Reading Time: 3 minutes

covid-19’un pandemiye dönüştüğünden beri bilgisayar korsanları ve kötü amaçlı yazılım tehdidi ile internet tehlikeli bir yer olmaya devam ediyor. VPN’ler – çevrimiçi tehditlere karşı ilk savunma hattı olmak – insanlar gizliliklerini çevrimiçi olarak koruma ihtiyacı hakkında daha fazla bilinç kazandıkça daha fazla önem kazanıyorlar.

PureVPN, şu anda ayda 1,32 $ karşılığında 5 yıllık uzun bir abonelik sunan sektördeki en tanınmış VPN sağlayıcılarından biridir. Bu teklif genellikle “PureVPN ömür boyu anlaşma” olarak terimlendirilir, ancak aboneliğin son kullanma tarihi olduğu için bu biraz yanlış bir isimdir.

Ömür boyu üyelik genellikle yalnızca Black Friday gibi belirli sezonlarda kullanılabilir, ancak VPNRanks, PureVPN’in okuyucularımız için 5 yıllık anlaşmasına özel erişime sahiptir.

Temel Özellikler

 • 140 ülkede 6.500’den fazla sunucudan oluşan dev bir ağ
 • Netflix, Hulu, Disney Plus ve daha fazlası gibi yayın hizmetlerinin engelini kaldırın
 • 7/24 canlı sohbet desteği
 • 10 eşzamanlı bağlantıyı destekler
 • AS-256 şifreleme
 • Herkese açık Wi-Fi koruması
 • Denetlenen günlüğe kaydetme ilkesi

PureVPN Ömür Boyu Aboneliği nasıl kullanılabilir [5-Year Deal]

Yukarıda da belirttiğim gibi, PureVPN’in 5 yıllık üyeliği düzenli planlarının bir parçası değildir. Ancak VPNRanks, yılın herhangi bir zamanında yararlanabileceğiniz özel bir PureVPN ömür boyu fırsatı sunuyor. Bu anlaşma ile, fiyatı $ 1.32 / ay‘ a düşürecek% 88 PureVPN indirimi alabilirsiniz.

PureVPN 5 yıllık planı almak için adımlar şunlardır:

1. PureVPN’in Resmi Web Sitesinegidin.

2. “5 YILLIK PLANI AL” butonuna tıklayın.

PureVPN-5 Yıllık anlaşma sepeti

3. Ardından, bir ödeme yöntemi seçin, ayrıntıları doldurun ve kullanıma çekin.

PureVPN-ömür boyu abonelik-check-out

İşte bu! PureVPN 5 yıllık planından sadece $ 1.32 / ayiçin başarıyla yararlandınız.

Bazı kullanıcılar, özellikle PureVPN’i sevip sevmeyeceğinden emin değilseniz, 5 yıllık bir taahhütte bulunma konusunda şüpheci olmayabilir. Bu tür kullanıcılar için PureVPN denemesi harika bir seçenektir, çünkü uzun vadeli fırsatlar satın almadan önce hizmeti test etmenizi sağlayacak risksiz bir seçenektir.

5 Yıllık Anlaşma Alın31 Days Money Back Guarantee

PureVPN Ömür Boyu Abonelik Özellikleri

PureVPN, tüm abonelik planlarıyla standart olarak gelen tonlarca farklı özellik sunar. Tüm bu özellikler ömür boyu üyelikte de mevcuttur. PureVPN’in temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

uyumluluk

PureVPN 10 eşzamanlı bağlantı sunar ve hizmetin kendisi en popüler platformlar ve işletim sistemleri ile uyumludur.

Windows Android telefonlar ve cihazlar Linux
macOS Apple TV Amazon Fire TV
iOS telefonlar ve cihazlar Roku DD-WRT yönlendiricileri

PureVPN Amazon Fire, Windows, Mac, akıllı telefonlar, Router’lar ve daha fazlası dahil olmak üzere cihazlarla uyumludur. PureVPN’de sevdiğim şey, her türlü yönlendirici için kolay kurulum kılavuzları sunmasıdır.

Akış cihazları için, PureVPN’i Firestick’te kurmak istiyorsanız, bu kurulum kılavuzunagöz atın . PureVPN’i Roku’da yapılandırmak istiyorsanız, bu basit kılavuzagöz atın .

Sunucu

Tüm PureVPN fırsatları, 140’tan fazla ülkeden 6.500’den fazla sunucuya erişmenizi sunar. Sunucuları Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya, Avrupa, Afrika, Orta Amerika ve dünyanın hemen hemen her yerinde bulunmaktadır. Bu kadar çok sunucu ile PureVPN süper hızlıdır. Merak ederseniz PureVPN’in hız testinegöz atabilirsiniz.

Etkileyici bir şekilde, PureVPN aslında Çin’de de sunucular sunuyor. Çok fazla sağlayıcı bu kadar geniş bir ağ kapsamı sunmaz.

