Reading Time: 7 minutes

PUBG için en iyi VPN'ler

PUBG küresel bir çevrimiçi oyun sansasyonudur. Çevrimiçi oyun dünyasında çok aktif değilseniz, PUBG çevrimiçi oyun topluluğunu fırtına gibi aldı. Ne yazık ki, oyun ne kadar dahice olsa da, son zamanlarda coğrafi kısıtlamalarla boğuşuyor. PUBG VPN kullanmadığınız sürece oynamak için belirli bir bölgeyi seçemezsiniz.

Coğrafi kısıtlamalardan bahsetmişken, yeni başlatılan PUBG lite yalnızca belirli birkaç bölgede kullanılabilir. Ancak, iyi VPN seçeneklerini test ettikten sonra PUBG için en iyi VPN’i kullanırsanız, merakla beklenen PUBG-Lite’a hemen erişebilirsiniz.

Peki 2021’de PUBG için en iyi VPN’lerden bazıları nelerdir? Bu süper özlü ve bilgilendirici makalede öğreneceğimiz şey de tam olarak bu.

Ama önce, en iyi VPN’lere hızlı bir genel bakış… • ExpressVPN:

  Yüksek hızlar, gecikmesiz, snippy oyunlar ve optimize edilmiş sunucular.


 • Surfshark:

  Son derece uygun bir fiyata endüstri standardı performans.


 • NordVPN:

  Küresel sunuculardan oluşan devasa ağ ve birinci sınıf güvenlik.


 • PureVPN:

  Uygun fiyatlı planlar ve mobil oyun topluluğu arasında bir hayran favorisi.


 • CyberGhost

  : Güçlü, zengin özelliklere sahip ve uygun maliyetli

2021’de PUBG için en iyi VPN

PUBG’nin bölgesel kilitlerini serbest bırakmanın yanı sıra, aşağıda belirtilen VPN’ler akış, torrent ve diğer birçok şey için mükemmeldir. Şimdi en iyi kısmaya gelelim, PUBG lite için en iyi VPN hangisi?

Bunu cevaplamak için, 2021’deki en iyi 5 PUBG VPN’i arasında listeleyeceğim.

1. ExpressVPN – PUBG için Editoryal Seçim (Oyun İçin En İyisi)

PUBG için ExpressVPN

ExpressVPN her zaman hızlı olduğu için bir üne sahipti. Ve bu doğru, bu PUBG VPN aslında denemiş olduğum en hızlılardan biri.

Biraz daha pahalı ama buna değer. Sunucu açısından, 94 ülkede 3.000’den fazla sunucu sunuyorlar. Ping, sundukları hemen hemen her sunucu konumunda da önemli ölçüde daha düşüktür.

Bu tür kilit açma potansiyeli ve süper yüksek hızları ile, herhangi bir sınırlama olmadan herhangi bir yerden video akışı için en iyi VPN’den biri olarak nitelendirilir. Gizlilik açısından, aynı hikaye. NordVPN ve Surfshark ile aynı şifreleme ve protokollere sahip olursunuz.

ExpressVPN’de sevdiğim bir şey, yerleşik hız testi özelliğidir. Bir hız testini doğrudan uygulamanın kendisinden çalıştırabilirsiniz.

Surfshark ve NordVPN ile karşılaştırıldığında, ExpressVPN kesinlikle çok daha pahalıdır. En ucuz plan $5.49/mo (Get 49% Off + 3 Months FREE on its 12-Month Plan) maliyetleri bile.

Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için ExpressVPN’in tam uzman incelemesine göz atın.

2. Surfshark – PUBG için En İyi Sunucular

PUBG için Surfshark

PUBG için mükemmel olan bir başka harika VPN hizmeti surfshark VPN’dir. Oldukça yeni bir hizmet olmasına rağmen, tekrar tekrar test ettim ve beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Çok fazla sunucu sunmuyor, ancak sunucuları yepyeni olduğundan, en iyi çevrimiçi oyun deneyimlerinden birini sunuyorlar.

