Reading Time: 6 minutes

En İyi VPN Patlamış Mısır Zamanı

En son gişe rekorları kıran hitlerle güncel kalmak pahalı olabilir, ancak Popcorn Time gibi güçlü akış sunan ve hiçbir maliyeti olmayan alternatifler vardır. Ancak, maksimum potansiyeline kullanmak için bir Popcorn Time VPN’e ihtiyacınız olacak.

Patlamış Mısır Zamanı VPN’i, coğrafi kısıtlamaları atlamanıza ve ağ trafiğinizi gizlemenize yardımcı olur Bant genişliği azaltma. Böylece, Popcorn Time bile kullanıcıları korunmak için vpn kullanmaları konusunda uyarır.

Bunu göz önünde bulundurarak, Popcorn Time’da içerik akışı için kişisel olarak kullandığım Popcorn Time için en iyi 5 VPN’i (ücretli ve ücretsiz) listeleyeceğim.

Ama önce kısa bir genel bakış…


 • ExpressVPN
  – Akış için en iyisidir. Ultra HD içerik akışı hızları sunabilir.

 • Surfshark
  – Sektördeki en hızlı VPN. Popcorn Time’ı izlemenize yardımcı olacak amiral gemisi özellikleri sunar.

 • PureVPN
  – Bütçe dostu VPN hizmeti. Torrent ve akış için optimize edilmiş tonlarca özellik.

 • CyberGhost
  – Akış hizmetlerini zahmetsizce açar. Popcorn Time Streaming için en iyi duruma getirilmiş sunucular.

 • Ivacy
  – P2P destekli güvenli VPN. 100’den fazla konumda 2000’den fazla optimize edilmiş sunucu sunar.

2021’de Patlamış Mısır Zamanı için En İyi VPN’ler

Lafı daha fazla uzatmadan, 2021’de Popcorn Time için en iyi 5 VPN’e bir göz atalım.

1. ExpressVPN – Popcorn Time Akışı için En İyi VPN

Popcorn Time ExpressVPN için En İyi VPN

#1 olarak ExpressVPN’i Popcorn Time için kullandık. Bu, tüm sektördeki premium VPN’dir. Gerçekten ciddiyim. Popcorn Time için ExpressVPN’den daha iyi bir VPN bulamazsınız. ExpressVPN’in özel akış VPN sunucuları çok karmaşık bir akış deneyimi sunabilir.

Kelimenin tam anlamıyla, seçtiğiniz bir sunucuya geçiş yapmak ve bağlanmak zaman almaz. Buna ek olarak, sağlayıcı ayrıca bir internet kill switch özelliği, 3.000’den fazla süper hızlı VPN sunucusu ve daha fazlasını sunar. Akıllı ExpressVPN akışı gerçek bir canavardır. ExpressVPN’in sunduğu performans gerçekten ikinci planda ve kesinlikle pahalı fiyat etiketine değer.

Bu VPN’e daha ayrıntılı bir göz atmak için ExpressVPN İnceleme ve Analiz 2021’in tamamını okuduğunuzdan emin olun.

2. Surfshark – En Hızlı VPN Hizmeti

Surfshark-vpn-patlamış mısır zamanı

Popcorn Time için Surfshark bence harika bir seçenek. Gizlilikten ödün vermeden Popcorn Time için az çok ücretsiz bir VPN arıyorsanız Surfshark’ı tercih edebilirsiniz. Yani, $2.03/mo sadece.

Ancak, ucuz fiyatın sizi kandırmasına izin vermeyin. Hala çok güçlü bir VPN hizmetidir. Surfshark, 65 ülkede 3.200’den fazla sunucu sunar, bu da anonim akış ve tarama için çok fazladır. Akış demişken, Surfshark saçma akış hızları sunar. Yani kelimenin tam anlamıyla, film yayınlarken herhangi bir gecikmem ya da kekemeliğim yok.