Sunuculardan bahsetmişken, PureVPN ile herhangi bir medya akışı hizmetini tam anlamıyla yayınlayabilirsiniz. Netflix şovlarını izlemek istiyorsanız, PureVPN ile Netflix’i nasıl izleyeceğiniz. PureVPN, devasa P2P sunucu ağı sayesinde torrent için de mükemmeldir.

Günlük ve Gizlilik Politikası

PureVPN’in Altius IT tarafından gerçekleştirilen bağımsız denetim doğruladığı için herhangi bir şekilde ‘Kayıt Yok’ tuttuğu şimdiye kadar çok açıktır. Kullanıcının gizliliği PureVPN için çok değerli bir şeydir ve sunduğu PureVPN 5 yıllık abonelik hizmetlerine yansır.

PureVPN, IP adresi, DNS istekleri, tarama geçmişi, bağlantı zaman damgaları vb. Altius IT’nin aklanmasıyla, PureVPN’in kullanıcı gizliliğini koruma taahhüdü konusunda şüpheci olmak için artık bir neden yok.

Web sitelerinin/kanalların engelini kaldırma

PureVPN, coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerinin veya akış hizmetlerinin engelini kaldırmak söz konusu olduğunda son derece güvenilirdir. VPN, Netflix ABD, BBC iPlayer, Hulu, Disney Plus, Hotstar, SonyLIV ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli yayın hizmetlerinin engelini rahatça kaldırır.

Bu kanalların çoğu için PureVPN, sunucuya bağlandıktan sonra sizi otomatik olarak uygun akış hizmetine yönlendirecek özel sunuculara sahiptir.

Protokoller ve Şifreleme

PureVPN, AES-256 şifreleme ve VPN protokolleri. Birçok protokolü PPTP, L2TP, SSTP, IKEv2 ve OpenVPN ‘i (UDP ve TCP) içerir.

Varsayılan olarak, protokol seçimi otomatik olarak ayarlanır. Bu, PureVPN’in belirli ağ türünüze ve yapılandırmanıza göre otomatik olarak en iyi VPN protokolünü seçeceği acemi kullanıcılar için önerilen ayardır.

Ek Hizmetler

PureVPN 5 yıllık abonelik anlaşması ayrıca 10 farklı cihazda 10 Çoklu Giriş sunar. Ayrıca, Kodi’yi PureVPN ile izleyebilir ve en son medya içeriğini izleyebilirsiniz. Merak ediyorsanız, PureVPN’i kodi ‘denasıl kurabileceğiniz aşağıda açık.

Anonimlik her VPN kullanıcısı tarafından istenen bir şeydir ve PureVPN kullanıcılarına tam anonimlik sağlar. 88.000’den fazla IP ile çevrimiçi etkinliğiniz izlenemez hale gelir.

Herhangi bir sorun yaşıyorsanız, PureVPN çalışmıyor kılavuzumuzdabelirtildiği gibi bazı sorun giderme adımları gerçekleştirebilirsiniz.

5 Yıllık Anlaşma Alın31 Days Money Back Guarantee

PureVPN Ömür Boyu Abonelikte hangi ödeme yöntemleri mevcuttur?

PureVPN, aşağıdakiler de dahil olmak üzere diğer abonelik planlarında olduğu gibi ömür boyu anlaşması için tüm ödeme yöntemlerini sunar:

 • Kredi/banka kartları (MasterCard, Visa, American Express)
 • PayPal
 • Kripto Para Birimleri
 • Alipay
 • Sendika Ödemesi
5 Yıllık Anlaşma Alın31 Days Money Back Guarantee

PureVPN 5 Yıllık Anlaşma ve Diğer Planlar Arasındaki Fark

Sana açık bir şekilde anlatayım. PureVPN’in 5 yıllık standart aylık planını tercih ederseniz, tüm dönem için 657 $ ödersiniz. PureVPN’in özel 5 yıllık anlaşmasıylakarşılaştırıldığında, 5 yıl boyunca faturalandırılan 79,2 $ ‘a biriken ayda sadece 1,32 $ödeyeceksiniz.

PureVPN Dışında Ömür Boyu Fırsatlar

Sarma

Her zamanki gibi, PureVPN, 1.32.ay $‘lık yüklü bir% 88 indirimli fiyata gelen 5 Yıllık anlaşmasıyla VPN endüstrisini fırtına gibi aldı.

PureVPN 5 yıllık teklif sadece şu anda mevcut olan en ucuz anlaşma değil, aynı zamanda çoğu VPN sağlayıcısının sunmadığının en özel özelliklerinden bazılarını da sunuyor.

Bu nedenle, en iyi VPN Fırsatlarınagüvenmek zorunda kalmadan bir VPN hizmeti satın almayı düşünüyorsanız, pureVPN 5 yıllık abonelik anlaşmasından yararlanmak için doğru zaman. Ve unutmayın, PureVPN’i her zaman iptal edebilir ve 31 günlük süre içinde tam bir geri ödeme alabilirsiniz.