Surfshark, 65 ülkede 3200’den fazla sunucu sunmaktadır. Şimdi beni yanlış anlamıyorum, bu hala çok fazla ve PUBG oynamanın farkını gerçekten hissetmeyeceksiniz. Veri koruması açısından Surfshark aynı şifreleme seviyesini sunar. AES 256-bit şifreleme ve endüstri kriteri OpenVPN protokolü, diğerlerinin yanı sıra Surfshark’ta mevcuttur.

Surfshark ayrıca NordVPN gibi platformlar arası uyumludur. Ancak, bağlantı hızları açısından NordVPN’den biraz daha hızlı olmasını seviyorum. Genel olarak, PUBG için hızlı ve ultra düşük anahtarlı bir VPN istiyorsanız Surfshark’ı öneririm.

aman! Surfshark, 27,91 Mbps ile tüm sektördeki en hızlı VPN’dir. $2.03/mo 2 yıllık abonelik için maliyet.

Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için Surfshark’ın tam uzman incelemesini okuduğunuzdan emin olun.

3. NordVPN – Güvenli PUBG VPN

NordVPN Güvenli PUBG VPN

NordVPN, sektördeki en saygın VPN sağlayıcılarından biridir. Gizlilik nişindeki yaklaşık 7 yıllık deneyimle desteklenen NordVPN, güçlü coğrafi kilit baypası ve benzeri olmayan engelsiz bir oyun deneyimi sunuyor.

Bu kadar popüler olmalarının bir nedeni de büyük sunucu cephanelikleriyle ilgili. Küresel düzeyde NordVPN, tüm sektördeki diğer VPN sağlayıcılarından daha fazla sunucu sunar.

Şu anda NordVPN, dünya çapında 59 ülkede 5.000’den fazla sunucu sunmaktadır. Bu kadar çok sunucunun mevcut olması PUBG için mükemmeldir. Ayrıca her zaman korunmanızı sağlayan güçlü bir kill switch sunar.

PUBG sizi bölgenizle sınırladığı için istediğiniz bölgede çok fazla sunucuyla oynayabilirsiniz. Fiziksel olarak Çin’de olabilir ve hala ABD bölgesinde oynayabilirsiniz.

Nord ayrıca sizi en akıllı DDoS saldırılarını tekrar koruyabilecek güçlü şifreleme sunar. NordVPN sunucuları ayrıca düşük PUBG ping ve gecikmesiz oyun deneyimi sunabilen süper hızlıdır. NordVPN platformlar arası uyumluluktır, bu da oyun konsolunuzda, bilgisayarınızda ve hatta akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Abonelik planları da oldukça ucuz. NordVPN’in en ucuz 2 yıllık plan $2.97/mo (Get 57% Off + 3 Months FREE on 2-Year Plan) maliyeti.

Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için NordVPN’in tam uzman incelemesine göz atın.

4. PureVPN – PUBG için En Hızlı VPN

PUBG PureVPN için en iyi VPN

PureVPN oldukça büyük bir VPN hizmetidir. Sunucu varlıkları oldukça etkileyici, dünya çapında 140’tan fazla ülkede 6500’den fazla sunucu sunuyorlar.

PureVPN’de de hızlar özellikle hızlıdır. Sunucuları 1Gbit bağlantı hızlarını desteklediğinden, nispeten düşük ping değerlerine sahip olmalısınız. Sorunsuz bir oyun deneyimi sunmaya gerçekten yardımcı olan bir diğer özellik de PUBG Port Forwarding.

Bu listedeki diğer PUBG VPN gibi, PureVPN de bağlantı noktası yönlendirmesi sunar, bu da bilmiyorsanız PUBG’de ping’i azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca, çevrimiçi olarak asla savunmasız olmadığınızı garanti etmek için bir kill switch sunar.

PureVPN ayrıca birinci sınıf şifreleme ve OpenVPN de dahil olmak üzere çeşitli güçlü protokoller sunar. Fiyatlandırma planlarınız onu en iyi ve en ucuz VPN yapar. En ucuz planınız sadece $2.96/mo .

Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için PureVPN’in tam uzman incelemesini okuduğunuzdan emin olun.

5. CyberGhost – PUBG için Allround VPN

VPN PUBG Cyberghost

CyberGhost nispeten ucuz,zengin özelliklere sahip ve yıldırım hızında bir VPN hizmetidir. Sunucu kapsama alanı da olağanüstüdür. CyberGhost şu anda yaklaşık 90 ülkede 6700’den fazla sunucu sunmaktadır.