Buna ek olarak, Surfshark kullanıcı gizliliği konusunda çok ciddidir, bu yüzden sıkı bir kayıt tutma politikası bile sunarlar. Hizmetin bir diğer dikkat çeken özelliği de etkileyici hızı. Şimdiye kadar incelediğimiz en hızlı VPN hizmetidir. Ayrıca DNS koruması ve çok güçlü güvenlik protokolleri sağlar.

Daha fazla ayrıntı için surfshark’ı testte de görebilirsiniz.

3. PureVPN – Patlamış Mısır Zamanı için En İyi VPN

PureVPN Patlamış Mısır Zamanı VPN

Sağlam 5 yıldızlı TrustPilot puanı ve son derece uygun fiyatlandırma planları ile PureVPN, Popcorn Time Streaming için belki de en iyi VPN’dir. PureVPN, süper uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, yerleşik bir ton özellik ile birlikte gelir. Kill switch, reklam engelleyici, güçlü şifreleme ve birçok torrent sunucusu PureVPN ile standart olarak gelir.

Sunuculardan bahsetmişken, PureVPN dünya çapında 140’tan fazla ülkede 6.500’den fazla sunucu sunar, bu sadece akış için değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından coğrafi olarak engellenen web sitelerine erişmek için de boldur.

Akış performansı açısından, PureVPN’in optimize edilmiş akış sunucuları sorunsuz ve gecikmesiz akış performansı sağlayabilir. PureVPN’i şiddetle tavsiye ederim çünkü en ucuz VPN’dir. Sadece para için en fazla patlamayı sunuyor.

Bu VPN hakkında daha fazla şey bilmek ister misiniz? Derinlemesine PureVPN incelememe göz atın.

4. CyberGhost – Patlamış Mısır Zamanı için Güvenilir VPN

siberghost-güvenilir-patlamış mısır-zaman-vpn

CyberGhost belki de şu anda PopcornTime VPN için en iyi seçeneklerden biridir. Ayarlarını ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak ayarlayabilen hızlı, çok sezgisel ve akıllıdır.

Otomatik ayarlamalardan bahsetmişken… CyberGhost, anonim olarak torrent ve akışın engelini kaldırmak için iki seçenek sunar. Her iki ayar da harika çalışır, ancak Popcorn Time akışı için “Akışın Engelini Kaldır” ı kullanmalısınız.

CyberGhost’un anonim akış için en hızlı VPN’ler arasında olduğunu ve popcorn time için mükemmel bir arkadaş olduğunu da belirtmek gerekir. CyberGhost sadece süper hızlı değil, aynı zamanda sizi her zaman çevrimiçi olarak güvende ve anonim tutmak için sıfır kayıt politikası, 256 bit şifreleme ve OpenVPN protokolleri gibi tüm olağan gizlilik zillerini ve ıslıklarını da sunar.

Bu VPN ile ilgileniyoruz, neden tam CyberGhost incelememiz değil.

5. Ivacy – Popcorn Time’da P2P için En İyi VPN

P2P Patlamış Mısır Zamanı VPN Ivacy

Listemde üçüncü sırada Patlamış Mısır Zamanı için Ivacy var. Popcorn Time’ı dünyanın herhangi bir yerinden güvenle izlemek istiyorsanız, Ivacy sizin için mükemmel bir VPN’dir.

Torrent için optimize edilmiş 2000’den fazla sunucu ile, kısıtlamalar hakkında endişelenmeden PopcornTime’da en sevdiğiniz içeriğe güvenle erişebilirsiniz. Testlerimde, Ivacy’nin Alman sunucusu benim için en iyi şekilde çalıştı.

Buna ek olarak, güçlü P2P desteği nedeniyle, torrent için en iyi VPN olarak da adlandırdık! Gerçek akış performansı hakkında konuşursak, Ivacy gözle görülür gecikmeler veya hız kayıpları olmadan yüksek hızlar sunmayı başardı.

