Reading Time: 5 minutes

Alışveriş çantalarınızı hazırlayın ve çoraplarınızı doldurun, tatil sezonu burada millet. Ateşin etrafında toplanma ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirme zamanı.

Noel birçok şeyle bilinir. Çok fazla kar, aile, harika yemekler ama en önemlisi, sezon sonu satışları.

Diğer sezonluk fırsatlardan yararlanma şansınız olmadıysa, şimdi en
iyi VPN fırsatları
ile en cazip indirimlerden bazılarını yapmak için son şansınız.

Bu yıl akıllara durgunluk veren Noel fırsatları sunan sektörün en iyi VPN sağlayıcılarından bazılarını topladım. En fazla delice indirimler bekleyebilirsiniz 70% Off .

Yani lafı daha fazla uzatmadan, işte 2021’in en iyi VPN Noel fırsatları.

 

1. PureVPN –
70% Off
Noel fırsatı

noel purevpn anlaşması

Bu festival sezonunda büyük bir teklif sunan herhangi bir sağlayıcı varsa, kesinlikle PureVPN’dir. Genellikle, bu kadar kalibreli bir VPN’in bırakın indirim yapmayı, 70% Off . Evet, doğru, Noel VPN fırsatlarının bir parçası olarak, PureVPN fiyatlarını düşürdü 70% Off.

Genellikle planları oldukça pahalıdır. Ancak, ultra özel Noel teklifinden kaçarak, 5 yıllık planlarını EUR3.04/mo (US$ 3.29/mo) (5 Months FREE + 84% Off on a 2-year plan).

İşte bu almaya değer bir teklif.

Eğer ikna olmadıysanız, aksini düşünmenizi sağlayan bazı özelliklerini listeleyeceğim.

  • 140’tan Fazla Ülkede 6.500′ den Fazla Sunucu
  • 7/24 Canlı Sohbet Desteği
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce IP adresi
  • Çeşitli protokol desteği
  • 10 gelijktijdige verbindingen
  • 31 dagen geld-terug-garantie
  • Bölünmüş Tünel Oluşturma
  • Süper hızlı akış sunucuları (en sevdiğiniz Netflix veya Hulu şovlarını yayınla)
  • Sınırsız bant genişliği

Hepsi bu kadar değil. Liste devam ediyor. Tüm bu özelliklere ve daha fazla 1999’dan bu süre için EUR3.04/mo (US$ 3.29/mo) (5 Months FREE + 84% Off on a 2-year plan). Daha ayrıntılı bilgi
için, incelemenin tamamına
göz atın.

 

2. Surfshark – 84% Off Noel fırsatı

noel surfshark anlaşma

Birçok VPN sağlayıcısı bu tatil sezonunda çılgınca indirimler sunsa da, kimse Surfshark gibi indirim sunmiyor.

Sektörde yeni olan bu sistem, daha az kalabalık sunucular sayesinde size daha iyi hızlar ve performans sunuyor. Sonuç, gecikmesiz akış ve anlık bağlantılardır.

İster dinlenmek ve engelsiz Netflix izlemek ister torrentlere dalmak isteyin, Surfshark’tan fazlasıyla memnun kalacaksınız.

Sunucu bilge onlar da oldukça iyi yığılmış. Şu anda, dünya çapında 63 ülkede 3200’den fazla sunucu sunuyorlar.

Surfshark, tüm sektördeki en çılgın indirimlerden birini sunuyor. Bir zıplamadan yararlanabilirsiniz. 84% Off 24 + 3 aylık ücretsiz planlarında. Dünya standartlarında hizmetlerini yalnızca EUR2.3/mo (US$ 2.49/mo) - Save up to 77% with exclusive 2-year plan + 30-day money-back guarantee.
Surfshark,
test etmeden önce satın almak istemiyorsanız ücretsiz deneme sürümü de sunar.

Daha ayrıntılı bilgi
için, incelemenin tamamına
göz atın.

 

3. NordVPN – 69% Off Noel anlaşması

noel nordvpn anlaşması

NordVPN veya sunucuların kralının sektördeki en büyük en ünlü VPN sağlayıcısı olduğunu mu söylemeliyim?

Dünya çapında binlerce sunucuya sahip olan bu VPN, oyun, akış ve genel olarak sağlam gizlilik için en iyi bahis olmalıdır.

Sektördeki en iyilerden biri olarak NordVPN’in pahalı olacağını düşünebilirsiniz, değil mi? İşte burada yanılıyorsun.

