Reading Time: 3 minutes

PureVPN-Hulu ile çalışır

PureVPN, “Tüm Esnafların Jack’i” diyebileceğiniz ürünlerden biridir. Gizlilik özelliklerinin yanı sıra VPN, Hulu da dahil olmak üzere birçok popüler akış hizmetinin engelini kaldırmak için olağanüstü iyi çalışır.

Ancak, Hulu söz konusu olduğunda, söz konusu VPN’in Hulu’nun engelini gerçekten kaldırabileceğinden kesinlikle emin olmalıyız. Çoğu VPN, Netflix’ten bile daha güçlü olan VPN karşıtı teknolojiyi kullandıkları için Hulu’nun engelini kaldıramaz.

Bu yüzden işe yarayıp yaramamasını görmek için Hulu ile PureVPN’i test ettim. Sonuç mu? PureVPN kesinlikle Hulu ile çalışır. Test sonuçlarımı aşağıda göstereceğim.

PureVPN ile Hulu’nun engelini kaldırın – Adım Adım

Adım 1: Bir abonelik satın satın ettikten sonra PureVPN’i cihazınıza indirin ve yükleyin.

PureVPN

Adım 2: PureVPN’i başlatın ve“Popüler Web Siteleri”düğmesine tıklayın ve ardından“Hulu” yu arayın.

PureVPN Hulu Sunucusu-Seç ve Hulu-Kilidini Aç

Adım 3: Sunucuya bağlanın ve hulu web sitesini ziyaret edin.

Hulu web sitesi

Adım 4: İzlemek ve akışın keyfini çıkarmak için herhangi bir gösteri veya film seçin.

Hulu-with-PureVPN-stream

Hulu ile PureVPN’i deneyin

PureVPN’i test etmeden önce, ilk olarak PureVPN müşteri desteğine ulaştım ve hizmetin Hulu ile çalışıp çalışmadığını sordum. Cevap olumluydu:

PureVPN Müşteri Desteği

Cevap biraz şifreli görünse de, PureVPN’in özel “Hulu sunucularının” akış hizmetine erişmeme izin vereceğini söylemeleri gerektiğinden oldukça eminim. Aşağıdaki videoda gösterdiğim gibi, PureVPN uygulamasının ana ekranındaki “Popüler Web Siteleri” seçeneğinde aradıktan sonra bir “Hulu sunucusu” buldum. Bu hemen işe yaradı ve Hulu’ya PureVPN ile yayın yapabildim.

Hulu ile PureVPN – Video Eğitimi (%100 çalışır)

Bağlantı

PureVPN testlerim sırasında çok istikrarlı kaldı. Yukarıdaki videoda kendiniz de görebileceğiniz gibi PureVPN, Hulu akışlarının engelini minimum arabelleğe alma ve standart görüntü kalitesiyle kaldırabildi.

Daha hızlı bir internetle bile daha yüksek bir kalite elde edebileceğinize eminim, ancak ne yazık ki bu test için sadece zayıf bir bağlantım vardı, bu yüzden görüntü kalitesi olağanüstü değil.

En iyi deneyim için, PureVPN uygulamasından“Akış Modu”nuseçmeniz yeterlidir ve herkesin harika, kesintisiz bir Hulu deneyimi yaşaması için en iyi optimize edilmiş akış sunucularına bağlanmanızı sağlar.

hız

PureVPN, “Popüler Web Siteleri” seçeneğinde “Hulu” seçeneğini seçtikten sonra sizin için en iyi sunucuyu otomatik olarak seçtiğinden, hangi sunucuya bağlanacağımızı kontrol edemeyiz.

Bununla birlikte, PureVPN hız testi sonuçlarımız (şu anda bana ait olmayan üst düzey bir internet bağlantısında yapıldı) ABD sunucuları için şöyle görünüyordu:

  • Ping: 299 ms
  • indirin: 51.67 Mbps
  • Yükleme Hızı: 65.42 Mbps

Bu hızlar oldukça ortalama olsa da, temel bağlantınızın yeterince hızlı olması koşuluyla, bunlar HD kalitesinde akış için hala oldukça iyidir. Aslında, PureVPN ile aldığımız hızlarda torrentleri hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

PureVPN Hulu proxy hatası mı? Bu düzeltmeleri deneyin

PureVPN genellikle Hulu ile iyi çalışsa da, zaman zaman hatalar alabilirsiniz. Bu sorunları yaşama talihsizliği yaşadıysanız, aşağıdaki düzeltmeleri deneyin:

Çözüm #1:PureVPN’i farklı bir “moda” değiştirmeyi deneyin. Genellikle, “akış modu” Hulu için en iyi şekilde çalışır.

Çözüm #2: Hulu’yu “Popüler Web Siteleri” seçeneğiyle bağlamak yerine doğrudan “Konumlar” menüsünden bir ABD sunucusunabağlanın.

Çözüm #3: “Komut İstemi”ne erişip ipconfig /flushdns Enter yazarak DNS’nizi > silin.

Daha fazla bağlantı sorunu için kılavuzumuza göz atın: PureVPN Çalışmıyor.

PureVPN Ücretsiz Deneme Sürümü

PureVPN tam olarak ücretsiz deneme sürümü sunmaz. Bunun yerine, PureVPN’i 7 gün boyunca denemek uygun maliyetli bir seçenektir. Bu 7 günden sonra kullanmaya devam ederseniz, seçtiğiniz aboneliğin tam tutarı tahsil edilir. Ancak PureVPN’i 7 gün içinde iptal ederseniz, sadece 0,99 € kaybedersiniz.

Bu kılavuz, PureVPN ücretsiz deneme sürümünü ayrıntılı olarak açıklar.

Deneme sürümü, ücretli aboneliğin sunduğu özelliklerin tamamını içerir. Örneğin, PureVPN’i Fire Stick, Kodive Roku’da kurmanıza izin veren 10 çoklu giriş elde edersiniz.

sonuç

PureVPN Hulu ile harika çalışıyor. Kurulum işlemi son derece basittir ve yalnızca akış sitesinin kilidini açmak için özel “Hulu sunucularına” bağlanmayı içerir.

PureVPN’in mükemmel engelleme gücü netflix’e erişime de izin verir. Genel olarak, PureVPN, dünyanın herhangi bir yerindeki Hulu’ya coğrafi kısıtlama olmadan erişmek zorunda olabileceğiniz en iyi VPN’lerden biridir.

Genel olarak vpn hakkında daha fazla bilgi için PureVPN incelememize göz atın.

Hulu için PureVPN’i denediniz mi? PureVPN – Hulu deneyimlerinizin nasıl olduğunu aşağıdaki yorumlarda duymak isterim.