Ivacy de süper güvenlidir. IPv6 Sızıntı Koruması, DDoS Koruması ve OpenVPN (TCP & UDP),L2TP ve IKEv2 gibi güvenli protokoller gibi özelliklerle, hiçbir şey hakkında endişelenmeden tüm Popcorn Time içeriğine erişebilir ve indirebilirsiniz.

Bu VPN’e daha ayrıntılı bir göz atmak için Ivacy incelemesinin tamamını okuduğunuzdan emin olun.

VPN Patlamış Mısır Zamanı Nasıl Seçilir

Popcorn için VPN-Zaman-Seç

Daha önce de söylediğim gibi, en sevdiğiniz programları Popcorn Time’da, çok temel olanda yayınlamak için, en azından tam teşekküllü torrent destekleyen bir VPN’e ihtiyacınız olacaktır.

Bununla birlikte, kusursuz bir akış deneyimi için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör daha vardır. En iyi VPN uygulamasını seçerken göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör olmasına rağmen, herhangi bir Popcorn Time uyumlu VPN’de aramanız gereken 5 faktörün bir listesi:

1) P2P ve Torrent desteği:

Popcorn Time, BitTorrent teknolojisinin yardımıyla devasa içerik kütüphanesine güç verdiğinden, torrent dostu bir VPN’e ihtiyacınız olacak.

Ancak, torrent dostu VPN’ler bulmak oldukça zor olabilir. Örneğin, Tunnelbear’da torrent artık desteklenmemektedir. Benzer şekilde, diğer birçok VPN torrent için kefil değildir.

En sevdiğiniz VPN’in torrent almayı destekleyip desteklemediğini görmek için bunlara göz atın:

2) Güçlü şifreleme

Şifreleme söz konusu olduğunda, daha fazlası her zaman daha iyidir. İnan bana, insanların internette ne yaptığını bilmesini istemezsin, özellikle de pazarlamacıların canını sıkıyor. En azından AES 256 bit şifrelemeyi destekleyen bir VPN istiyorsunuz.

3) Sıfır Günlüğe Kaydetme politikası

Popcorn Time’da yayınlayacağın içeriklerin çoğu korsan bir kaynaktan gelecek.

Telif hakkı etkilerinden bağımsız olarak en sevdiğiniz programları yayınlayacağınızdan, en azından çevrimiçi etkinliğinizin günlüklerini içermeyen bir VPN kullanmalısınız.

4) Birçok akış optimize P2P sunucuları

Akış söz konusu olduğunda, VPN sunucuları çok önemli bir rol oynar. Gecikme veya acı verici arabelleğe alma olmadan içerik akışı yapmak için, coğrafi olarak çok çeşitli bir sunucu parkına sahip bir VPN istiyorsunuz.

5) Kill Switch ve Sızıntı Koruması

Torrent riskli bir aktivite olduğundan ve genellikle dünyanın birçok yerinde güvenli olarak kabul edildiğinden, çevrimiçi etkinliklerinizi gizlemek daha iyidir.

Bunu yapmanın bir yolu, VPN kill switch ve sızıntı koruması gibi özelliklerden geçer. Bilmiyorsanız, VPN uygulamanız kesilirse tüm İnternet bağlantısı otomatik olarak kesilir.

Sızıntı koruması ise ip, DNS veya WebRTC adresiniz üzerinden gerçek kimliğinizin asla açıklanmayacağını garanti eder.

Patlamış Mısır Zamanı yasal mı?

Teknik olarak, Patlamış Mısır Zamanı meşrudur. Ancak, izleyicilerine ücretsiz içerik sağlamak için BitTorrent protokolünü kullanır. Popcorn Time torrent kullansa da, diğer torrent istemcilerinden farklıdır.

Popcorn Time uygulaması, medya içeriğinin indirilmesini beklemek zorunda kalmadan yayınlayabilir ve içeriği görüntülemek için süper kullanışlı hale getirir.