Sadece tatil sezonuna özel olarak NordVPN, 69% Off indirim alırsanız 2 yıl + 3 ay ücretsiz plan. Bu plan ultra düşük bir fiyata sahiptir EUR3.69/mo (US$ 3.99/mo) - Save up to 63% with exclusive 2-year plan + 3 months free for a friend. NordVPN gibi güçlü bir VPN için bu fiyat nihai bir pazarlıktır.

Daha ayrıntılı bilgiiçin, incelemenin tamamınagöz atın. Ayrıca Kasım ayı için en
son NordVPN fırsatlarını
keşfedebilirsiniz.

 

4. ExpressVPN – 49% Off Noel fırsatı

noel expressvpn anlaşması

Etraftaki en hızlı VPN’i arıyorsanız, ExpressVPN’den daha iyi bir hizmet yoktur. Bu sağlayıcı sonsuza kadar var oldu ve kesinlikle kendisi için bir isim yaptı.

Özellikler açısından ExpressVPN 7/24 destek, 3000+ sunucu, süper yüksek hızlar, sıfır bilgi DNS, bölünmüş tünelleme ve çok daha fazlasını sunar. Hepsini ExpressVPN ile alabilirsiniz.

ExpressVPN ayrıca hemen hemen her cihaz için en çok aranan ve rafine platformlar arası müşterilerden birini sunar. Kullanılabilirlik ve performans zahmetsizce şaşırtıcı. Ancak belki de şu anda ExpressVPN’in en iyi kısmı fiyatıdır. Tatil sezonu için ExpressVPN yüklü bir 49% Off 12 + 3 aylık ücretsiz planında.

$ 12.95 normal fiyatödemek yerine, ExpressVPN’i sadece veya ücretsiz deneme sürümü için EUR6.16/mo (US$ 6.67/mo) - Save up to 49% with exclusive 1-year plans + 3 months free gidebilirsiniz 30 gün.

Tam bir inceleme için
ExpressVPN inceleme blogumuzu
ziyaret edin.

 

5. CyberGhost – 84% Off Noel fırsatı

Noel siberghost anlaşması.png

Güçlü, basit ve süper uygun fiyatlı CyberGhost, tüm bu özelliklere sahiptir. 7 yıllık endüstri deneyimi ile desteklenen CyberGhost, şüphesiz etraftaki en güvenilir VPN’lerdenbiridir.

CyberGhost, deneyimin yanı sıra, küresel internete özgür erişim için denenmiş ve test edilmiş özellikler sunar. Akış, oyun, bankacılık, çevrimiçi alışveriş,CyberGhost ile hepsini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

En iyisi:

CyberGhost şu anda almak için süper uygun. Onların Noel VPN fırsatlarının bir parçası olarak, CyberGhost tarafından 3 yıl + 84% Off 3 ay ücretsiz planınınfiyatını azaltıyor. Bu özel tekliften yararlanabilir ve yalnızca EUR1.88/mo (US$ 2.03/mo) - Save up to 84% with exclusive 2-year plans + 4 months free.

Daha ayrıntılı bilgi
için, incelemenin tamamına
göz atın.

6. PIA VPN –
77% Off
Noel fırsatı

noel PIA VPN fırsatı

Son olarak, PIA VPN’e sahibiz. Şüphesiz en uygun fiyatlı ancak zengin VPN’lere sahip olanlardan biridir. Yani dünya çapında 98 lokasyonda 24.305 sunucu sunuyor.

Bol miktarda kurnaz teknoloji, güçlü şifreleme ve tonlarca anonim sunucu ile PIA VPN ile gerçekten yanlış gidemezsiniz. Pia’nın dünya çapında bu kadar çok memnun müşteriyesahip olmasının nedeni muhtemelen budur. Popülerliğinin bir başka nedeni de fiyatlandırmasıyla ilgili. Oldukça uygun fiyatlı.

PIA VPN’in Noel fırsatı ile 77% Off 3 yıllık ücretsiz planlarında. Böyle inanılmaz bir hizmet için, sadece ödemek zorunda kalacaksınız EUR1.95/mo (US$ 2.11/mo) .

Böyle inanılmaz bir indirimle, neredeyse onların hizmetini ücretsiz alıyormuşsunuz gibi. Daha ayrıntılı bilgi
için, incelemenin tamamına
göz atın.

Diğer VPN Sağlayıcıları tarafından VPN Noel Fırsatları 2021

Noel anlaşmalarını henüz bitirmedim. Bu Noel’de diğer bazı VPN sağlayıcıları tarafından sunulan daha birçok heyecan verici fırsat var. Yukarıda belirtilen ilk altı sağlayıcı kadar şaşırtıcı olmasa da, bu sağlayıcılar hala oldukça dikkat çekici indirimler sunuyor.

