Reading Time: 4 minutes

Kodi'de PureVPN'i kurun

Bir saniye dürüst olalım. Kodi’de bulunan içeriğin çoğu ücretsiz kaynaklardan çekilir. Bu, ISS’niz ve kolluk kuvvetlerinizle ilgili yasal sorunlara neden olabilir.

VPN’e doğrudan bağlantı olmadan IP’niz askıya alınabilir ve ISS’niz Kodi’yi kullanmanızı önlemek için yasal bildirimler gönderebilir. Yakalandıktan sonra, yüklü para cezaları da ödemek zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir sorunu önlemek için PureVPN kullanmalısınız.

PureVPN, Kodi’de mükemmel çalışan özel bir eklentiye sahiptir. Bunu dikkate alarak, bu kılavuzda, PureVPN’i Kodi’ye nasıl kuracağınızı ve kuracağınızı anlatacağım.

PureVPN ayrıca 140’tan fazla ülkede 6.500’den fazla sunucuya ve kullanılabilirliğe sahiptir. PureVPN’i yükledikten sonra, Kodi’de gördüğünüz her şey tamamen anonim olacaktır.

Bu yüzden, daha fazla zaman kaybetmeden, Kodi’de PureVPN’in nasıl kurulacağı açıklayacağım.

Kodi’de PureVPN nasıl kurulur?

Kodi için PureVPN kullanmak istiyorsanız, PureVPN eklentisini Kodi’ye yüklemenizi gerektiren basit bir yöntem kullanarak bunu yapabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, IP adresinizin Kodi olarak değiştirildiğini kontrol edebilirsiniz.

Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, Kodi’de PureVPN’i nasıl kuracağınıza bir göz atalım.

Kodi’de PureVPN’i kurun

 1. Kaydolun ve PureVPN for Kodi eklentisini resmi web sitesinden indirin.
 2. Şimdi Kodi uygulamasını açın ve Eklentiler bölümüne gidin.Kodi eklentileri-1
 3. Sağ > üst köşedeki paket yükleyici simgesini tıklatın.Kodi-package-installer-icon
 4. Zip Dosyasından Yükle’yi seçin.Kodi-install-repo-eklentisi
 5. PureVPN Kodi eklenti dosyasını indirin ve VPN’i Kodi’ye yükleyin.PureVPN-kodi-repo-add-on-zip-file
 6. Görüntülenen komut isteminde Tamam düğmesini tıklatın.Kodi-pureVPN-yükleme istemi

İşte bu kadar. Artık PureVPN’den Kodi’ye eklentiyi başarıyla yüklediniz. Bir sonraki başlıkta, size nasıl kullanılacağını göstereceğim.

PureVPN Haline Gel31 Tage Geld-zurück-Garantie

Kodi için PureVPN nasıl kullanılır?

PureVPN Kodi için kurulum sürecinin nasıl çalıştığını bildiğinize göre, uygulamayı yükledikten sonra gerçekte nasıl kullanabileceğinize bir göz atalım.

 1. Kodi uygulaması panosunu açın ve Tamam Eklentileri’ne tıklayın.Kodi eklentileri-2
 2. Program Eklentileri sekmesini tıklatın. Kodi-program eklentileri
 3. PureVPN uygulama simgesine tıklayın.kodi-purevpn-uygulama simgesi
 4. Kimlik bilgilerinizi (kullanıcı adı) ve (parola) girin.kodi-purevpn kimlik bilgileri
 5. seçtiğiniz sunucu konumunu seçin ve işiniz bitti.PureVPN-kodi-sunucu seçimi
 6. Şimdi en iyi Kodi eklentileri ile istediğiniz şovu yayınlayabilirsiniz.PureVPN-kodi-video oynatma
PureVPN Haline Gel31 Tage Geld-zurück-Garantie

PureVPN Kodi’de çalışıp çalışmadığını nasıl test edersiniz?

PureVPN’in Kodi ile düzgün çalışıp çalışmadığını ve IP adresinizin sızdırılmadığını görmek için hızlı bir test yapmak için aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.

 1. Kodi uygulamasını başlatın ve Eklentiler menüsünü tıklatın.nasıl test edilir-eğer-purevpn-is-working-on-kodi-1
 2. Aşağı kaydırın ve İndir sekmesini seçin.nasıl test edilir-eğer-purevpn-is-working-on-kodi-2
 3. Listede Program Eklentileri’ni tıklatın.nasıl test edilir-eğer-purevpn-is-working-on-kodi-3
 4. DNS Sızıntı Testi’ne tıklayın.nasıl test edilir-eğer-purevpn-is-working-on-kodi-4
 5. Yükle ‘yitıklatın.nasıl test edilir-eğer-purevpn-is-working-on-kodi-5
 6. Tamam’ı tıklatın.nasıl test edilir-eğer-purevpn-is-working-on-kodi-6
 7. Şimdi DNS Sızıntı Testi Eklentisi’ne açın.nasıl test edilir-eğer-purevpn-is-working-on-kodi-7
 8. Şimdi Kodi geçerli IP adresinizi görüntüler ve DNS’nizin sızıp sızmadığını da kontrol edebilirsiniz. nasıl test edilir-eğer-purevpn-is-working-on-kodi-8
PureVPN Haline Gel31 Tage Geld-zurück-Garantie

Kodi için PureVPN

Kodi kullanıcıları için PureVPN çok iyi özellikler sunar. Her şeyden önce, PureVPN 256 bit şifreleme sunar. Bunun bu kadar harika olmasının nedeni, yakalanmadan torrent kaynakları aracılığıyla anonim olarak çekilen içeriği yayınlamanıza izin veriyor olmasıdır.

