zamanda ülkedeki kısıtlanmış / sansürlenmiş içeriğe de erişebileceksiniz.

Bu nedenle, bir VPN, özellikle ExpressVPN, Avustralyalı kullanıcılar için en çok önerilen VPN’dir, Avustralya’dahakim olan belirli sorunlarla başa çıkmak için gerekli tüm özellikleri kapsar.

Acele ederseniz, ExpressVPN sınırlı süresinden yararlanabilirsiniz 12 Ay + 3 Ay Ücretsiz teklifi, ayrıca 30 günlük para İade garantisi.

Maksimum indirim VPN’leri almak için ömür boyu VPN fırsatlarından yararlanabilirsiniz.