Reading Time: 4 minutes

Amazon Firestick'te PureVPN'i kurma

Hong Kong merkezli VPN sağlayıcısı PureVPN, birçok nedenden dolayı VPN haberleri için manşetlere çıktı, ancak yıldırım hızında sunucuları, AES 256 bit şifrelemesi ve süper ucuz fiyatı $2.96/mo (%5 yıl – %88 indirim) ile yine de kullanıcıların beklentilerini kaçırmıyor.

PureVPN, Amazon App Store’da kolayca kullanılabilir ve indirici uygulaması aracılığıyla sayfaya kolayca indirilebilir. Söylemeye gerek yok, Fire Stick cihazınızda PureVPN kullanmak çok basittir. Muhtemelen bu yüzden bu kadar çok insan kullanıyor.

ISS’ler her zaman internet üzerinden ne yaptığınızı anlamaya çalıştığından ve istedikleri zaman belirli içeriğe erişmenizi engellediklerinden, çevrimiçi varlığınızı yalnızca Fire TV Stick cihazları için en iyi VPN ile maskelemeniz her zaman iyi bir fikirdir. PureVPN kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Bunu göz önünde bulundurarak, bugünün kılavuzu, PureVPN’in FireStick cihazlarında en kolay şekilde nasıl kurulacağını açıklayacaktır. PureVPN hakkında daha fazla bilgi için lütfen ayrıntılı PureVPN test sonuçlarını okuyun.

PureVPN Fire Stick üzerinde çalışıyor mu?

Evet, PureVPN FireStick cihazlarında iyi çalışıyor.Amazon App Store’a gidebilir ve PureVPN’i diğer uygulamalar gibi indirebilirsiniz. O kadar basit ve kullanışlı ki, her şeyi ayarlamanız sadece birkaç dakikanızı alıyor.

PureVPN’i Firestick’e yükledikten sonra, web’deki en iyi akış platformlarından bazılarından inanılmaz HD ve 4K içerik akışına başlayabilirsiniz.

Video Eğitimi – PureVPN’i Fire Stick’e Yükleme

PureVPN’in Amazon Fire TV Stick’e nasıl kolayca kurulacaklarını açıklayan bir video eğitimi:

Yangın Çubuğu / Yangın TV’de PureVPN Nasıl Kurulur

Geçmişte FireStick kullanıcıları, uygulamaları yan yüklemek için cihazlarına “jailbreak ve kök erişimi” vermek zorunda kaldılar. Ama artık durum böyle değil. Şimdi, Fire TV cihazlarında çoğu VPN’i kurmak, aşağıdaki adımlarda göreceğiniz gibi süper kolaydır.

PureVPN’i köksüz bir Fire Stick’e yüklemek için:


 1. Abone ol
  PureVPN (önerilir).
 2. > FireStick > Home’a gidin, üstteki arama menüsünetıklayın.PureVPN Firestick Kurulumu
 3. ‘PureVPN’ yazın ve görüntülenen ilk sonuca tıklayın.PureVPN Firestick Kurulumu Adım-2
 4. VPN uygulamasını almak için “İndir” düğmesine tıklayın.PureVPN Firestick Kurulumu Adım-3
 5. Açmak için VPN uygulamasına tıklayın.PureVPN Firestick Kurulumu Adım-4
 6. Kimlik bilgilerinizi (kullanıcı adı) ve (parola) girin.PureVPN Firestick Kurulumu Adım-5
 7. En yakın sunucu konumuna bağlanın ve akışın keyfini çıkarın.PureVPN Firestick Kurulumu Adım-6
PureVPN Haline Gel31 Tage Geld-zurück-Garantie

PureVPN FireStick’te Nasıl Kullanılır?

 1. PureVPN FireStick uygulamasına gidin.
  Adım 1-FireStick'te PureVPN Kullanın
 2. En yakın sunucu konumunu seçin.Step-2-FireStick'te PureVPN Kullanın
 3. Şimdi uygulamanın güvenli bir bağlantı kurmasını bekleyin.PureVPN sunucu bağlantısı
 4. Kurulduktan sonra, ülke bayrağıyla birlikte yeni bir IP adresi görüntüler.
  Adım 3-FireStick'te PureVPN Kullanın
PureVPN Haline Gel31 Tage Geld-zurück-Garantie

FireStick Uygulamasında PureVPN Protokolleri Nasıl Değiştirilir

Bir protokolü değiştirmek istiyorsanız, şu basit adımları izlemeniz yeterlidir:

 1. PureVPN uygulamasını açın.
 2. Sağ üst köşedeki Ayarlar (dişli şeklinde) simgesini tıklatın.
 3. > İletişim Kuralı’yı seçme seçeneği görüntülenir.PureVPN FireStick Protokol Değişikliği
 4. VPN protokollerinden birini seçin ve en yakın konuma yeniden bağlayın.İletişim Kuralı Seç

PureVPN Haline Gel31 Tage Geld-zurück-Garantie

PureVPN Fire Stick Özellikleri

PureVPN FireStick uygulamasında sezgisel tasarımı sayesinde gezinmek kolaydır. Tüm seçenekleri ve özellikleri bulmak çok kolaydır. Bu arada, PureVPN’in en önemli özelliklerinden biri, sizi otomatik olarak yakınınızda hızlı bir sunucuya bağlayan Smart Connect’tir.