Popcorn Time, belirli bir sunucu yerine başka bir eş bilgisayardan torrent alan P2P dosya paylaşım protokolünü kullandığından, yasal olması gerektiğini düşünmek kolaydır.

Son olarak, P2P dosya paylaşımı teknik olarak da yasa dışı değildir.

Ancak, Popcorn Time akışının yasallığı tamamen nasıl kullandığınıza bağlıdır. Telif hakkıyla korunan içeriği Popcorn Time üzerinden izlediğinizde herhangi bir yasayı ihlal etmiyorsunuz.

Patlamış Mısır Zamanı için Ücretsiz VPN

Popcorn Time için yalnızca ücretli anonim VPN’ler kullanmanızı şiddetle tavsiye etsem de, birçok insanın Popcorn Time için ücretsiz VPN’leri tercih ettiğini anlıyorum. İşte Popcorn Time ile çalışan en iyi ücretsiz VPN’ler:

Not: Başınızı ciddi şekilde belaya sokabilecek ücretsiz bir VPN kullanmamanız zorunludur.

Popcorn Time için ücretsiz VPN kullanmanın bazı dezavantajları şunlardır:

 • Ücretsiz sağlayıcılar zayıf güvenlik önlemleri sunar
 • IP ve DNS sızıntısına karşı savunmasız
 • Sınırlı sunucu seçenekleri
 • Bant genişlikleri için bir üst sınırınız var mı?
 • Internet etkinliğinizi günlüğe kaydetme
 • Kişisel verilerinizi üçüncü taraflara satma
 • Daha kötü/Müşteri desteği yok

Ücretsiz hizmetlerin güvenlik açıklarını göz önünde bulundurarak, Popcorn Time’ı güvenli bir şekilde kullanmak için Popcorn Time için güvenilir ve saygın bir VPN hizmeti seçmek daha iyidir.

Premium sağlayıcı güçlü protokoller ve şifreleme gemileri sunar, 24 saat müşteri desteğini korur, etkinlik günlüklerini değil, birden çok sunucu seçeneğini korur.

Popcorn Time’ı destekleyen aygıtlar

Popcorn Time, çok yönlü hale getiren platformlar arası bir medya akışı uygulamasıdır.

Popcorn Time uygulaması, Android ve iOS gibi mobil işletim sistemleriyle birlikte Windows, Mac,Chromecast, Xbox One, Roku, Samsung ve LG Smart TV ve Linux’ta desteklenir.

Android’de Patlamış Mısır Zamanı

Android açık kaynaklı bir işletim sistemi olduğundan, uygulamaları indirmeyi çok kolaylaştırır.

Tek yapmanız gereken Play Store’a gitmek ve bir VPN uygulaması .apk dosyasını indirmek ve en sevdiğiniz filmleri ve TV dizilerini izleyebilmeniz gerekir.

Bir Android cihazda ücretsiz bir Popcorn Time VPN .apk kurmak istiyorsanız, kılavuzumuzu okuyabilirsiniz.

Windows’ta Patlamış Mısır Zamanı

Windows piyasadaki en yaygın kullanılan amiral gemisi işletim sistemi olduğundan, üçüncü taraf bir uygulama indirmek bir esintidir. Sadece Popcorn Time web sitesine gidin ve uygulamayı indirin.

Chromecast’te Patlamış Mısır Zamanı

İlginçtir ki, Popcorn Time, Chromecast gibi en popüler akış cihazlarından biriyle de uyumludur. Popcorn Time uygulamasını resmi web siteleri üzerinden indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra Chromecast ile birlikte önceden kullanabilirsiniz.

Xbox One’da Patlamış Mısır Zamanı

Popcorn Time, oyun isteğinizi anında yerine getirmenizi sağlayan ünlü bir oyun konsolu olan Xbox One’ı da destekler. İlkini iki yaklaşımla ikincisine yükleyebilirsiniz.

