Reading Time: 3 minutes
Credit Card Required No
Trial Period 1 & 7 Days
Refund 45 Days
Price $2.15/mo
Website CyberGhostVPN.com
Get CyberGhost 1 or 7 days free trial

CyberGhost, Windows ve macOS için 1 günlük tamamen ücretsiz deneme sürümü (Kredi kartı gerekmez) ve iOS ve Android için 7 gün ücretsiz deneme sürümü sunar (Kredi kartı bilgilerini sağlamanız gerekir, ancak ücretlendirilmezsiniz)

Bu nedenle, CyberGhost 24 saatlik deneme sürümünü tek bir kuruş ödemeden veya herhangi bir kredi kartı bilgisivermeden tamamen ücretsiz olarak avlamak istiyorsanız, burada kalmayı unutmayın.

Bu kılavuzda, eksiksiz premium özellikler ve bilmeniz gereken diğer her şeyle CyberGhost ücretsiz deneme sürümünü nasıl alacağınızı göstereceğim.

CyberGhost 24 saatlik deneme sürümünü 6 kolay adımda nasıl elde edesiniz?

Artık CyberGhost’un ücretsiz deneme sürümüyle neler elde edebileceğinizi bildiğinize göre, CyberGhost 1 günlük ücretsiz deneme sürümünden 6 kolay adımda nasıl yararlanabileceğiniz aşağıda belirtilebilir:

1. CyberGhost’un ücretsiz deneme sayfasına gidin ve “Ücretsiz denemenizi başlatın” düğmesine tıklayın.

cyberghost-1 günlük ücretsiz deneme

2. Şimdi CyberGhost’un cihazınıza otomatik olarak indirdiğini görmelisiniz.

cyberghost-1 günlük ücretsiz deneme-indirme

3. Kurulum indirmeyi tamamladıktan sonra uygulamayı başlatın, “Kaydol” u tıklayın ve hesap oluşturmak için ayrıntıları doldurun.

cyberghost-ücretsiz deneme-hesap oluşturma-ekran

4. Bununla işiniz bittiğinde, posta kutunuzda CyberGhost’un e-postasını arayın ve “Deneme sürümünü Etkinleştir” e tıklayın. E-postayı görmüyorsanız önemsiz veya spam klasörünü kontrol ettiğinizden emin olun.

cyberghost-ücretsiz deneme-etkinleştirme-e-posta

5. Şimdi hesabınız etkinleştirildi ve başlamak için “Bağlan düğmesine” tıklamanız yeterlidir. Uygulama izinleri için birkaç açılır pencere göreceğinizi unutmayın, bu nedenle ekrandaki yönergeleri izleyin.

cyberghost-sunucu seçimi ve bağlantı ekranı

6. Artık nihayet bağlandınız ve ücretsiz deneme sürümünü kullanmaya hazırsınız. Artık uygulamaya göz atabilir, sunucu değiştirebilir ve tüm özellikleri keşfedebilirsiniz. CyberGhost deneme sürümünüz sona erene kadar kalan süreyi de görebilirsiniz.

Cyberghost-ana uygulama arayüzü

 

İOS ve Android’de Cyber Ghost ücretsiz deneme sürümü nasıl elde edilir?

Daha önce de belirttiğim gibi, iOS ve Android’de ücretsiz denemeyi elde etmek için kredi bilgileri . Ancak, iyi olan şey, deneme sürenizin sonuna kadar ücretlendirilmeyeceksiniz. Her neyse, mobil cihazlarınız için CyberGhost’un ücretsiz deneme sürümünü şu şekilde alabilirsiniz:

1. Google Play Store veya Apple App Store’u ziyaret edin ve CyberGhost’u arayın.

2. Şimdi uygulamayı cihazınıza indirin.

3. Son olarak, ödeme bilgilerinizi (tercihen kredi kartı) sağlayın ve kaydolun.

 

cyberghost-ücretsiz deneme-for-ios-and-android-download

 

CyberGhost ücretsiz deneme sürümü ile ne elde edersiniz?

CyberGhost’un ücretsiz deneme sürümü, CyberGhost’un tüm premium özelliklerini 1 gün boyunca test etmenizi sağlar. CyberGhost’un ücretsiz deneme sürümü, 24 saat boyunca dünya çapında 90’dan fazla ülkede 6500’den fazla sunucuya erişmenizi sağlar. Bu sunucular sadece akış için değil, aynı zamanda torrent için de mükemmeldir. CyberGhost’u torrent için bu kadar harika yapan şeyin ne olduğunutartışan ayrı bir blog ele aldık. Onu da kontrol etmek isteyebilirsin.