Sunucuları bulmak da süper uygundur. FireStick cihazınızdaki uygulamayı gözden geçirip bağlanmak istediğiniz herhangi bir yeri bulabilirsiniz. Netflix, Hulu, BBC iPlayer ve tonlarca diğer kanal ve yayın sağlayıcısı için optimize edilmiş sunucuları bulmak için Popüler Uygulamalar bölümünü de kullanabilirsiniz.

PureVPN-on-FireStick Girişi

PureVPN FireStick uygulamasında bulacağınız bir diğer harika özellik split tunneling. Bu özelliği etkinleştirerek, şifreli VPN tünelinden hangi uygulamalardan geçmek istediğinizi kontrol edebilirsiniz.

PureVPN’in Diğer Faydaları

PureVPN, yukarıda açıklandığı gibi 256 bit şifreleme sunar ve bu özellik ile kullanıcılar Fire Stick cihazlarında yaydıkları her şeyi gizleyebilir. Ayrıca, 6.500’den fazla sunucuya sahip kullanıcılar bir ton popüler akış hizmetinin engelini kaldırabilir. Aslında PureVPN, Netflix ABD ve diğer kütüphanelerin engelini kaldırmak için oldukça etkilidir.

PureVPN, güvenlik ve gizlilik için güçlü bir kill switch sunar. Bu özellik, çevrimiçi kimliğinizin kullanılabilir haleilmesini engeller. Ayrıca süper havalı olduğunu düşündüğüm sızıntı koruması sunuyor.

PureVPN ile ilgili bir başka harika şey, gizlilik politikasına göre etkinlik günlüklerini tutmamasıdır. Bu nedenle, verileriniz üçüncü taraflara aktarılamaz. Bu, anonim kalmak isteyen insanlar için torrent için çok yararlıdır.

Firestick’in aksine, VPN diğer birçok benzer platformu destekler. Örneğin, PureVPN’i Kodi’de özel eklentisiyle veya arka planda vpn istemcisiyle kullanabilirsiniz.

PureVPN ayrıca Roku’yu da destekler,ancak Roku’da vpn kurmak o kadar kolay değildir, çünkü Roku VPN’leri yerel olarak desteklemez. Ancak, kullanıcılar VPN’i doğrudan yönlendiricilerinde yapılandırmak ve hayal edebilecekleri herhangi bir cihazla kullanmak için PureVPN’in yönlendiricilerle uyumluluğundan yararlanabilirler.

Ancak herhangi bir sorun veya bağlantı sorunuyla karşılaşırsanız, PureVPN’in 7/24 canlı sohbet desteğine başvurmayı deneyebilir veya PureVPN kılavuzumuzda ele alınan sorun giderme ipuçlarından bazılarını okuyabilirsiniz.

Bu VPN hizmetini kontrol etmek istiyorsanız, yeni kullanıcıların VPN’i deneyebileceği 7 günlük pureVPN ücretsiz deneme sürümü vardır. Deneme olmadan önce satın alsanız bile, PureVPN aboneliğinizi iptal edebilir ve paranızı 31 gün içinde geri alabilirsiniz.

PureVPN Haline Gel31 Tage Geld-zurück-Garantie

PureVPN Kullanıcı Yorumları Amazon App Store’da

PureVPN, Amazon App Store’daki 1.853 müşteri yorumuyla 5 üzerinden 3,4 yıldız derecesine sahiptir. Aşağıdaki resme bakarsanız, müşterilerin% 44’ü PureVPN’e 5 yıldızlı bir derecelendirme verdi. Bu size PureVPN’in gerçekte ne kadar iyi olduğu hakkında bir fikir verecektir.

PureVPN Amazon İncelemesi

İncelemelerden devam etmek için, müşterilerin Amazon App Store’daki PureVPN uygulamasıyla ilgili en iyi kullanıcı yorumlarından bazılarına göz atalım:

PureVPN Amazon Müşteri Yorumları

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi, çoğu müşteri PureVPN’i Fire Stick’te kullanma konusunda olumlu yorumlara sahiptir. Yine, bu size PureVPN’in FireStick kullanıcıları arasında gerçekten popüler olduğu hakkında bir fikir vermelidir.

sonuç

PureVPN Fire Stick uygulamasına Amazon App Store üzerinden kolayca erişilebilir. Kurulumu çok uygundur ve Fire Stick cihazınızın tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için mükemmeldir.

Her ikisi için de kullanılır die 1. ve 2. nesil Fire Stick cihazları mevcut ve bugünün kılavuzunda gösterildiği gibi tüm adımları düzgün bir şekilde izlerseniz kurulumu birkaç dakikadan fazla sürmemelidir.

Bu kılavuzu yararlı bulduysanız, görüşlerinizi bizimle paylaşın. Herhangi bir sorunuz veya ipucunuz varsa, bunları aşağıdaki yorumlara bırakın.