Bu iki yaklaşımı Android ve Mac şeklinde de düşünebilirsiniz.

PS4 veya PS3’te Patlamış Mısır Zamanı

Ne yazık ki, çevrimiçi olarak kullanılabilir Popcorn Time PS4 uygulaması yok. Ancak, ps4 / PS5’te hemen indirip kurabilirsiniz.

Roku’da Patlamış Mısır Zamanı

Aynı şey Roku için de geçerli. Medya isteklerinizi yeni bir düzleme almak için bu şaşırtıcı akış cihazında Popcorn Time’ı kullanabilirsiniz. Ancak, maksimum potansiyeline kullanmak için bir VPN ile kullanmanızı öneririm. İşte Roku ile çalışan bazı VPN’ler.

Smart TV’de Patlamış Mısır Zamanı

Akıllı TV’ler, en sevdiğiniz içeriği stressiz izlemenin başka bir yoludur. Tek yapmanız gereken Popcorn Time’ı Samsung veya LG Smart TV’ye yüklemek

Popcorn Time VPN ile çalışmıyor mu? Bunu deneyin…

Bir resim yapmama izin verin, sonunda bir VPN hizmeti satın aldınız, ilk kez Popcorn Time’a erişmeye çalışıyorsunuz ve çalışmıyor. Sinir bozucu, değil mi?

Endişelenmeyin, sorunu kolayca çözmek oldukça kolaydır. Yepyeni VPN’inizin Popcorn Time ile çalışması için yapabilecekleriniz şunlardır:

1) Başka bir VPN sunucusuna geçmeyi deneyin

Popcorn Time ile karşılaşacağınız sorunlar yavaş hızlar veya bir sunucuya bağlanırken normal gecikme süresinden daha uzundur.

Bu sorunu çözmek çok basit ve açıklayıcıdır. Daha önce de belirttiğim gibi, ideal olarak, size en yakın bir sunucuya bağlanmalısınız.

Size en yakın veya daha az kalabalık bir sunucuya geçerseniz, önemli bir hız farkı yaşarsınız.

2) Hem Popcorn Time’ı hem de VPN’inizi yeniden başlatmayı deneyin

VPN uygulamanız iyi çalışıyor gibi görünüyorsa, ancak popcorn time’a göz atamıyor veya kullanamıyorsanız, VPN’iniz suçlu olabilir.

Bu sorunu gidermek için:

 1. Hem VPN’inizden hem de Popcorn Time uygulamasından çıkın
 2. Her iki uygulamanın da arka planda çalışmadığından emin olun.
 3. Şimdi, önce bir VPN sunucusuna bağlanarak Popcorn Time uygulamasını başlatın
 4. Seçtiğiniz içeriği şimdi seçin ve yayın yapın
 5. Programınız yayınlanmaya başladıktan sonra hızlı bir şekilde bir VPN sunucusuna bağlanın

İşte bu, popcorn time’da program akışında sorun yaşamamalısınız.

3) Üçüncü taraf güvenlik duvarlarını devre dışı bırakmayı deneyin

Son olarak, üçüncü taraf güvenlik duvarlarından kurtulmayı deneyebilirsiniz. Çoğu virüsten koruma programı P2P web sitelerine erişimi engelleyebileceğinden, Popcorn Time’da program akışı yapamayabilirsiniz.

Bu sorunu nasıl çözebilirsiniz?

Basit, sadece antivirüs yöneticinizi açın ve Popcorn Time uygulamasını beyaz listeye al. Bunu yaptığınızda, virüsten koruma programınız artık Popcorn Time’a erişimi engellemez.

avast-antivirüs-dışlama ayarı

Patlamış Mısır Zamanı VPN Reddit

Popcorn Time Reddit’te büyük bir takipçi kitlesine sahip olduğundan, bazı ilgili konuları aramaya karar verdim.