Bu kadar çok insanın PureVPN kullanmayı tercih etmesinin bir başka nedeni de Kodi için özel bir eklenti sunmasıdır. Diğer VPN sağlayıcıları, uygulamalarını yalnızca Arka planda Kodi ile kullanmanıza izin verir.

Hepsinden iyisi, PureVPN, rahatsız edici arabelleğe alma yaşamadan en sevdiğiniz içeriği yayınlamanıza izin veren özel bir akış modu sunar.

PureVPN başka hangi avantajları sunuyor?

PureVPN tek hileli bir midilli değildir. VPN birçok tabanı kapsar ve birden fazla kullanım için mükemmeldir. Netflix hayranıysanız PureVPN, Netflix ile sorunsuz uyumluluk sunar. Özellikle Netflix’in ABD kütüphanesini yayınlamak için etkilidir.

Torrentleri sık sık indiren ancak DMCA bildirimlerinden kaçınmak için daha iyi gizlilik isteyen kullanıcılar PureVPN’in DNS/ IP sızıntılarından yararlanabilir ve anahtarlama özelliklerini öldürebilir. Bu koruma mekanizmaları ve yüksek hızlar PureVPN’i torrent için de mükemmel bir seçim haline getirir.

Ayrıca, VPN trafiğini izleyen ve VPN karşıtı mekanizmalar uygulayan ülkelerde çalışmak için benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Örneğin, Çin’deki sağlayıcıların% 99’ı zorlanıyor, ancak PureVPN hala Çin vatandaşları için iyi çalışıyor.

Yeni kullanıcılar ayrıca PureVPN’i 7 günlük bir deneme sürümüyle deneyebilir, bu da VPN’i olup olmadığından emin değilseniz risksiz bir seçenektir. Sağlayıcı, zaman zaman uzun vadeli kullanıcılar için çok uygun fiyatlı olduğunu kanıtlayan 5 yıllık bir abonelik planı sağlamasıyla da bilinir.

PureVPN, Kodi ile mükemmel uyumluluğunun yanı sıra Fire Stick ve diğer cihazları da destekler. Popüler akış kutusu Roku da PureVPN tarafından desteklenmektedir, ancak akış konsolunda VPN’i etkinleştirmek için fiziksel veya sanal bir yönlendiricinin yardımına ihtiyacınız olacaktır.

Birçok yönlendirici PureVPN ile uyumludur. VPN’i bir yönlendiricide kurarsanız, PureVPN’i her cihaza ayrı ayrı yüklemek zorunda kalmadan yönlendiricinize bağlı olduğu kadar cihaz için kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar zaman zaman PureVPN ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirler, ancak bu sorunları uygun sorun giderme kılavuzu yardımıyla çözmek genellikle kolaydır. Hızlı düzeltmeler için PureVPN çalışmıyor kılavuzumuzu kontrol edebilirsiniz. Ancak, her nedense ciddi şekilde memnun değilseniz, PureVPN’i 31 gün içinde iptal ederek geri ödeme alabilirsiniz.

Tüm bu nedenlerden dolayı, abonelerin kodi işlevselliğinin ötesinde bu VPN ile yapabilecekleri çok şey var.

PureVPN Haline Gel31 Tage Geld-zurück-Garantie

sonuç

Kodi şüphesiz inanılmaz bir ücretsiz akış platformudur. Yinelenen aboneliklerle uğraşmak zorunda değilsiniz ve fiyat ayrımcılığından muzdarip olmak zorunda değilsiniz.

Karşılaşabileceğiniz tek engel elbette coğrafi kısıtlamalardır.

Bununla birlikte, PureVPN’i Kodi ile kullanırsanız, IP adresinizi kolayca bulabilir ve coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engelini kolayca kaldırabilirsiniz.

PureVPN ve Kodi kelimenin tam anlamıyla birbirleri için yapılmıştır. Ve fiyatlar kadar $2.96/mo düşükken, daha iyiye gitmez. PureVPN’in sunduğu tüm özelliklere özel PureVPN incelememde göz atın.

Ayrıca, PureVPN’in de en üstte olduğu Reddit kullanıcılarının en iyi VPN incelemelerine göz atın. Ve çok fazla para harcamak istemiyorsanız, kodi için en iyi ücretsiz VPN’ler.

Umarım artık PureVPN’i Kodi ile nasıl kullanacağınızı biliyorsunuzdur. PureVPN Kodi ile ilgili hala herhangi bir sorununuz varsa, aşağıdaki yorumlarda bana bildirin.