7. Hotspot Kalkanı

Hotspot Shield, birden fazla popüler medya kanalı tarafından kapsanan çok popüler bir VPN sağlayıcısıdır. Forbes, NBC ve hatta Business Insider bile bu muhteşem VPN’i önerdi.

Ne de olsa Hotspot Shield inkar edilemez derecede şaşırtıcı. Bu Noel’de büyük bir indirimden yararlanmak istiyorsanız, Hotspot Shield’ın 3 yıllık plan için harika% 81 indiriminden yararlanın. Plan maliyeti 2.48/mo ile 45 günlük para İade garantisi.

8. BolehVPN

BolehVPN, sektördeki en iyi küçük ölçekli VPN sağlayıcılarından biridir. İyi özellikler, marjinal olarak güvenli gizlilik özellikleri ile BolehVPN ile gerçekten yanlış gidemezsiniz.

BolehVPN yıllık 79.99 $ veya ayda 9.99 $çok makul bir fiyata. BolehVPN ayrıca 1 günlük ücretsiz deneme sürümü sunar, böylece hizmeti satın almadan önce deneyebilirsiniz.

9. Güven Bölgesi

Güvenilir ve basit, Trust.Zone’un amacı budur. Trust.Zone da bu Noel’de çok dikkat çekici bir indirim sunuyor. Trust.Zone da bu Noel’de çok dikkat çekici bir indirim sunuyor. 2 yıllık planlarında% 75 tasarruf edebilirsiniz. Trust.Zone’ı $ 2.25 / aykarşılığında alabilirsiniz.

Bir süredir sundukları en cömert indirim. İndirimden sonra, 2 yıllık planları size sadece $ 2.25 / ay ‘amal olacak.

10. Kaktüs VPN

Etraftaki en kullanıcı dostu VPN’lerden biri olan Cactus VPN, başka bir şaşırtıcı Noel VPN anlaşması daha yaptı. Bu Noel, Cactus VPN 2 yıllık planlarında% 72 indirim sunuyor. İndirimden sonra, sadece $ 2.77 / mo ödemeniz gerekir. Bununla birlikte, bu promosyon çok sınırlı bir süre içindir. Bu muhteşem tekliften yararlanmak istiyorsanız, hızlı davrandığınıza emin olun.

11. Kaplan VPN

Kişisel favorilerimden biri olan Tiger VPN, bütçeyle güvenilir gizlilik sunar. NAT güvenlik duvarı ve kullanıcı dostu uygulamalar gibi güçlü özellikleriyle Tiger VPN, fiyatına bol miktarda performans sunar.

Sadece tatil sezonuna özel tiger VPN, 1 aylık planında% 20 indirim sunuyor. İndirimden sonra, $ 11.99 / moiçin alabilirsiniz.

12. TünelBear

TunnelBear, kullanımı en kolay VPN’lerden biridir. Tek tıklamayla gizlilik sunar. Gizliliğin yanı sıra, genel arayüz ve kullanıcı deneyimi çok hoş.

TunnelBear ücretsiz bir hesap sunsa da, ücretli sürümü tüm eylemin olduğu yerdir. TunnelBear VPN ayrıca sınırlı süreli bir Noel fırsatı sunuyor. İki yıllık planlarında% 58 indirim alabilirsiniz. TunnelBear’ın güçlü korumasını sadece $ 4.17 / mokarşılığında alabilirsiniz.

13. Le VPN

Le VPN, bu Noel’de de oldukça iyi bir indirim sunan bir Fransız VPN hizmetidir. Ancak planları, 12 aylık özel tekliflerisayesinde zaten oldukça uygun; Le VPN’i ayda 4.95 $ indirimli fiyatla% 50indirimli alabilirsiniz.

14. ZoogVPN

Sektördeki bir diğer tanınmış VPN sağlayıcısı Zoog’dur. Grafik dışı özellikler ve birden fazla cihaz desteği ile ZoogVPN elde etmek için biridir.

Ayrıca bu Noel’de çok cazip bir 2 yıllık indirim teklifi de yaptılar. ZoogVPN’i bu Noel’de 1.87 $ / ay için% 86indirim fiyatıyla alabilirsiniz.

15. IVPN

Bu Noel’i almak için bir başka güvenilir VPN IVPN. Kullanımı güçlü ama süper basittir. Bu listedeki diğer VPN’ler gibi, IVPN de çok iyi bir Noel fırsatı sunuyor. Bu tatil sezonunda, IVPN’in aylık planını % 20 indirimli bir fiyata 6 $ / mo’dan alabilirsiniz.

16. Windscribe

Basitlik istiyorsanız, Windscribe’ı almak için. Birçok özelliği ve ücretsiz sürümüyle Windscribe’a hayır demek zor.