Bir Reddit kullanıcısı Popcorn Time’ın güvenli olup olmadığını sordu?patlamış mısır zamanı-reddit

Bir Redditor’un önerdiği.

patlamış mısır-zaman-reddit-yorum

Daha fazla bilgi için en iyi Reddit VPN’lerine buradan ayrıntılı olarak bakın.

Popcorn Time SSS için VPN

Şimdi Popcorn Time VPN hakkında en sık sorulan sorulardan bazılarına göz atalım.

Popcorn Time için neden bir VPN’e ihtiyacım var?

Popcorn Time, bazı ülkelerde birçok yasal sonuç doğurabilecek birçok telif hakkıyla korunan içerik içerir. Bu nedenle Popcorn Time’da yayın yaparken bir VPN’e ihtiyaç vardır. Popcorn Time bile maksimum güvenliği sağlamak için bir VPN ister.

VPN kimliğinizi gizlemenize yardımcı olur ve akış yaparken çevrimiçi gizliliğinizi korur. Ayrıca, çevrimiçi etkinliklerinizi ISS’nizden gizler, bu da ISS’nin kısıtlanmasını önler, yüksek hızlar sağlar.

VPN’ler güvenli mi?

evet. VPN kullanmak tamamen güvenlidir. Aslında, Popcorn Time’ın kendisi, kullanıcıların güvende ve beladan uzak durmak için bir VPN kullanmalarını önerir.

Popcorn Time’ı VPN olmadan izleyebilir miyim?

evet. Şunları yapabilirsiniz. Ancak, Popcorn Time çok miktarda telif hakkıyla korunan materyal içerdiğinden, Popcorn Time’ın VPN olmadan kullanılması önerilmez. Kimliğinizi gizlemek için telif hakkıyla korunan içeriği VPN olmadan yayınlarsanız içerik sahipleriyle veya ISS’nizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Popcorn Time ayrıca kullanıcılara VPN kullanmalarını önerir.

Popcorn Time’ı VPN olmadan kullanmak güvenli mi?

Evet öyle. Sadece bir p2p akış uygulaması olarak düşünüyorsanız, kullanmanın güvenli olduğunu söyleyebilirsiniz. Bununla birlikte, yeterli önlem alınmazsa sorunlara neden olabilecek çok miktarda telif hakkıyla korunan materyal içerir. Bu yüzden herkesin Popcorn Time kullanırken VPN kullanmasını öneririz.

Popcorn Time için proxy kullanmak neden güvenli değil?

Torrent bazen biraz kontrolden çıkabilir. Kaynakları diğer kullanıcılarla paylaşırsanız, işler kaçınılmaz olarak biraz daha kaotik hale gelecektir.

Torrent her zaman, IP adresinizi herkesin görmesi için görünür hale getirin. VPN’in aksine, proxy trafiğinizi şifrelemez veya tüneller. Bu, Popcorn Time proxy hizmetlerinin bir eksikliğidir.

Bunun dışında, coğrafi olarak engellenen daha geniş bir torrent sitesine erişemezsiniz. Bu sorun nedeniyle, bir VPN sadece daha güvenli değil, aynı zamanda çok daha pratiktir.

sonuç!

Orijinal sürümü iptal ettikten sonra bile, Popcorn Time en iyi ücretsiz akış platformlarından biri olmaya devam ediyor.

Son olarak, HD tamamen ücretsiz olarak gösteriliyor, bir şekilde gerçek olamayacak kadar iyi geliyor. Bununla birlikte, coğrafi kısıtlamaları ve ISS azaltmasını önlemek için Popcorn Time için bir VPN hesabınız olması gerekir.

İstediğiniz herhangi bir VPN hizmetini kullanabilmenize rağmen, yukarıda belirtilen Popcorn Time VPN’lerinden yalnızca birini kullanmanızı öneririm.

Bu premium VPN’leri uygun fiyatlarla almak için en iyi VPN fırsatlarımıza ve muhteşem 2021 Noel VPN fırsatlarına göz atın!