Bu gerçekten çok fazla. Bir VPN sağlayıcısı ne kadar çok sunucu sunarsa, oyununuz o kadar iyi olur. CyberGhost’un gerçekten sevdiğim bir yanı, reklam engelleyici özelliğidir. PUBG reklamsız olsa da, bu özellik diğer çevrimiçi oyunlar, özellikle çevrimiçi mobil oyunlar için idealdir. Şifreleme akıllı sadece en son ve en büyük destekler. IKEv2’den OpenVPN’e kadar CyberGhost her şeye sahiptir.

Fiyat açısından da oldukça ucuz. CyberGhost’un en ucuz planı sadece sonunda size mal $2.00/mo olacak.

Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için CyberGhost’un tam uzman incelemesini okuduğunuzdan emin olun.

PUBG için VPN nasıl seçilir

PUBG için bir VPN almadan önce, aşağıdaki özellikleri sunduğundan emin olun:

 • Düşük pingler
 • Yönlendiriciler için destek
 • Masaüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar için uygulamalar
 • Güçlü şifreleme protokolleri
 • DDoS koruması
 • Bağlantı Noktası İletme
 • Birçok sunucu ve konum
 • Ucuz abonelikler
 • Kapsamlı geri ödeme politikası

VPN ile PUBG Engeli Nasıl Kaldırılır

Dünyanın her yerinden VPN ile PUBG oynamanın engelini kaldırmak ve oynamak için şu adımları izleyin:

 1. Yukarıda belirtilen VPN’lerden birini satın alın ve kaydolun (ExpressVPN’i öneririz).
 2. Cihazınız için uygulamayı indirin ve oturum açın.
 3. Konumunuza en yakın sunucuya bağlanın.
 4. PUBG’ye başlayın. Artık PUBG’yi kısıtlama olmadan oynayabilmelisiniz. Herhangi bir sorunla karşınızdaysanız VPN müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

VPN PUBG oyunlarına nasıl yardımcı olabilir?

Size karşı dürüst olacağım, vpn internet bağlantınızı zorlayacaktır. VPN’ler güçlü şifreleme kullandığından, internet hızlarında biraz daha düşük deneyimle karşılaşırsınız.

Bununla birlikte, çoğu durumda, bir VPN kullanmak aslında bağlantı hızlarınızı artırabilir. Bant genişliklerinizi sürekli olarak daraltıyorsanız, ağ trafiğinizi sanal sunucular üzerinden yönlendirmek aslında daha iyi hızlara ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Yüksek hızlar ve düşük pingler PUBG’de kazanma şansınızı büyük ölçüde artıracaktır. PUBG çevrimiçi bir rekabet yaratabildiğinden, PUBG ile VPN kullanmak, diğer hayal kırıklığına uğramış oyuncular ve bilgisayar korsanları tarafından sağlanan DDoS saldırılarından kaçınmanıza da yardımcı olacaktır.

Son olarak, PUBG için bir VPN, yabancı bir oyuncunun bilinmeyen savaş alanı sunucusunda oynamanıza yardımcı olabilir. Örneğin, oyunu PUBG Asia sunucusunda oynamak istiyorsanız, IP’nizi maskeler ve kimliğinizi gizlerken bunu bir VPN ile yapabilirsiniz.

Ancak, bir VPN yardımıyla, konumunuzu taklit edebilir ve istediğiniz hemen hemen her bölgede oynayabilirsiniz.

İşte inanılmaz bir çevrimiçi deneyim için göz önünde bulundurmanız gereken bazı oyun VPN’leri.

Vpn ile Nadir Kaplamaların ve Kostümlerin Engelini Ücretsiz Olarak Kaldırın

PUBG’nin coğrafi olarak kısıtlanmış bölgelerde ablukasını serbest bırakmanın yanı sıra, insanların VPN kullanmasının ana nedenlerinden biri nadir kaplamaların ve kostümlerin kilidini ücretsiz olarak açmaktır.

Bir VPN, uygulama içi satın alma yapmak yerine, özel kasalar elde etmenize ve nadir kostümlerin ve kaplamaların kilidini tek kuruş harcamadan açma şansınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, basit bir VPN hilesi ile 130 gümüş, 50 klasik kupon ve 25 kahraman kutusu alabilirsiniz.