Windscribe da kendi 1 yıllık Noel anlaşmasınıyaptı. % 55 indirimle,Windscribe size ayda sadece 4.08 $ ‘amal olacak.

17. Özel Ağım

Gerçekten güvenli ve gerçekten özel olan My Private Network, güvenli bir VPN sağlayıcısının faturasına uyuyor. Özel Ağım, kullanıcının web’i olması gerektiği gibi deneyimlemesini sağlar. Akılda tutulması gereken bir şey, Özel Ağım artık Le VPN .

Bu sağlayıcı aynı zamanda şenlik sezonunu tam bir ruh halinde kutluyor. Yıllık planlarını sadece $ 59.40 / yıl karşılığında alabilirsiniz. Bu gerçekten etkileyici.

18. VyprVPN

VyprVPN, etraftaki en kurnaz ve gizli VPN’lerden biridir. Güçlü özelliklerle donalı, bu VPN’e zahmetsizce güvenebilirsiniz.

VyprVPN gerçekten herkesin hak ettiği çevrimiçi özgürlüğü sunar. Sadece Noel için% 87 KAPI alabilirsiniz. VyprVPN premium 36 aylık planları için ayda sadece 1.66$ ücret alıyor.

19. Hideme

Bir bütçeyle anonimlik arıyorsanız, Hide.me sizin için mükemmeldir. Bu sağlayıcı kelimenin tam anlamıyla akla gelebilecek herhangi bir sitenin engelini kaldırır.

Hideme de bu Noel’de fiyatlarını düşürüyor. Noel fırsatlarını ayda $ 4.99% 61 indirimli fiyat için alabilirsiniz.

20. BVPN

Bu listedeki bir başka harika VPN BVPN. Basit ve ucuz, BVPN’in amacı budur. BVPN ayrıca tüm büyük cihazlar ve platformlarla uyumludur. BVPN’in 1 yıllık planında ayda 7.50 $ gibi harika bir fiyata% 20 indirim alabilirsiniz.

21. F-Secure

F-Secure kolayca etraftaki süper basit VPN’lerden biridir. Yapılandırma gerektirmez ve herhangi bir tamire de ihtiyaç duymaz. Sadece uygulamasını aç ve gitmeye hazır ol. Bu Noel, bu süper basit ve güçlü VPN’i% 20 indirimli bir fiyata alabilirsiniz 3.33/ mo.

22. SaferVPN

Adından da anlaşılacağı gibi SaferVPN, tercih edebileceğin en güvenli VPN’lerden biridir. Bu Noel’de pazarlık için 5 yıldızlı hizmetlerini alabilirsiniz. Çok sınırlı bir süre için, bu şaşırtıcı hizmet için 1 yıllık planı ayda 2.50 $indirimli fiyat için% 81 indirimli fiyata alabilirsiniz.

23. Özel İnternet Erişimi

Bu listenin ilerisinde Özel İnternet Erişimi. Tonlarca teknoloji firmasının gururlu sponsoru olan bu VPN’in her yerinde gizlilik yazılıdır.

PIA ayrıca Forbes ve Yahoo da dahil olmak üzere birçok teknoloji şirketi tarafından güvenmektedir. Sadece bu değil, aynı zamanda bu VPN de sunuyor 23652+ sunucu. Noel anlaşmaları da oldukça şaşırtıcı. % 82 indirimden yararlanabilir ve 3 yıllık planı için sadece $ 2.19 / mo ödeyebilirsiniz.

24. OverPlay VPN

Son olarak, OverPlay VPN. Bu VPN artık Strong VPN tarafından satın alındı. En düşük anahtar sağlayıcılar arasındadır. Bu festival sezonunda çok uygun bir fiyata Strong VPN alabilirsiniz. % 42 indirimle,yıllık planını $ 69.99 / yılmaliyetiyle alabilirsiniz.

Toparlanıyoruz!

Noel, VPN’ler de dahil olmak üzere her türlü şaşırtıcı tüketici ürününde inanılmaz indirimlerden yararlanmak için yılın en iyi zamanıdır.

Ayrıca VPN’lerde iyi bir anlaşma elde etmek için son şansınızdır. Her türlü ünlü sağlayıcı için 24 muhteşem Noel VPN fırsatı sundum.

Hızlı davranırsanız, bu tatil sezonunda% 88’lik büyük bir indirimden yararlanabilirsiniz. Peki ne bekliyorsun? Git kendine bir VPN al.

Pssst! Vpn Black Friday fırsatlarımızınyanı sıra özel VPN kuponlarınada göz atıp unutmayın.