Bu sunucular sadece Netflix, Disney Plus, Hulu, HBO GO ve BBC iPlayer gibi popüler yayın hizmetlerinin engelini kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda minimum hız düşüşleriyle de yüksek hızlar sunar. Ayrıntılı sonuçlar için CyberGhost hız testi bloguma göz atın.

Güvenlik açısından, CyberGhost’un ücretsiz deneme sürümü bile reklam engelleyiciler, askeri düzeyde şifreleme ve tüm büyük işletim sistemleri ve cihazlar için optimize edilmiş uygulamalar gibi özelliklerle doludur.

Hepsinden iyisi, CyberGhost 1 günlük deneme sürümü sizin için yeterli olmasa bile, CyberGhost 45 gün içinde tüm ücretli abonelik planlarında tam bir geri ödeme almanızı sağlar. Tüm özellikler listesi ve artıları ve eksileri için, cyberghost incelemesinintamamına göz atın.

 

CyberGhost ücretsiz deneme sınırlamaları

Dediğim gibi, CyberGhost’un ücretsiz deneme sürümü bile ücretli sürümle elde ettiğiniz tüm özellikleri getirecek. Ancak, ücretsiz denemenin tek sınırlaması 1 gün boyunca geçerli olmasıdır. 24 saat işaretini geçtikten sonra ücretsiz deneme süreniz sona erecek.

Ancak endişelenmeyin, CyberGhost’un kapsamlı 45 günlük geri ödeme politikası sayesinde hizmeti daha da uzun süre test edebilirsiniz. CyberGhost için bir abonelik planı satın alabilirsiniz, en düşük , $2.11/mo bir aydan fazla kullanın ve 45 günlük geri ödeme süresi sona ermeden önce geri ödeme talep edebilirsiniz.

CyberGhost ücretsiz deneme sürümü nasıl yeniden başlatılır?

CyberGhost’un 1 günlük ücretsiz deneme sürümünü kötüye kullanmanızı teşvik etmesem de, CyberGhost’u ücretsiz kullanmak için teknik olarak birden fazla hesap oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte, kesinlikle buna değmez. Bunun nedeni, CyberGhost’un aynı anda yalnızca sınırlı ücretsiz yuvalar sunmasıdır.

Bu nedenle, birden fazla hesap oluşturmanız durumunda, bir yuva kullanılabilir hale gelene kadar süresiz olarak beklemeniz gerekir. Bu sorunla başa çıkmak istemiyorsanız, cyberghost’un ücretsiz deneme sistemini kötüye kullanmak yerine 45 günlük para İade garantisinden yararlanmanızı öneririm.

Ücretsiz deneme süresi doldu, sırada ne var?

Artık Cyber Ghost ücretsiz deneme süreniz dolduğuna göre, başka bir VPN hizmeti arayabilir veya ücretsiz deneme sürümünüzü ücretli bir aboneliğe yükseltebilirsiniz. CyberGhost’u kullanmaya devam etmek istiyorsanız, CyberGhost’u sadece $2.11/mo . Ayrıca, tek bir abonelikle aynı anda 7 cihazı güvence altına alma özgürlüğüne de sahip olursunuz.

 

CyberGhost Dışında VPN Ücretsiz Denemeleri

Toparlanıyor!

CyberGhost sadece bir gün için ücretsiz deneme sürümü sunsa da, kredi kartı bilgilerini sağlamanızı gerektirmediği gerçeğini takdir etmekten başka bir şey yapamazsınız. Evet, doğru, CyberGhost 24 saatlik deneme kredi kartı gerektirmez.

Ancak hizmeti test etmek için bir gün yeterli değilse, CyberGhost ayrıca 45 gün içinde satın alma ve tam bir geri ödeme talep etme özgürlüğü verir.

Peki ne bekliyorsun? Resmi web sitesine gidin ve CyberGhost ücretsiz denemenizi bugün talep edin.

Ücretsiz denemeler sunan diğer VPN’leri kontrol etmek istiyorsanız, kesinlikle en iyi ücretsiz deneme VPN hizmetleri listemize göz atın.