Şöyle çalışır:

 • VPN’lerden birini yukarıdaki listeden indirin veya hangisini tercih ederseniz edin, şansınızı ücretsiz bir VPN ile oynayın.
 • VPN uygulamasını başlatın ve Tayvan veya Çin’e bağlanın.
 • Şimdi VPN ile etkinleştirildi, PUBG mobile’ı açın ve aşağıdaki haber bölümüne gidin.
 • Oyunu açtıktan sonra, aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi haber bölümüne gidin.
 • Şimdi mesaj alanında “Sistem” den bir ileti arayın.
 • Son olarak, “Topla” düğmesine tıkladiğinizde işiniz biter.

Profesyonel İpucu: Bir kutu açmadan önce VPN’inizi Güney Koreli bir sunucuya bağlayın ve premium bir öğenin kilidini açma şansınızı% 87 artırın.

PUBG kaplamaları için en iyi VPN sunucusu hangisidir?

Bir VPN bazı oldukça ede kostümleri ve kaplamaları elinize almanıza yardımcı olsa da, nadir bir şeyin kilidini açma şansınızı artırmak için belirli bir sunucuya bağlanmanız gerekir.

Ben de PUBG topluluğunun ne önerdiğini görmek için Reddit’e götürdüm. Görünüşe göre, Hindistan, Malezya, Rusya ve Tayvan en çok tavsiye edilen ülkeler.

PUBG mobile oynamak için en iyi sunucu hangisidir?

PUBG mobile oynamak için en iyi sunucu Asya’dır, çünkü profesyonel oyuncular için en fazla rekabete sahiptir. Asya’ya ek olarak, Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Orta Doğu ve KRJP’den 5 sunucu daha vardır.

PUBG lite nedir?

Artık PUBG’nin gerçekten ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. İster bilgisayarınızda ister akıllı telefonunuzda oynuyor olun, PuBG RAM ve GPU’nuza önemli bir yük bindirür.

PUBG çok kaynak ağırlıklı olduğundan, birçok düşük seviye cihaz bunu çalıştıramaz. Neyse ki, Bluehole’dakiler sonunda mega hit battle royale oyunlarının kolay bir versiyonunu başlatmaya karar verdi.

PUBG’den yapılan resmi açıklamaya göre, amaçları “PLAYERUNKNOWN’UN BATTLEGROUNDS deneyimini, mevcut donanım nedeniyle çekirdek oyunun gerekli spesifikasyonlarının elde edilmesinin daha zor olduğu alanlarda oyunculara sunmak.

Bu amaçla PUBG LITE ekibi, kalite standartlarımızdan ödün vermeden daha düşük donanım gereksinimlerini dengelemeye odaklanmıştır. Sonuç, tümleşik grafiklere sahip bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda da oynanabilen bir yapıdır.”

PUBG’yi daha geniş bir topluluk için erişilebilir hale getirmek için geliştiriciler PUBG’yi çok çok daha kolay hale getirdi.

PUBG lite’ı bir PC’de çalıştırmak için gereken minimum özellikler şunlardır:

PUBG Lite PC Gereksinimleri

PUBG lite, bütçe pc’lerde çalışabilmenin yanı sıra düşük seviyeli akıllı telefonlar da kullanacak.

Oyun hala aynı dinamiklere sahip olacak, ancak daha az oyuncu ve daha küçük kartlarla. PUBG lite, birbirleriyle yarışan 100 oyuncu yerine aynı anda sadece 40 oyuncudan oluşuyor.

Ancak, küçülmüş bir harita sayesinde oyun daha da yoğundur.

Rakiplerinizden daha iyi olmak istiyorsanız, şimdi daha iyi olun ve pratik yapmaya başlayın.

PUBG lite’ı bölgemde neden bulamıyorum?

Ne kadar rahatlatıcı bir hak, sonuçta, düşük seviye cihazlar için bir PUBG sürümü var.

Şey, tam olarak değil…

PUBG lite ile uyumlu bir cihaza sahip olsanız bile, coğrafi kısıtlamalar nedeniyle gerçekten oynayamazsınız.

Bu doğru, Pug lite sadece çok az belirli bölgede kullanılabilir. PUBG lite mobile veya masaüstü sürümünü indirmek istiyorsanız, şimdi veya en azından dünya çapında piyasaya sürülene kadar indirmenin bir yolu yoktur.

Şu anda PUBG lite hala beta test aşamasında. Filipinler, Tayland ve Brezilya, Pubg’nin beta testi için resmi olarak onaylandığı tek üç ülkedir.

Ancak, bugünden itibaren PUBG lite artık Tayland için App Store’da mevcut değil.

Brezilya ve Filipinler’deki PUBG hayranlarına gelince, pubg lite’a özel erişim elde edebilirsiniz.

Tencent Çin’de PUBG’ye Engel Oldu

PUBG Mobile – mobil oyun endüstrisini fırtınadan alan oyun, çok fazla vahşet ve şiddet nedeniyle yakın zamanda Çin’de yasaklandı.

Süper popüler mobil battle royale oyunu PlayerUnknown es Battlegrounds’un sahibi olan ana şirket Tencent, para kazanma için hükümetten lisans almak için Çin’deki mobil oyunu isteyerek aldı.

Çin’deki uygulama içi satın alımlara getirilen kısıtlamalar nedeniyle şirketin her yıl yaklaşık 1,4 milyar dolar kaybetmesiyle Tencent, PUBG mobile’ı Çin’de yasaklamaya ve aynı platform oyununun “Elite Force for Peace” adlı oldukça tonlu bir sürümüyle değiştirmeye karar verdi.

Uygulama içi satın alımlardan gelir elde etmek için Tencent’in Çinli efendilere boyun eğmesi ve oyunu yönetmeliklere uyacak şekilde tamamen yeniden tasarlaması gerekiyordu.

Çeşitli raporlara göre, yeni oyunlar PUBG’ye oldukça benziyor, ancak tüm kanama ve şiddet kaldırıldı. Düşmanlar vurulduklarında ölmek yerine avlarından isteyerek vazgeçecek ve ortadan kaybolacaklardır.

Barış için Elit Güç temelde Çin hükümeti tarafından resmi olarak onaylanan bir terörle mücadele oyunudur.

NEPAL’DE PUBG yasaklandı

Nepal Metropolitan Suç Bölümü, video oyunlarının gençlerde saldırganlığa ve şiddete neden olduğu varsayımıyla PUBG’yi yasaklama kararı aldı.

Araştırmacılar, insanlardaki şiddet eğilimleri ile video oyunları arasındaki bu sözde bağlantıyı hiç bumamış olsalar da, bu Nepal’in Nepal’de PUBG’yi yasaklama ve ülkedeki milyonlarca oyuncuyu oyunun eğlencesinden mahrum bırakma kararını vermelerine engel olmadı.

Bu nedenle, Nepal’deki oyunun hayranları PUBG oyunlarına yalnızca iç yasağı atlamak için Nepalli olmayan bir sunucuya bağlanmak için bir VPN kullanarak katılabilir.

PUBG Lite mobile’ı dünyanın herhangi bir yerinden nasıl edinebilirim?

PUBG lite yalnızca birkaç seçkin ülkede piyasaya sürtüklerinden, Brezilya veya Filipinler’de değilseniz ve Google Playstore’da PUBG lite’ı arıyorsanız, hiçbir şey bulamazsınız.

Bunu elde etmenin tek yolu bir VPN’dir. Coğrafi konumunuzu neredeyse değiştirerek süper özel PUBG lite’a erişebilirsiniz.

Nasıl yapıldığını bilmiyor musun? Sana nasıl olduğunu göstereyim.

 1. İlk olarak, tercihen yukarıda belirtilen vpn uygulamasını indirin.
 2. VPN uygulamanıza giriş yapın ve Filipinler veya Brezilya’da bir VPN sunucusu seçin.
 3. VPN sunucusuna başarıyla bağlandıktan sonra Android cihazınızdaki ayarlar seçeneğine geçin.
 4. Şimdi, ayarlar seçeneği içinde Uygulamalar seçeneğini arayın.
 5. Uygulamalar seçeneğinde, Google Play Store uygulamasını görene kadar aşağı kaydırın.
 6. Şimdi Google Play Store uygulamasına dokunun ve kaydet seçeneğine gidin.
 7. Ardından, “Verileri Temizle” seçeneğine ve ardından“Durdurmaya Zorla” ya dokunun.
 8. Şimdi ayarlar seçeneğine çıkın ve Google Play Store uygulamasını yeniden başlatın.

Play Store uygulamanızın varsayılan bölgesini başarıyla değiştirdiniz. Artık süper özel PUBG Lite uygulamasını Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

PUBG Mobile için En İyi Ücretsiz VPN

Yukarıda bahsettiğim premium VPN’ler PUBG gibi oyunlar için önerilen tek VPN olsa da, iyi performans sunan birkaç avuç ücretsiz VPN vardır.

Örneğin, FlyVPN PUBG oynamak için kullandığım ücretsiz VPN’lerden biridir. 14 günlük ücretsiz deneme sürümü ile birlikte gelir ve bundan gerçekten iyi bir performans elde edebilirsiniz.

PUBG Lag Reddit

Çevrimiçi oyunların en sinir bozucu yönlerinden biri gecikmedir. Gecikmeyi oyununuzun en önemli noktasında yaşarsanız, çok fazla kaybedebilirsiniz.

Bununla birlikte, çevrimiçi oyun oynarken pingleri azaltmanın yolları vardır. Bir çözüm önermek için çeşitli mobil Reddit PUBG konuları aradım.

Bir Reddit kullanıcısına göre, NVIDIA sürücüsünü tamamen kaldırmak ve yeniden yüklemek çok yardımcı oldu.

Sık Sorulan Sorular – PUBG

PUBG hakkında bazı SSS’ler şunlardır:

PUBG’de ping’i nasıl kontrol edeceğizi öğrenmek için oyunun kart seçim alanına gidin ve ekranın sağ üst köşesindeki dünya simgesine tıklayın. Ping’ler yeşil renkle vurgulanırsa, gitmeye hazırsınız demektir.

PUBG, Mac’ler için resmi olarak mevcut olmasa da, Mac’inizde PUBG’nin keyfini çıkarmanın hala yolları vardır. Mac’te PUBG oynamanın en iyi yollarından biri, Nvidia’nın GeForce NOW adlı yeni akış hizmetidir.

PUBG’ye bağlanırken sorun yaşamanın birçok nedeni olsa da, ana neden düzenli oyun güncellemeleriyle ilgili. PUBG’nin destek sayfasında yazdığı gibi, “Sunucu bakımı varsa, bağlanmak mümkün değildir.”

Daha önce de belirttiğim gibi, Tencent kısa süre önce Çin’deki oyunu Çin yönetmeliklerine uymak için yasakladı. Bununla birlikte, şu anda Heping Jingying veya Elite Force for Peace adında yeni bir alternatif var.

son

Kimse coğrafi kısıtlamaları sevmez. Belirli bir hizmete erişememek ciddi şekilde sinir bozucu olabilir.

PUBG söz konusu olduğunda, kendi bölgenizi seçememek veya en son PUBG lite’ı ele geçirmek son derece sinir bozucu olabilir. PUBG’nin bu sorunları çözmesini beklemek yerine, neden PUBG için en iyi VPN’lerden birini alıp tüm sorunlardan kurtulmuyorsunuz?

Yukarıda belirtilen VPN’ler sadece coğrafi kilitli PUBG lite’a erişmek için değil, aynı zamanda önemli ölçüde düşük PUBG ping’leri için de mükemmeldir. Peki, PUBG Lite için en iyi VPN hangisidir?

Yukarıda belirtilen 5 VPN’in tümü PUBG ve PUBG lite oynamak için mükemmel olsa da, benden en sevdiğimi isterseniz,
ExpressVPN’i
tavsiye ederim. En ucuz olmayabilir, kesinlikle en yüksek hızları, en düşük ping’leri ve genel olarak gecikmesiz çevrimiçi oyun deneyimi sunar.

PUBG tamamen hızlar ve taktik manevralarla ilgili olduğundan, yüklü bir VPN hizmetini gerçekten karşılayamazsınız.

ExpressVPN ayrıca, pubg ile servislerini denemek istemeniz durumunda tam 30 para geri ödeme garantisi sunar.